Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw. Ideą stworzenia MediCente... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MediCenter

Wołoska 88, Mokotów

02-507, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw.
Ideą stworzenia MediCenter było przeniesienie na warszawski grunt najlepszych szwedzkich standardów medycznych umieszczonych jednakże w polskich realiach.
Doc dr Janusz Tencer, Prezes i założyciel Centrum Medycznego MediCenter, jest lekarzem wykształconym w Szwecji i z 30-letnim doświadczeniem pracy tam jako ordynator w Szpitalu Uniwesyteckim.
Naszą misją jest kompleksowe świadczenie usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu, sprzęt najwyższej jakości oraz organizację pracy zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy.
W ten sposób, Centrum medyczne MediCenter zapewnia opiekę medyczną warszawiakom od 2001 roku.
Dbając o dobro pacjenta, Centrum Medyczne MediCenter zapewnia bezpłatną, podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną w 14 specjalizacjach w ramach kontraktu z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 19 specjalizacjach.
W Centrum diagnostyki USG MediCenter, pod kierownictwem dr n.med. Michała Elwertowskiego przyjmują najwybitniejsi warszawscy specjaliści badań USG pracując na najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej.

Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
W zakresie medycyny pracy obsługujemy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, Inter, Generali i PZU Zdrowie.
W przychodni przy ul Wołoskiej 88 mieści się 17 gabinetów lekarskich. W gabinecie zabiegowym wykonujemy pełny zakres badań laboratoryjnych, EKG. Dostępne są wszystkie szczepionki.
Przychodnia położona jest w centrum Mokotowa, dzięki temu dojazd i kontakt z nami jest wyjątkowo łatwy.
W Centrum Medycznym MediCenter zadowolenie pacjenta jest największym sukcesem.

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • Spirometr
 • audiograf
 • pełny gabinet okulistyczny
 • wyposażonay gabinet laryngologiczny
 • sprzęt dermatologiczny
więcej

Zabiegi

 • skleroterapia żylaków
 • Pełen zakres badań USG

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Wojciechowski

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediCenterUsługa: badanie ucha

   Świetny lekarz, precyzyjny, sumienny, a przedewszystkim godny polecenia.
   Jako jedyny z niewielu pracuje z pasją i powołaniem.

  • M

   Potwierdzam powyższe opinie, panu dr Wojciechowskiemu chyba nie chce się leczyć (kompetencji nie odmawiam). Nie zebrał porządnego wywiadu, ciągle mi przerywał, podał same objawowe leki mimo zgłaszanych problemów z zatokami od kilku miesięcy, kasując niemałe pieniądze za wizytę. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Szczygielska

  Okulista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Instytut Oka Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Wszystko bardzo pozytywnie. Pani doktor sympatyczna. Diagnoza wydaje się być prawidłowa i lek który dostałam na chwile obecna skuteczny. Pani doktor dosyć cierpliwa nie czuć było pośpiechu.


 • Roman Bartczak

  Psychiatra, Psycholog, dr

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Lekarz stara się wsłuchać w problemy pacjenta i dostosować do niego leczenie. Poświęca mu odpowiednią ilość czasu i nie skraca wizyt. Oprócz leczenia podstawowych schorzeń dostałem receptę na leki poprawiające jakość snu.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Szczegółowo, konkretnie, z dużą uwaga dla pacjenta, miło. Wykazuje duża, szczera chęć pomocy pacjentowi. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Marek Kochmański

  Kardiolog, Hipertensjolog, prof. dr hab. n. med.

  • F
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

   Wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy. Poszłam zatroskany od innego lekarza bo mam niby problemy z sercem i plucami.Po" krótkim teście doktora " Dr.Kochmanski stwierdził po 1min że problem tkwi w niczym innym jak...kark/ szyja jest pełna blokad etc..Ja i córką byłyśmy w szoku! I zaniemowilysmy z zachwytu. Fantastyczny lekarz i 100% polecam.Tyle wiedzy nie da się z nikim porównać...A z poprzednim lekarzem oczywiście się żegnam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny. Przeprowadzil bardzo wnikliwy wywiad przed rozpoczęciem leczenia. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Ryszard Hanecki

  Urolog, Chirurg, Urolog Dziecięcy, dr n. med.

  • Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: zapalenie cewki i gruczołu krokowego

   Bardzo rzeczowy Pan doktor.. wizyta bardzo profesjonalnie prowadzona . Doktor poświęcił mi duzo czasu i szczegółowo opisał problem oraz zalecil odpowiednie leki. Polecam wszystkim

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne EurekaUsługa: zmiany na członku

   Dwie wizyty u Pani dermatolog , jedna wizyta u urologa w Grodzisku i problem pozostał dostawałem maści za 3 zł na grzybicę , postanowiłem zapisać się do Pana doktora Haneckiego , Jestem pod wrażeniem wiedzy , wyjaśnił co mi dolega ,uspokoił po badaniu bez ściemniania i dawania maści które i tak były nie potrzebne. Widocznie tamci lekarze przepisywali maści bo nie wiedzieli co dać a za wizytę trzeba słono płacić. Konkretny lekarz bez owijania w bawełnę mówi co jest grane.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Monika Rachuta

  Diabetolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: stężenie glukozy we krwi

   Bardzo pomocna konsultacja, skierowanie na dalsze specjalistyczne badania. Pani doktor rzeczowa i bardzo pomocna, indywidualnie podchodzi do pacjenta, a nie szufladkuje...
   Polecam.


 • Agnieszka Zielińska

  Reumatolog, Internista, dr

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Polecam w 100%
   Pani dr bardzo miła i profesjonalna. Wytłumaczyła na czym polega moje schorzenie i jak będzie wyglądać leczenie.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: bóle reumatyczne

   Bardzo fachowo i empatycznie podeszła pani doktor do schorzenia mojej mamy. Mama zachwycona wizytą. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kaliszek-Kiniorska

  Neurolog, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VoltaUsługa: konsultacja neurologiczna dotycząca leków

   Do Pani doktor trafiłyśmy (razem z moją mamą, która była konsultowana) z polecenia naszej znajomej. Dosyć często korzystamy z prywatnych wizyt i wizyta u Pani Agnieszki Kaliszek-Kiniorskiej na tym tle wypadła niezwykle budująco. Po ludzku serdeczna, „widząca” pacjenta i ogromnie profesjonalna.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Volta

   Bardzo konkretne podejście. Pani Doktor dokładnie słucha pacjenta. Wszystko tłumaczy. Mówi, jakie będą kolejne działania.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Anna Pliszka

  Endokrynolog, lek.

  • N

   Leczę się wiele lat u p. dr. Anny Pliszki i jestem niezwykle zadowolona.Wcześniejsze kontakty z endokrynologami były wielkim moim rozczarowaniem.Polecam Panią dr.Annę Pliszkę.


 • Piotr Michałek

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M

   Świetny, ponoć najlepszy w Polsce, specjalista wykonujący echo serca.
   Ponadto świetny, dokładny kardiolog, który bardzo dokładnie tłumaczy pacjentom stronę medyczną ich dolegliwości oraz rekomenduje właściwe leczenie i postępowanie. Spokojny, zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam.

  • S

   Opinia moja będzie dotyczyła badania echo serca dziecka 14 miesięcznego w placówce w Warszawie Wesołej przy ulicy wspólnej. Pomimo iż w trakcie rozmowy telefonicznej z panią w rejestracji informowalismy że badanie powinno odbyć się w trakcie snu dziecka, bo tak nam zleciła Pani doktor Centrum Zdrowia Dziecka gdyż nasza Córcia nie daje się dotknąć obcym i po prostu przeraźliwie płacze i krzyczy. Otrzymaliśmy odpowiedź, że badanie we śnie nie jest potrzebne, mają wiele zabawek i są to wysokiej klasy specjalisci, jeszcze się nie zdążyło żeby badanie nie powiodło się. Skończyło się tak, że mnie (Ojca) poproszono o wyjście z gabinetu na co się zgodziłem bo mała chodziła ode mnie do Mamy i z powrotem. Po około 10 minutach już nie wytrzymałem słuchania płaczu i wszedłem do gabinetu, a całość zakończyła się ostrą dyskusją. Najgorzej wydane 160 zł w życiu, dziecinka zestresowana jak nigdy dotąd, co na pewno nie ułatwi nam ewentualnych przyszłych kontaktów z lekarzami. Jeżeli wasze dzieci nie dają się zbadać nie polecam tej placówki. Jak dla mnie lekarz powinien mieć podejście do pacjenta, tutaj nie ma żadnego podejścia ma być wykonane badanie i tyle, jak dla mnie:omijać szerokim łukiem i tyle!