Centrum Medyczne MEDIKOR

Długosza 45, 33-300 Nowy Sącz

Bezpłatne badania mammograficzne w Centrum Medycznym Medikor.
Szczegóły sprawdź: https://cm.medikor.pl/uslugi-nfz/badania-diagnostyczne-nfz/mammografia-nfz

27/04/2026

O nas

Centrum Medyczne MEDIKOR jest wiodącą na rynku lokalnym placówką z niemal 25-letnim doświadczeniem. W ramach świadczonej pomocy medycznej zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań laboratoryjnych i diagnostyki obrazowej. W gabinetach specjalistycznych opiekę nad pacjentami sprawuje wysoko wykwalifikowany personel. Prężnie działające laboratorium analityczne posiada bardzo szeroką ofertę podstawowych i specjalistycznych badań analitycznych. Usługi realizowane w placówce są świadczone bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, odpłatnie lub w ramach pakietu medycznego.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

chirurgia

Chirurgia

okulistyka

Okulistyka

dermatologia

Dermatologia

neurologia

Neurologia

kardiologia

Kardiologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne MEDIKOR
Długosza 45, 33-300 Nowy Sącz
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (58)

58 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Pani Doktor Anna jest lekarzem, na którego chciałby trafić każdy pacjent. Mam do niej pełne zaufanie i dziękuję losowi, że udało mi się trafić na takiego specjalistę. Serdecznie polecam!

     • lek. Anna Wieczorek-Szostak Inny  • 

    A

    Mam bardzo negatywne wrażenia z wizyty u pana Przybyszowskiego. Byłam z przepukliną pępkową, do gabinetu zamiast po kolei to najpierw wchodziły osoby, które były prywatnie lub które pan doktor kojarzył z widzenia.
    Gdy w końcu weszłam to pan doktor ledwo spojrzał na usg, wypisał skierowanie do szpitala i kazał od razu iść się zapisać na oddział i że tam mi wszystko wytłumaczą. Nie zwracał uwagi jak mówiłam mu kilka razy, że mam małe dzieci i nie mogę sobie pozwolić na operację, która zabrania noszenia. Dodam, że przepuklina na ten moment jest minimalna, a jak pytałam, czy będzie mi zagrażać, jeśli poczekam na przykład rok to mówił, że nie wie i że mam pytać w szpitalu. Nic mi nie wyjaśnił, w niczym nie chciał pomóc, nawet mnie nie słuchał. Na koniec dosłownie wstał i wypchnął mnie za drzwi, podczas gdy próbowałam uzyskać odpowiedź! Takie traktowanie pacjenta jest skandaliczne!
    Dodam, że pan doktor "zagadywał" mnie pytając, czy to mi umarło jedno z dzieci? Pozostawię to bez komentarza.

     • ANDRZEJ PRZYBYSZOWSKI Konsultacja chirurgiczna  • 

    A

    Lekarz, któremu od samego wejścia do gabinetu zależy na zdrowiu pacjentki oraz dzieciątka... Profesjonalista w każdym calu, Serdecznie Polecam, szkoda że w dzisiejszych czasach praktycznie nie ma już takich lekarzy...

     • lek. Sławomir Piwowarczyk konsultacja ginekologiczna  • 

    K

    Pani dr bardzo miła i sympatyczna. Dokładnie o wszystko wypytała oraz wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

     • lek. Anna Wieczorek-Szostak leczenie nadwagi i otyłości - konsultacja lekarska  • 

    Pan Doktor bardzo miły,konkretny.Wszystko zostało bardzo dobrze wyjaśnione.Polecam

     • lek. Artur Wójcik konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    B

    Pani lekarz Anna Szostak jest kompetentna ambitna i z powołania wysłucha ,doradzi , wyleczy , serdecznie polecam lekarza rodzinnego lekarz godny zaufania pozdrawiam

     • lek. Anna Wieczorek-Szostak  • 

    D

    Bardzo polecam Panią Doktor empatyczna, kompetentna, zawdzięczam jej ogromną zmianę i żyję pełnią życia

     • lek. Małgorzata Kościelny-Wojciechowska Inny  • 

    Bardzo kulturalny, sympatyczny lekarz.
    Ekspresowo usunięta zmiana, atmosfera w trakcie zabiegu bardzo przyjazna.

    Zdecydowanie polecam !

     • ANDRZEJ PRZYBYSZOWSKI Inny  • 

    Z

    Bardzo kulturalny lekarz, na jednej wizycie załatwiłam to, co w innych przychodniach na 2-3.
    Szybka i bardzo miła usluga

     • ANDRZEJ PRZYBYSZOWSKI Inny  • 

    J

    Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Szczegółowo omówiła ze mną proces leczenia i wysłuchała wszystkiego co mam do powiedzenia. Z całego serca polecam

     • lek. Małgorzata Kościelny-Wojciechowska Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania