Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw. Ideą stworzenia MediCente... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MediCenter

Wołoska 88

02-507 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna tak jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw.
Ideą stworzenia MediCenter było przeniesienie na warszawski grunt najlepszych szwedzkich standardów medycznych umieszczonych jednakże w polskich realiach.
Doc dr Janusz Tencer, Prezes i założyciel Centrum Medycznego MediCenter, jest lekarzem wykształconym w Szwecji i z 30-letnim doświadczeniem pracy tam jako ordynator w Szpitalu Uniwesyteckim.
Naszą misją jest kompleksowe świadczenie usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu, sprzęt najwyższej jakości oraz organizację pracy zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy.
W ten sposób, Centrum medyczne MediCenter zapewnia opiekę medyczną warszawiakom od 2001 roku.
Dbając o dobro pacjenta, Centrum Medyczne MediCenter zapewnia bezpłatną, podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną w 14 specjalizacjach w ramach kontraktu z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 19 specjalizacjach.
W Centrum diagnostyki USG MediCenter, pod kierownictwem dr n.med. Michała Elwertowskiego przyjmują najwybitniejsi warszawscy specjaliści badań USG pracując na najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej.

Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
W zakresie medycyny pracy obsługujemy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, Inter, Generali i PZU Zdrowie.
W przychodni przy ul Wołoskiej 88 mieści się 17 gabinetów lekarskich. W gabinecie zabiegowym wykonujemy pełny zakres badań laboratoryjnych, EKG. Dostępne są wszystkie szczepionki.
Przychodnia położona jest w centrum Mokotowa, dzięki temu dojazd i kontakt z nami jest wyjątkowo łatwy.
W Centrum Medycznym MediCenter zadowolenie pacjenta jest największym sukcesem.

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • Spirometr
 • audiograf
 • pełny gabinet okulistyczny
 • wyposażonay gabinet laryngologiczny
 • sprzęt dermatologiczny
więcej

Zabiegi

 • skleroterapia żylaków
 • Pełen zakres badań USG

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Jurek konsultacja ortopedyczna

  Fantastyczny Doktor! Wizyta przeprowadzona w sposób profesjonalny, doktor dokładnie wytłumaczył co mi dolega, jakie będą dalsze kroki leczenia i jakie są wskazania i przeciwwskazania. Serdecznie polecam Pana Doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Szostek Zwykła wizyta

  Dr Małgorzata Szostek w czasie prywatnej wizyty nie była w stanie obejrzeć płytki z wynikiem tomografii komputerowej. Zabrała mi tę płytkę i oddała za dwa dni z kartką, na której napisała:
  - AAA - bez wskazań do leczenia. Kontrola za rok. Po czym poszła.
  Z początku się ucieszyłem, ale w domu rozszyfrowałem skrót AAA, który oznacza tętniaka aorty brzusznej.
  Poszedłem na USG Doppler aorty brzusznej. Badanie trwało 25 min. Doktor, którego nazwiska nie mogę wymienić ze względu na regulamin, żadnego tętniaka nie stwierdził.
  Obejrzał też płytkę z wynikiem badania tomografii i tam też żadnego tętniaka nie stwierdził.
  Dr Szostek w czasie wizyty drwiła subtelnie z mojego wegetarianizmu. Było to dla mnie następnym zaskoczeniem.
  10 minut średnio przyjemnej rozmowy z Dr Szostek kosztuje 250 zł.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Romana Łobanowska Inny

  Podzielam opinie swojego przedmówcy. Pani dr niemiła,opryskliwa i również na wstępie zadala mi pytanie po,co przyszłam mimo,że miałam skierowanie że szpitala. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Wcześniej byłam u innego pulmunologa prywatnie,więc mam porównanie. Nie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Behrens konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest nieuprzejmą opryskliwa w stosunku do swoich pacjentów.Narzuca swój sposób leczenia i wypisywania recept oraz skierowań.Brak możliwości ustalenia jakich kolkwiek infirmacji. Nie polecam nigdy w życiu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak konsultacja dermatologiczna

  Wizyta była opóźniona. W dodatku na tę samą godzinę został zapisany inny pacjent (lekarz stwierdził, że to nie jego problem). Od początku lekarz był bardzo nieuprzejmy. Ciągle przerywał i nie pozwolił dokończyć żadnego zdania. Atakował swoimi wypowiedziami (inaczej tego nie określę). Nie znał calego pytania, a już opowiadał podnosząc głos. Czepiał się, że źle stoję, nie w tym kierunku, w którym miał zamysł mnie w danym momencie ustawić (do oglądania wszystkich podejrzanych zmian skórnych). Zapytał w czym problem, ale nie chciał oglądać zmian w danym momencie, lecz później, kiedy on na to akurat zezwolił. Jak w wojsku, skandal. Lekarz powinien raczej wysłuchać, okazać empatię, wykazać się mądrością. Niestety wyczuło się brak szacunku. Bardzo nie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marian Stelmasiak konsultacja dermatologiczna

  Przyszedłem na usunięcie kurzajek. Wizyta odbyła się o czasie, bardzo miły kontakt z lekarzem, który wyjaśnił dokładnie co robi.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Behrens konsultacja ginekologiczna

  Doktor bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, sprawdza wcześniej wykonane badania - zgłosiłam się z problemami hormonalnymi, podejrzeniem pcos.
  W końcu po wielu, wielu latach poczułam się potraktowana poważnie, a nie zbywana antykoncepcją.
  Dostałam skierowanie do poradni ginekologiczno - endokrynologicznej, zostały zbadane piersi i pobrana cytologia - doktor jest bardzo delikatna.
  W gabinecie czułam się bardzo swobodnie.
  Doktor sympatyczna i profesjonalna.
  Było opóźnienie w godzinach wizyt, ale warto poczekać, bo dzięki temu trafia się do zaangażowanego lekarza, który chce pomóc i po prostu tłumaczy wszystko, a to wymaga czasu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Behrens konsultacja ginekologiczna

  Jestem zaskoczona profesjonalizmem i podejsciem pani ginekolog. Badanie przebieglo w bardzo milej atmosferze, lekarz zadawala duzo pytan i ma szeroka wiedze i troszczy sie o zdrowie pacjentow. Polecam na lekarz prowadzaca pacjenta.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Romana Łobanowska Inny

  Brak profesjonalizmu. Na starcie otrzymałem zapytanie "dlaczego do Dr w ogóle przyszedłem". Gdy oznajmiłem, że chcę zmienić lekarza poprzedniego, Pani Dr wręcz zaczęła na mnie krzyczeć "po co zmieniam lekarza, powinienem się trzymać jednego". Gdy zacząłem wyjaśniać sprawę mojej astmy stwierdzonej przez poprzedniego pulmonologa, Pani Dr znowu zaczęła krzyczeć, że ona nie ma żadnych badań i nic nie zleci. Następnie Dr zapytała jakie mam objawy, gdy powiedziałem o objawach, oraz że prawdopodobnie mam astmę aspirynową stwierdzoną u Laryngologa (również alergia na aspirynę od dzieciństwa), to zaczęła krzyczeć, że ją to w ogóle nie interesuje. Tak naprawdę wizyta polegała na tym, że Pani Dr dosłownie krzyczała i nic więcej. Nie zleciła żadnych badań, nie dała nic powiedzieć i nic nie wyjaśniła. Kazała brać leki które brałem i tyle.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Behrens konsultacja ginekologiczna

  Jestem w 7 tygodniu ciąży i zgodnie z zaleceniami do 10 tygodnia ciąży powinnam zrobić badania diagnostyczne. Pani Doktor odmówiła mi badań diagnostycznych. Powiedziała cytuje: Ona ciąży nie prowadzi ona badań mi nie zleci. Na stronie przychodni nie było informacji o braku prowadzenia ciąży przez Panią Doktor. Mimo płacenia składek NFZ musze wszystkie badania zrobić prywatnie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania