Centrum Medyczne Medrex w Białymstoku to prywatna, wysokospecjalistyczna placówka, świadcząca usługi medyczne pacjentom z całej Polski. Posiadamy nowoczesną bazę lokalową, wyposażoną w specjalistyczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medrex

Krakowska 9

15-875 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Medrex w Białymstoku to prywatna, wysokospecjalistyczna placówka, świadcząca usługi medyczne pacjentom z całej Polski.
Posiadamy nowoczesną bazę lokalową, wyposażoną w specjalistyczny, najlepszej klasy sprzęt. Oferujemy najnowocześniejsze metody diagnozy i leczenia. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów udzielających porad z: chirurgii ogólnej, naczyniowej, chirurgii onkologicznej, dermatologii, gastroenterologii i rehabilitacji. Gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu medycznego, wysoki standard obsługi oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.
W zakres usług Centrum Medycznego Medrex wchodzi: konsultacja i leczenie dermatologiczne, chirurgia onkologiczna, laserowe leczenie i usuwanie żylaków, leczenie hemoroidów, rehabilitacja oraz badania USG. Zapewniamy fachową, miłą i profesjonalną opiekę w komfortowych warunkach. Dodatkowo zakres naszych usług dzięki inwestowaniu w nowoczesne technologie diagnostyczne stale się powiększa.

Zabiegi

 • Laserowe leczenie żylakow kończyn dolnych
 • Leczenie hemoroidów metodą HEMORON
 • Zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej
 • Dermatologia - usuwanie zmian metodą kriochirurgii
 • Rehabilitacja - fizykoterapia, kinezyterapia, masaż, zabiegi borowinowe
więcej

Badania

 • Endoskopia gastrologiczna - tradycyjna i przeznosowa
 • USG, USG Doppler, Echo serca
 • Badania potencjałów wywołanych

Choroby

 • Żylaki kończyn dolnych
 • Hemoroidy
 • Gastroenterologia
 • Dermatologia
 • Chirurgia onkologiczna
 • Rehabilitacja
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiktor Łaszewicz

  Gastrolog,

  • G

   Najlepszy gastrolog u jakiego byłem, z całą pewnością lekarz z powołania !

   Miałem liczne przewlekłe dolegliwości gastrologiczne, które uniemożliwiały mi normalne życie. Szukałem na to lekarstwa, złotego środka, którego niestety nie otrzymałem od żadnego lekarza. Byłem "spisany" na straty.


   Dopiero Pan Profesor W. Łaszewicz zaczął mnie uświadamiać jaki jest mój problem. Reakcje ciała leżą w psychice, układ pokarmowy jest najbardziej unerwionym ludzkim zbiorem organów. Absolutnie nie miałem pojęcia ani podejrzeń, jak bardzo tłumiłem w sobie emocje, które lokowały się objawach somatycznych (właśnie problemy z układem pokarmowym). Pan Profesor uświadomił mnie, że tutaj leki są rzeczą zbędną, kolejny szereg rozmaitych badań również ( zaoszczędzone pieniądze i nerwy). Poradził mi pomoc terapeutyczną. I tak po czasie wachań ( trzeba mieć na to odwagę) zdecydowałem się pójść na terapię.

   Skutek ?

   Dzisiaj jestem najzdrowszym człowiekiem pod słońcem, wiele osób wciąż nie dowierza, że moje choroby fizyczne zostały zażegnane bez jakiegokolwiek leczenia farmakologicznego itd. Pan Profesor mnie uświadomił, do tego trzeba mieć jeszcze odwagę ażeby podjąć formę leczenia terapeutycznego, z reguły wiele ludzi się przed tym wzbrania - na początku również się zapierałem. Ale teraz ... nigdy nie byłem szczęśliwszym człowiekiem.

   Panie Profesorze, DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!

  • R

   Niestety pan doktor zlekcewazyl moje objawy, co jest dziwne, bo jak moze byc pewien co dolega pacjentowi bez zadnych badan?? zaluje wydanych pieniedzy, bo mile pogawedki to moge miec za darmo. a jak boli to szukam pomocy profesjonalnej, a nie pogawedki i rady, zeby uprawiac sport. poszlam do nastepnego lekarza, ktory jak sie okazalo mial konkretne pomysly, co zbadac i jak leczyc.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Piotr Polaków

  Radiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Białystok

   Zdecydowanie polecam! Świetny specjalista, który potrafi przekazać wiedzę. Bardzo dokładny, co jest istotne w tym zawodzie.


 • Mariusz Gryko

  Chirurg, Proktolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedrexUsługa: żylaki kończyn dolnych

   Polecam Pana Doktora! Jestem bardzo zadowolona z wizyt, przyjeżdżałam do Doktora z Warszawy na laserowe usunięcie żylaków kończyn dolnych. Przed pierwszym zabiegiem byłam bardzo zestresowana, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się, ma czas dla pacjenta i troszczy się o niego. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, jest profesjonalny, kulturalny i kompetentny. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że Doktorowi można zaufać;-)

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego

   Zabieg w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
   Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zabiegu. Doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jest też bardzo miły i troszczy się o pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Justyna Anna Wasielica-Berger

  Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuUsługa: Leczenie zapalenia jelita grubego

   Pani doktor to złota kobieta, z powołaniem, a teraz rzadko o takiego lekarza. Zawsze stara się pomóc. Lecze się już u Pani doktor kilka lat i zawsze znajdzie jakieś wyjście. Zawsze kiedy potrzebowałam pomocy, pomagała. Potrafiła wyleczyć mnie z najgorszej sytuacji. Jak dla mnie lekarz na 6 z + !

  • K
   Lokalizacja: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

   Lekarz z powołania. Trafiłam do Pani doktor z mamą z chorobą popromienną jelit (skutek uboczny naświetlania przy leczeniu choroby onkologicznej). Mimo, że nie jest to specjalistka od leczenia chorób popromiennych to właśnie ona poradziła sobie z chorobą mamy. Do leczenia podchodzi bardzo kompleksowo. Nie skupiła się jedynie na "swojej działce", widzi problem szerzej. Dokładnie studiuje dostarczoną dokumentację medyczną. Na zlecenie Pani doktor wykonano szereg badań przez lekarzy innych specjalności. Do tego jest niesamowitym człowiekiem - bardzo cierpliwa i empatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Lekarz idealny :-)


 • Alicja Dudka-Chaberska

  Specjalista Medycyny Estetycznej, Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: PRIMA MEDICA Centrum Medyczno Stomatologiczne Bożena Kossakowska-Grzesiak

   Odwiedziłam Panią doktor w czasie ciąży w celu wyczyszczenia zębów. Całe życie leczę zęby prywatnie, ale jako, że kobietom w ciąży przysługuje czyszczenie zębów na NFZ, to pomyślałam, że raz z tego skorzystam ... i to był błąd. Cały zabieg trwał może z 5 min. Wspominałam Pani doktor, że mam problemy z dziąsłami (zaczątki paradontozy itp.), ale zostało to kompletnie zignorowane. Powiedziała, że wszystko jest ok i na kolejną wizytę to mogę się zgłosić, jak już urodzę (nadmienię, że byłam u Pani doktor na samym początku ciąży, więc z problemowymi dziąsłami to jeszcze co najmniej z jedna wizyta w ciąży by się przydała). Już na następny dzień dostałam takiego obrzęku i bólu dziąseł, że musiałam szukać pomocy u periodontologa. Dwa dni od wizyty u Pani doktor Alicji, miałam zrobione czyszczenie z prawdziwego zdarzenia (z uwagi na stan dziąseł rozbite na dwa dni: pół godziny góra i pół godziny dół - nie 5 min!). Zdecydowanie nie polecam usług tej Pani.

  • G
   Lokalizacja: PRIMA MEDICA Centrum Medyczno Stomatologiczne Bożena Kossakowska-GrzesiakUsługa: powiekszenie ust kwasem hialuronowym

   Przemila Pani Doktor. Bardzo profesjonalna, rzeczowa i komunikatywna.
   Zabieg przebiegl w bardzo symatycznej atmosferze.
   Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Dziużycka

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najlepsza dermatolog u jakiej kiedykolwiek byłam - kompleksowy plan leczenia, dodatkowe badania itd.

  • P
   Lokalizacja: Centrum MEDICOVER BiałystokUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Do Pani dr przyszłam z trądzikiem pospolitym, który powraca co jakiś czas. Dodam, że jestem dorosłą osobą. Lekarz udzieliła informacji, że w obecnych czasach mnóstwo dorosłych ma ten problem i za wiele tu się nie zdziała. Dostałam receptę na maść, która nie poksutkowała. Polecono mi także krem do cery trądzikowej, po którym także nie było poprawy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania