O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej: - podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, - pełną diagnostykę medyczną, - rehabilitację, - stomatologię, - wizyty domowe. Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim. Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych. Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie". Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015. W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy. Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych. Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną. W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG

Opinie o lekarzach z tej placówki (254)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Bartuszek konsultacja endokrynologiczna

  Niedawno trafiłam do tego lekarza. Z polecenia. Jestem bardzo zadowolona, wszystko wyjaśni, doradzi, zleca kolejne badania. Człowiek zaangażowany w leczenie pacjenta.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią doktor, była to moja pierwsza wizyta wszystko zostało mi wyjaśnione i przebadane. Pani doktor jest bardzo sympatyczna oraz wie jak zaopiekować się pacjentem. Dziękuje ;)

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Oleszczuk konsultacja ginekologiczna

  Jak za każdym razem bardzo fachowe podejście do pacjenta, miła atmosfera, i bardzo przydatne porady dotyczące prawidłowego funkcjonowania.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Monika Michalska Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo polecam wizytę. Stomatolog z ogromnym poczuciem humoru. Wizyta zleciała bardzo szybko i skutecznie. Do zobaczenia :).

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Nietubicz konsultacja online

  Kompetentna i rzeczowa oraz miła i spokojna rozmowa. Ciekawe uwagi i spostrzeżenia co dalszego leczenia. Lekarz godny polecenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania