O nas

Centrum Medyczne Profilaktyka służy pomocą pacjentom od roku 2000. Jego założycielem jest Profesor Władysław Pierzchała, wieloletni Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz twórca i kierownik Katedry i Kliniki Pneumonologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach.

Centrum Medyczne Profilaktyka stale współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym uczestnicząc w edukacji medycznej oraz prowadząc badania kliniczne nad nowymi metodami terapeutycznymi.

Misją Centrum Medycznego Profilaktyka jest zapobieganie chorobom i minimalizowanie ich następstw poprzez profilaktykę pierwotną, czyli zapobieganie zachorowaniom oraz profilaktykę wtórną, czyli zapobieganie powikłaniom chorób, dzięki ich wczesnej diagnostyce i skutecznemu leczeniu.

Centrum Medyczne Profilaktyka oferuje najwyższy poziom opieki lekarskiej w specjalizacjach: kardiologii i neurologii, pulmonologii, alergologii, urologii, ortopedii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz stomatologii.
więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
kardiologia

Kardiologia

urologia

Urologia

ortopedia

Ortopedia

neurologia

Neurologia

dermatologia

Dermatologia

stomatologia

Stomatologia

fizjoterapia

Fizjoterapia

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

dietetyka

Dietetyka

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne PROFILAKTYKA
ul. Józefa Piłsudskiego 129, 41-707 Ruda Śląska
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1386)

1386 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    N

    Serdecznie polecam Panią stomatolog. Ma wspaniałe podejście do dzieci – jest cierpliwa, spokojna i bardzo empatyczna. Każdy etap wizyty oraz wykonywane czynności dokładnie tłumaczy dziecku, dzięki czemu maluch czuje się bezpiecznie i wie, czego się spodziewać. Daje dziecku czas na oswojenie się z sytuacją i przełamanie obaw, nie wywierając presji. Dzięki temu wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze i bez niepotrzebnego stresu. Z całego serca polecam!

     • lek. dent. Bogna Pierzchała wypełnienie w zębie mlecznym  • 

    M

    Jestem pod wrażeniem trafności diagnozy i profesjonalizmu. Pani Doktor wyjaśniła nam wszystko i wdrożyła skuteczne leczenie. Bardzo polecam.

     • lek. Magdalena Lalik konsultacja pulmonologiczna (kolejna wizyta)  • 

    lek. Magdalena Lalik

    Dziękuję za miłe słowa i życzę zdrowia.


    K

    Wywiad i badanie przeprowadzone szybko, ale konkretnie. Diagnoza, wszystko dokładnie omówione i opisane, nie ma pytań bez odpowiedzi - profesjonalne podejście. Polecam !

     • lek. Tomasz Chyliński konsultacja ortopedyczna + USG  • 

    Centrum Medyczne PROFILAKTYKA

    Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację. Cieszymy się, że doceniony został zarówno sprawny przebieg wizyty, jak i szczegółowe omówienie diagnozy oraz planu postępowania. Zależy nam, aby każdy pacjent otrzymał rzetelne informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełnej sprawności.


    B

    Moje zadowolenie z wizyt w gabinecie dr Marcina ,przełoży się w razie potrzeby na kontynuację leczenia i oraz polecenie innym osobom z problemami zdrowotnymi.

     • dr n. med. Marcin Syzdół konsultacja kardiologiczna  • 

    Centrum Medyczne PROFILAKTYKA

    Szanowny Panie Benedykcie, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z opieki i przebiegu wizyt. Szczególnie cieszy nas fakt, że zdobyliśmy Pana zaufanie na tyle, by rozważał Pan kontynuację leczenia oraz polecenie naszych usług innym osobom. Takie rekomendacje są dla naszego zespołu największym wyróżnieniem. Życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.


    P

    Polecam z całego serca. Pan Doktor jest niezwykle kompetentny, a przy tym bardzo miły i rzeczowy. Dokładnie przeanalizował moje wyniki, wykonał badanie EKG serca i szczegółowo wyjaśnił plan leczenia. Polecam!!!

     • dr n. med. Marcin Syzdół konsultacja kardiologiczna + EKG  • 

    Centrum Medyczne PROFILAKTYKA

    Dziękujemy za tak pozytywną opinię i rekomendację. Cieszymy się, że wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, a zaangażowanie, kompetencje oraz szczegółowe wyjaśnienia lekarza zostały docenione. Dokładna diagnostyka i indywidualne podejście do każdego pacjenta są dla nas priorytetem. Życzymy dużo zdrowia i pomyślności w realizacji zaleceń terapeutycznych.


    K

    Jestem bardzo zadowolona . Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie

     • dr n. med. Adam Pierzchała blokady przeciwbólowe  • 

    Centrum Medyczne PROFILAKTYKA

    Szanowna Pani Katarzyno, dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę. Cieszymy się, że wizyta spełniła Pani oczekiwania, a przebieg konsultacji został oceniony jako profesjonalny. Życzymy dużo zdrowia.


    A

    Wszystko sprawnie, fachowo i konkretnie. Bez porównania z podejściem lekarza do tej pory prowadzącego chorobę. Polecam

     • lek. Magdalena Lalik Konsultacja pulmonologiczna  • 

    lek. Magdalena Lalik

    Dziękuję za miłe słowa. Życzę zdrowia.


    T

    Bezstresowo, bezboleśnie, fachowo i na dodatek w miłej atmosferze. Polecam

     • lek. dent. Piotr Kałuża Inny  • 

    lek. dent. Piotr Kałuża

    Dziękuję za opinię :)


    M

    Bardzo dobry ortopeda, profesjonalne podejście. Podczas wizyty lekarz dokładnie przeprowadził wywiad oraz badanie, a następnie zaproponował konkretne leczenie dostosowane do mojego problemu. W moim przypadku była to terapia przeciwzapalna oraz zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych.

     • lek. Tomasz Chyliński konsultacja ortopedyczna + USG  • 

    Centrum Medyczne PROFILAKTYKA

    Szanowna Pani Moniko, dziękujemy za tak pozytywną opinię i podzielenie się swoim doświadczeniem. Cieszymy się, że wizyta spełniła Pani oczekiwania, a lekarz poświęcił czas na dokładną diagnostykę oraz dobór indywidualnego planu leczenia. Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad i kompleksowa opieka nad pacjentem są dla nas niezwykle ważne. Życzymy Pani powodzenia w terapii oraz szybkiego powrotu do pełnej sprawności i zdrowia.


    H

    Bardzo profesjonalniy i spokojny lekarz, otwarty na wszelkie sugestie i prośby pacjenta. Przyjazna atmosfera. Jeden z najlepszych stomatogów, u których byłam. Polecam gorąco.

     • lek. dent. Piotr Kałuża leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Piotr Kałuża

    Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania