POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKA

Wołoska 16

02-675 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Centrum Medyczne Polmed Wołoska mieści się na Mokotowie w budynku Mokotów Box. Zapewniamy dostęp do szerokiego grona lekarzy specjalistów oraz badań zarówno laboratoryjnych jak i obrazowych. Placówka udziela porad i wykonuje zabiegi w obszarze stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz małej chirurgii.
Posiadamy również parking udostępniany dla Pacjentów oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Telemedycyna - telekonsultacje

Lekarze specjaliści: alergolog, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, internista, kardiolog, lekarz medycyny rodzinnej, neurolog, okulista, okulista dziecięcy, ortopeda, otolaryngolog, pediatra, reumatolog, urolog.

Badania medycyny pracy: Poradnia Chorób Tropikalnych, BMP dla marynarzy, pracownia psychotechniczna.

Stomatologia: Stomatologia zachowawcza, estetyczna, Endodoncja, Protetyka

Badania diagnostyczne
kompleksowe badania laboratoryjne

cytologia ginekologiczna, EKG, Holter, USG, echo serca, KTG, testy alergologiczne, biopsje, markery nowotworowe, Pracownia RTG.

Zabiegi ambulatoryjne

drobne zabiegi chirurgiczne, ginekologiczne, ortopedyczne oraz dermatologiczne, kriochirurgia ginekologiczna, dermatologiczna, elektrokoagulacja ginekologiczna, medycyna regeneracyjna, iniekcje dostawowe, usługi pielęgniarskie.

Nasz sprzęt

 • USG

Zabiegi

 • łyżeczkowanie

Badania

 • EKG

Choroby

 • Choroby gastrologiczne

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
168 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Michał Jakubaszek konsultacja reumatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor bardzo uważnie mnie wysłuchał i zadawał mi bardzo wnikliwe pytania. Miałam więc poczucie, że lekarz z zaangażowaniem szuka najlepszego rozwiązania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor to wspaniały specjalista z ogromną wiedzą! Po długiej drodze czuję, że w końcu jestem w dobrych rękach. Dodatkowo, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, przez co cała wizyta jest zupełnie bezstresowa. Polecam z czystym sercem :)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Ścibisz konsultacja kardiologiczna

  Już po pierwszej wizycie czuję ,ze jestem w „dobrych rękach" .Pani doktor ,niezwykle miła i empatyczna, po zebraniu dokładnego wywiadu ,zleciła kolejne badanie ,rozwiała wszelkie wątpliwości ,uspokoiła tłumacząc kolejne zalecenia .
  Cierpliwa a to bardzo ważne dla pacjentki z nerwicą lękową .Jestem pewna ,ze razem z panią doktor pokonam swoje kardiologiczne problemy .Polecam bardzo .

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Bartuszek konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo polecam P.Doktora.Bardzo sympatyczny,odpowiada na kazde pytanie,wyjaśnia każdy szczegół.Skuteczny

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Dymitr Kostrica konsultacja neurologiczna

  Zachęciły mnie pozytywne opinie oraz strona internetowa dr Kostricy i muszę przyznać, że cieszę się, że do niego trafiłam. Pan doktor skupił się na leczeniu przyczyny moich bólów głowy, a nie tylko zalecaniu doraźnych środków przeciwbólowych czy też innych leków minimalizujących skutki problemu. Po odpowiedniej suplementacji napięciowe bóle minęły prawie całkowicie. Pan doktor zalecił również serię rozmaitych badań i ostatecznie zdiagnozował u mnie dość poważny problem. Właśnie zaczynam leczenie. Dziękuję.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Jakubaszek konsultacja reumatologiczna

  Lekarz, który słucha pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia wyniki badań. Nie naciąga pacjenta na szereg niepotrzebnych badań.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Maj konsultacja gastrologiczna

  Jestem zadowolony z wizyty. Otrzymałem zwięzłą informację nt. choroby i sposobu jej leczenia. Po wizycie mam zaufanie do lekarza i jego wiedzy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest bardzo empatyczna, rzeczowa, wszystko tłumaczy, w gabinecie jest bardzo przyjazna i komfortowa atmosfera. Jestem bardzo wdzięczna, ze udało mi się trafić na panią doktor.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tadeusz Oleszczuk konsultacja ginekologiczna

  Do Pana doktora trafiłam - jako pacjent idealny dla dr House! Wizyty to dokładna analiza nie tylko wyników badań ale i objawów, które mogą martwić na co dzień.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Rabiej Inny

  W lipcu tego roku zostałam skierowana na rutynowe badania medycyny pracy. Pan Rafał sugerował zasięgnięcia konsultacji kardiologicznej, ponieważ coś zaniepokoiło go w wyniku EKG. Sugerował, że może to być zespół WPW i jak się okazało miał rację!
  Dziękuje za indywidualne, profesjonalne podejście do pacjenta. Obecnie jestem po zabiegu ablacji i gdyby nie Pańska diagnoza i szczera rozmowa - nie zwróciłabym większej uwagi ani co gorsza - nie znalazłabym czasu na przejęcie się.. sercem ;) Mam nadzieję, że moja opinia trafi do Pana - dziękuję bardzo! Oby więcej takich lekarzy! ;)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania