Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Przyjaźni

Przyjaźni 13

20-314 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Lipert Inny

  Kilka lat korzystałam z porad pani doktor. Dzięki je wiedzy uporałam się z problemami poznałam siebie. Bardzo empatyczna,miła . Polecam panią doktor ma ogromną wiedzę i angażuje się na 100%

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Partyka zaburzenia odżywiania, depresja

  Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek się leczyłam. Pani bardzo miła, przejmująca się pacjentem, uważnie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Bardzo ciężko trafić na tak oddanego lekarza. Gdyby nie to, że od dłuższego czasu jest na zwolnieniu chodziłabym do niej z czystą przyjemnością. Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Halina Marmurowska-Michałowska depresja dwubiegunowa

  W mojej ocenie p. Profesor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Leczę się u Niej trzeci rok. Nie mam wielkich manii, są do przeżycia. Wcześniej było źle . Polecam i dziękuję.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Halina Marmurowska-Michałowska

  Stanowczo odradzam. Wizyta bardzo droga - 200 zł, skuteczność leczenia mizerna. Nigdy na przepisywanych lekach nie czułem się dobrze. Hitem był tekst, że powinienem brać lit (co się wiąże m.in z możliwymi problemami z tarczycą i regularnym badaniem stężeń we krwi) i że ma pacjentów, którzy biorą go od 30 lat. Jak komuś taka perspektywa leczenia odpowiada za niemałe pieniądze to proszę bardzo. Ja odstawiłem wszystkie leki, które mi nic dobrego nie dawały i wreszcie ulga, czuję się lepiej niż na lekach i normalnie funkcjonuję! (pierwotne rozpoznanie depresja, następnie stany lękowe). Z perspektywy czasu stwierdzam, że błędem było w moim przypadku od początku faszerowanie sie psychotropami. Trzeba zmiany myślenia, wyeliminowania negatywnych czynników z życia, unikanie w miarę możliwości stresu, sport i można obyć się bez tej całej farmakologii! Do tego jeszcze dodam, że byłem krytykowany za to, że piję piwo bezalkoholowe 0%! Już pominę słowa, które mi się cisną na usta przy tej sytuacji...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Lipert depresja

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, a jej leczenie naprawdę skuteczne. Podczas wizyty zdawała dużo pytań, aby dobrze zdiagnozować problem. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Furmanek-Karwowska ból szyjny

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Świetne podejście do pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, a stosując się do jej zaleceń szyja przestała boleć. Polecam Doktor Furmanek-Karwowską. Lekarzy z tak wspaniałym podejściem jest już coraz mniej.

 • J
  Lekarz: dr n. med. Kamila Furmanek-Karwowska bóle kręgosłupa

  Bardzo miła Pani Doktor. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, zadaje dużo pytań. Jest bardzo dokładna, a także ma indywidualne podejście do pacjenta. Jest lekarzem z powołania. Bóle, które posiadałem ustąpiły. Serdecznie polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Furmanek-Karwowska bóle kręgosłupa

  Wspaniała Pani Doktor z dużym doświadczeniem, wspaniałe podejście do pacjenta. Zainteresowana stanem zdrowia pacjenta, z cierpliwością i uwagą wysłuchała tego co miałam do powiedzenia na temat swojego stanu zdrowia. Bardzo mi pomogła. Dodatkowym atutem Pani Doktor jest fakt, że pracuje w szpitalu.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Wysocka

  Pani doktor jest lekarzem z powołania. Świetna lekarka i człowiek - zdecydowanie polecam. Jestem chora od 25 lat. Leczyłam się u wielu specjalistów, ale dopiero pod opieką dr Wysockiej czuję się bezpiecznie. Dobrze dobrane leki powodują, że nie potrzebuję hospitalizacji.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aneta Pyłypczuk Inny

  Pani Doktor godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Pełna ciepła i cierpliwości. Potrafi wysłuchać pacjenta i zawsze pomoże rozwiązać problem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania