Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Panorama
ul. Stary Rynek 2, 05-250 Radzymin
Centrum Medyczne Panorama logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Kościuch konsultacja alergologiczna

  Pani doktor to lekarz z powołania. Po kilku latach poszukiwania dobrego alergologa trafiłam do Pani doktor i jestem bardzo wdzięczna. Przemiła, rzeczowa, wszystko dokladnie wyjaśniła i od razu pomogła zdiagnozować objawy oraz wdrożyć odpowiednie leczenie,które w końcu daje efekty.
  Bardzo polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Pałka Inny

  Pan doktor jest po prostu niezwykły. Od pierwszych chwil buduje zaufanie poprzez swój profesjonalizm, cierpliwość i absolutne zaangażowanie. Jest konkretny, rzeczowy, a przy tym zrozumiale wyjaśnia pacjentowi problem. Ukierunkowuje na dalszy sposób leczenia. Szczerze polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Albrecht Inny

  Najlepszy pediatra jaka kiedy kolwiek poznałam. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze trafiona diagnoza i dobrze dobrane leki. Ponadto wszystko bardzo dobrze tłumaczy i jednocześnie uspokoi zestresowana mamę. Ma super podejście do dzieci. Zawsze miła i sympatyczna. Wiem że moje dzieci są w dobrych rękach.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Pepłoński konsultacja ortopedyczna

  Nie pamiętam kiedy ostatnio lekarz poświęcił mi tyle czasu. Bardzo profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera.

  P
  Profil zweryfikowany
  Ewa Albrecht Inny

  Nie polecam tej pani doktor. Przy pierwszej wizycie stwierdzona angina wirusowa i bostonka, leczenie neosine. Po tygodniu stosowania leków pogorszenie stanu zdrowia dziecka i ponowna wizyta u Pani doktor. Diagnoza ? Po wirusowy kaszel i katar- dziecko zdrowe. Postanowiłam z dzieckiem udać się do innego lekarza ponieważ nie wyglądało to aby córka była zdrowa. Okazało się po wizycie u innego specjalisty ze dziecko ma zapalenie oskrzeli i konieczny jest antybiotyk. Pani doktor niczego takiego nie słyszała. Gdyby nie moja dociekliwość dziecko by się dalej męczyło i choroba by się dalej rozwijała.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornelia Zaręba Inny

  Super Pani Doktor Jest pierwszym lekarzem od kilku lat który zajął się mną troskliwie I rzetelnie niezależnie czy wizyta odbywała się na NFZ czy prywatnie. Cechuje się dużym profesjonalizmem i calościowym podejściem do pacjenta- dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, które posiada potrafi dobrać odpowiednie leczenie w moim przypadku endokrynologiczne, które uratowało mnie przed zabiegami zalecanym przez innych lekarzy. Uprzejma, kompetentna i konkretna. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania I wyjaśnia wszelkie wątpliwości mimo ze czasami byłam jedna z ostatnich pacjentek i sama nie miałam siły już je zadawać po całym dniu pracy. Zawsze można liczyć na Panią Doktor Polecam z czystym sumieniem i żałuje ze tak późno trafiłam na tak wspaniałego lekarza!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Dobrzyński Inny

  Lekarz bardzo rzeczowy oraz konkretny. Ma dużą wiedzę oraz wyczucie. Miałem obawy przed pierwszą wizytą psychiatryczną. Okazały się one jednak nieuzasadnione. Po kilku miesiącach terapii widzę ogromną poprawę samopoczucia.

  K
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Jarecka Inny

  Nie pamiętam kiedy ostatnio lekarz poświęcił mi tyle uwagi. Pani doktor przebadała mnie z każdej strony, a dodatkowo pokazała jak się badać i na co zwrócić uwagę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Panorama

  Świetny specjalista, w końcu zostałam wysłuchana i ktoś ze mną porozmawiał.! Nie zostałam zbyta, bo za 15 minut następny pacjent. Dodatkowo pani doktor jest bardzo sympatyczna, cierpliwa i rzeczowa

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania