Centrum Medyczne Rodzina Małgorzata Bartkowska, Iwona Dobrzyńska

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Rodzina Małgorzata Bartkowska, Iwona Dobrzyńska

Jana Pawła II 39

09-410 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Guszkowski

  Chirurg, lek.

  • M

   Świetny specjalista, bardzo życzliwy i oddany swoim pacjentom. Znakomity diagnosta, troskliwy i empatyczny.

  • K

   Jako chirurg to jest najwyższej klasy specjalista.Miałem kiedyś bardzo nie bezpieczny wypadek.oberwałem nożem.Rana kuta klatki piersiowej w wyniku uderzenia oberwało serce i płuco.Zanim dojechałem do szpitala utraciłem przeszło 3 l. krwi.....wyglądało to na koniec.A on dokonał idealnej torakotomii operacji i uratował mi życie.Jest pewny tego co robi,nie waha się,nie zastanawia godzinami.Pewna ręka,sprawne oko i duży potencjał wiedzy i doświadczenia.To jest lekarz z powołania a nie dla pieniędzy,żadna komercja.Nie dawno usuwał mi narośl na głowie.zero infekcji,zero śladu po zabiegu.Jest świetny.A ja nie jestem wstanie nigdy mu się zrekompensować bo on jest innym człowiekiem wyznającym zasadę " primum non nocere ".DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE.


 • Adam Wideński

  Chirurg,

  • Pan Doktor Adam Wideński wykonywał u mnie zabieg gastroskopii. Jest to wyjątkowo nieprzyjemny lekarz, potraktował mnie w moim odczuciu bez szacunku, przed zabiegiem zwymyślał mnie za to, że czekałam na zabieg kilka metrów dalej, niż powinnam, w takcie przygotowania do zabiegu i w czasie jego trwania był wyjątkowo niedelikatny, po wykonaniu gastroskopii i ustaleniu rozpoznania na pytanie co to oznacza odpowiedział tylko bardzo nieprzyjemnym tonem, że mam czekać na opis badania i zwrócić się do specjalisty, niczego mi nie wyjaśnił i chciał się mnie jak najszybciej pozbyć z gabinetu. Wizyta u tego Pana Doktora była dla mnie traumatycznym przeżyciem i dlatego zdecydowałam się napisać tę opinię, żeby być może innym oszczędzić takich nieprzyjemnych doświadczeń. Podejście tego lekarza do pacjenta pozostawia bardzo wiele do życzenia!


 • Anna Sobieska

  Dermatolog, lek.

  • U
   Lokalizacja: Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej DERMA-MED

   Pani Doktor, bardzo zaangażowana. Skoncentrowana na pacjencie i jego problemie. Jest Rzeczowa i konkrektna, ale także delikatna. Potrafi wysłuchać i wesprzeć pacjenta nawet przy nieprzychylnej diagnozie. Polecam.

  • K

   Po leczeniu antybiotykowym i laserowym / 300 zł / przy udziale innej lekarki, stan pierwotny powraca mimo zapewnień o całkowitym wyleczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania