Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw. Ideą stworzenia MediCente... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MediCenter

Wołoska 88

02-507 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw.
Ideą stworzenia MediCenter było przeniesienie na warszawski grunt najlepszych szwedzkich standardów medycznych umieszczonych jednakże w polskich realiach.
Doc dr Janusz Tencer, Prezes i założyciel Centrum Medycznego MediCenter, jest lekarzem wykształconym w Szwecji i z 30-letnim doświadczeniem pracy tam jako ordynator w Szpitalu Uniwesyteckim.
Naszą misją jest kompleksowe świadczenie usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu, sprzęt najwyższej jakości oraz organizację pracy zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy.
W ten sposób, Centrum medyczne MediCenter zapewnia opiekę medyczną warszawiakom od 2001 roku.
Dbając o dobro pacjenta, Centrum Medyczne MediCenter zapewnia bezpłatną, podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną w 14 specjalizacjach w ramach kontraktu z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 19 specjalizacjach.
W Centrum diagnostyki USG MediCenter, pod kierownictwem dr n.med. Michała Elwertowskiego przyjmują najwybitniejsi warszawscy specjaliści badań USG pracując na najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej.

Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
W zakresie medycyny pracy obsługujemy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, Inter, Generali i PZU Zdrowie.
W przychodni przy ul Wołoskiej 88 mieści się 17 gabinetów lekarskich. W gabinecie zabiegowym wykonujemy pełny zakres badań laboratoryjnych, EKG. Dostępne są wszystkie szczepionki.
Przychodnia położona jest w centrum Mokotowa, dzięki temu dojazd i kontakt z nami jest wyjątkowo łatwy.
W Centrum Medycznym MediCenter zadowolenie pacjenta jest największym sukcesem.

Zabiegi

 • skleroterapia żylaków
 • Pełen zakres badań USG

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak konsultacja dermatologiczna

  Niestety nie była to udana wizyta. To, że kilka osób było zapisane na jedną godzinę, pewnie nie jest winą doktora, ale to, że nie wykazał grama empatii, już pewnie było. Metoda leczenia, dla mnie laika, wydawała się mało trafionym pomysłem, więc zapytałem bardzo grzecznie, czy to jest na pewno dobry kierunek i czy ma szanse pomóc. Wydaje mi się, że uraziłem tym Pana doktora, bo zaczął na mnie krzyczeć, że skoro wiem lepiej to co on ma zrobić. Ostatecznie wykonałem to co zalecił lekarz i metoda leczenia okazała się nieskuteczna. Nie wspominam tej wizyty dobrze.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Romana Łobanowska Inny

  Podzielam zdanie poprzedników. Pani dr bardzo opryskliwa, nieuprzejma, non stop podnosi głos na pacjenta, ciągłe pretensje do pacjenta. Ręce opadają. Nie polecam spotykać się z tą Panią.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Golatowski konsultacja diabetologiczna

  Pan Doktor ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Przekazał mi informacje jak skutecznie włączyć leczenie. Z zaangażowaniem odpowiadał na moje pytania.
  Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, miły i cierpliwy.
  Serdecznie polecam!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Elwertowski Inny

  Jak na wizytę za 280 zł to bardzo słabo, oczekiwałam większej wnikliwości. Badanie trwało może 3 minuty, wykonane po łebkach, nie polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Cygan Inny

  Pani doktor jest rewelacyjna. Bardzo dokładnie przeprowadza badanie, udziela szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. Jest fachowa, miła i bezpośrednia. Ma niesamowitą wiedzę. Co roku robię usg u p. doktor pomimo posiadania pakietu w sieci prywatnych placówek.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak Inny

  Bardzo przyjemna wizyta, doktor Stelmasiak był mega miłym człowiekiem i nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii. Usuwanie kurzajek za jednym zamachem konkretnie, potem wizyta kontrolna żeby zobaczyć czy wszystko dobrze usunięte. Polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak Inny

  Nie tylko nie polecam, ale wręcz odradzam. Lekarz bez empatii, kultury (nie wiem jak lekarz w czasie kilkuminutowej wizyty może po prostu zacząć krzyczeć na pacjenta) w dodatku zerowe zaangażowaniem w leczenie. Zamiast zaproponować jakieś rozwiązanie, zalecił dalsze przyjmowanie leków, które od dłuższego czasu nie dają żadnych efektów. W przypadku AZS zdecydowanie nie warto marnować czasu.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Elwertowski Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor wspaniałe czyta usg i ma nowoczesny sprzęt, który polecają inni lekarze. Doktor z ekranu był w stanie mi powiedzieć o ile mam podwyższone enzymy wątrobowe. Jestem pod wrażeniem.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak konsultacja dermatologiczna

  Polecam! Bardzo dobry, życzliwy lekarz - wszytko Ok! krótki czas oczekiwania na wizytę bardzo dobry kontakt.Jakość obsługi przerosła moje oczekiwania otrzymałem fachową pomoc jestem bardzo zadowolony!!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak konsultacja dermatologiczna

  Pan doktor świetny specjalista- konkretny, dokładny, miły,punktualny. Wizyta bardzo przyjemna - wyjątkowe uprzejme podejście do pacjenta - problem włokniaków zniknął na zawsze.Świetny specjalista, warto odwiedzić gabinet.Bardzo krótki termin oczekiwania na wizyte.Wszytko w największym porządku.Polecam!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania