POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKA

Wołoska 16

02-675 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Centrum Medyczne Polmed Wołoska mieści się na Mokotowie w budynku Mokotów Box. Zapewniamy dostęp do szerokiego grona lekarzy specjalistów oraz badań zarówno laboratoryjnych jak i obrazowych. Placówka udziela porad i wykonuje zabiegi w obszarze stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz małej chirurgii.
Posiadamy również parking udostępniany dla Pacjentów oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Telemedycyna - telekonsultacje

Lekarze specjaliści: alergolog, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, internista, kardiolog, lekarz medycyny rodzinnej, neurolog, okulista, okulista dziecięcy, ortopeda, otolaryngolog, pediatra, reumatolog, urolog.

Badania medycyny pracy: Poradnia Chorób Tropikalnych, BMP dla marynarzy, pracownia psychotechniczna.

Stomatologia: Stomatologia zachowawcza, estetyczna, Endodoncja, Protetyka

Badania diagnostyczne
kompleksowe badania laboratoryjne

cytologia ginekologiczna, EKG, Holter, USG, echo serca, KTG, testy alergologiczne, biopsje, markery nowotworowe, Pracownia RTG.

Zabiegi ambulatoryjne

drobne zabiegi chirurgiczne, ginekologiczne, ortopedyczne oraz dermatologiczne, kriochirurgia ginekologiczna, dermatologiczna, elektrokoagulacja ginekologiczna, medycyna regeneracyjna, iniekcje dostawowe, usługi pielęgniarskie.

Nasz sprzęt

 • USG

Zabiegi

 • łyżeczkowanie

Badania

 • EKG

Choroby

 • Choroby gastrologiczne

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tadeusz Oleszczuk konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalne I fachowe podejście do pacjenta . Polecam wszystkim nie zdecydowanym.
  Dziękuję


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Jakubaszek konsultacja reumatologiczna

  konkretny opanowany, znakomity diagnosta. dokładnie przeprowadza wywiad, nie traktuje pacjenta jako zła koniecznego tylko stara się pomóc


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam! Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Pani doktor bardzo miła , serdeczna. Wszystko fachowo wytłumaczyła, pokierowała.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor szczegółowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia, dokładnie bada i jest niezwykle empatyczna. Korzystam z wizyt od kilku lat i mam do Pani doktor stuprocentowe zaufanie. Polecam z całego serca


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Burda konsultacja ortopedyczna

  Należy się pochwała:). Szybka diagnoza, skuteczne leczenie. Fajny lekarz:)bardzo polecam! Pozdrawiam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Oleszczuk konsultacja ginekologiczna

  Wyjątkowość tego lekarza polega na tym, że gdy powiedział mi, że wyniki badań nie są dobre, poczułam ulgę. Wcześniej przez lata nieprawidłowości w moim USG były bagatelizowane i kwitowane komentarzem "to normalne, nic z tym nie trzeba robić". Lekarz z bardzo szeroką wiedzą, daleko wykraczającą poza standardowe ramy ginekologii.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Maj USG piersi

  Na wizytę do tego lekarza czekałam ok. 2 tygodnie (może dla kogoś to nie jest jest długi czas oczekiwania, dla mnie tak), bardzo mi na niej zależało, aby mieć komplet badań potrzebny do dalszych konsultacji. Będąc 2 raz w placówce POLMED przy ul. Wołoskiej 16 u tego lekarza kolejny raz było ogromne opóźnienie (min. 40 minut!). Dla mnie to niedopuszczalne tak traktować pacjentów. Szanujmy swój czas, nie tylko Pan ma obowiązki. Proszę przeznaczać dłuższy czas na jednego pacjenta, bądź umawiać mniej pacjentów jak Pan się nie wyrabia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Monika Michalska konsultacja stomatologiczna

  Bardzo mocno polecam, bez stresu umawiam kolejną wizytę
  czuję się " zaopiekowana", i wiem, że Pani Doktor poradzi sobie z moim problemem


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Maj USG piersi

  Przestrzegam wszystkich, jeśli nie chcecie podnosić sobie ciśnienia- proszę, wybierzcie innego lekarza! Wyszłam z badania z płaczem, bo p. Maj naskoczył na mnie i to zanim jeszcze weszłam do gabinetu, po czym kontynuował swoje nieprzyjemne monologi nawet podczas badania i doprowadził do tego, że w pewnym momencie po prostu nie wytrzymałam i zaczęłam płakać. Incydent polegał na tym, że po dwukrotnym pukaniu do gabinetu kiedy nikt się nie odzywał delikatnie uchyliłam drzwi, żeby sprawdzić czy lekarz w ogóle jest w gabinecie. Trwało badanie, więc szybko przeprosiłam i zamknęłam drzwi. Po wejściu na moją wizytę P. Maj zaczął od długiej wypowiedzi na temat mojego braku kultury. Oświadczył, że on nie ma obowiązku odpowiadania na pukanie, a na zapytanie dlaczego nie zaświecił znaku "zajęte" nad drzwiami nie wiedział o czym mówię. Nie mówiąc o tym, że podczas takich badań gabinet powinien być zamknięty na klucz, jeśli lekarz nie ma w zwyczaju odpowiadać na pukanie. Powołał się jedynie na tabliczkę na drzwiach że do gabinetu zaprasza lekarz. (mimo że spotkały mnie już takie sytuacje, że lekarze w placówkach Polmed wcale nie zapraszali a trzeba było pilnować wizyty samemu) Na koniec dodam jeszcze, że moje badanie to było USG piersi, więc rozbierając się przed wytrząsającym się bez przerwy lekarzem można się poczuć naprawdę upokorzonym. Zwłaszcza gdy kontynuuje on obraźliwe komentarze nawet podczas badania gdy leżałam pod nim półnago, mimo iż powiedziałam, żebyśmy naprawdę skończyli temat. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką arogancją że strony lekarza i nikomu nie życzę takich przeżyć.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła konsultacja ginekologiczna

  Wyjątkowo uważna, skuteczna lekarka. Z poczuciem humoru, troską o pacjenta. Nie zbywa, wyjaśnia, zleca badania, patrzy na problem szerzej. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania