Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne PLUSMEDICA
ul. Brata Alberta 6, 32-800 Brzesko
Centrum Medyczne PLUSMEDICA logo
Ubezpieczenia
Compensa

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Konior Inny

  Pań Doktor zadzwonił do mnie w sprawie operacji kręgosłupa. Mimo mojego niezdecydowania był cierpliwy , grzeczny i bardzo rzeczowy. Polecam wszystkim cierpiącym, bo p. Doktor posiada ogromną umiejętność wlewania w serce nadziei na zdrowe jutro.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Krawczyk Inny

  Polecam Pana Doktora jak najbardziej. Bardzo dobry kardiolog. Wszystko tlumaczy dokładnie, spokojnie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Odrazu widać że lekarz z powołania, a nie za karę:) Przede wszystkim słucha pacjenta i stara się pomóc
  Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Oby więcej takich lekarzy

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Jankowski Inny

  Świetny specjalista,. Sumiennie i perfekcyjnie przeprowadził zabieg na cieśnie nadgarstka. Polecam szczerze

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Konior Inny

  Jestem po operacji przeprowadzonej przez lekarza Roberta Koniora. Dolegliwości sprzed operacji ustąpiły, siła i sprawność w nogach uległy poprawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Pan doktor jest doskonałym specjalistą. Serdecznie dziękuję i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Markowska Inny

  Wizytę uważam za bardzo udaną. Pani doktor wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Zaleci do kogo należy się udać wcześniej aby nie wykonywać zabiegu bez potrzeby. Bardzo dokładnie wszystko wyjaśnione w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Konior Inny

  Miałem całonocne bóle prawej ręki, tak, że nawet nie mogłem zasnąć. Okazało się, że konieczna jest operacja na kręgosłupie szyjnym. Bardzo się jej bałem, więc zapytałem, czy ją przeżyję. Lekarz powiedział, że porozmawiamy o tym po wszystkim.
  Operacja oczywiście się udała. Lekarzem, który się mną zajmował, był Pan Robert Konior. Jest to cudowny człowiek, potrafiący uspokoić pacjenta, troskliwy, rzeczowy, a poza tym świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Szanuje pacjenta, zawsze ma dla niego czas. Oby wszyscy lekarze byli tacy, jak on. Polecam serdecznie!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Krawczyk Inny

  Zaangażowany lekarz, który bardzo dokładnie wyjaśnia objawy i przebieg choroby oraz możliwe metody leczenia. Dokładny podczas przeprowadzania wywiadu, cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na liczne pytania. Po wizycie czuje się spokojniejsza. Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Konior

  Wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie i zbadanie pacjenta, wnikliwa analiza płyty CD z rezonansu magnetycznego wraz z komentarzem, postawienie diagnozy oraz fachowa porada.
  Lekarz dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie i podał możliwe rozwiązania- przedstawił możliwości leczenia oraz operacji. Moim zdaniem lekarz bardzo kompetentny a jako człowiek spokojny opanowany i bardzo miły.
  Szczerze i bez wahania mogę wszystkim polecić tego specjalistę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania