Centrum Medyczne - Medical Esthetic Lublin

verifiedCreated with Sketch.

Chirurgia, Dermatologia, Okulistyka, Onkologia, Radiologia, Medycyna estetyczna, Chirurgia naczyniowa więcej

(99+ opinii)

Centrum medyczne Medical Esthetic świadczy usługi jako ambulatorium medyczne z zakresu: chirurgii ogólnej, onkologicznej, naczyniowej, chirurgii plastycznej, przeszczepu włosów, medycyny estetycznej, ... więcej

Informacje o placówce

O nas

Centrum medyczne Medical Esthetic świadczy usługi jako ambulatorium medyczne z zakresu: chirurgii ogólnej, onkologicznej, naczyniowej, chirurgii plastycznej, przeszczepu włosów, medycyny estetycznej, dermatologii, wenerologii oraz okulistyki.

Nasza oferta

Centrum medyczne Medical Esthetic zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę. Od 1995 roku zajmowaliśmy się "tylko" a może i "aż" przeszczepami włosów. Jednak od kilku lat poszerzyliśmy naszą działalność, co zaowocowało bardzo dużą ilością nowych zadowolonych pacjentów. Od kilku lat współpracujemy z chirurgiem naczyniowym dr René Milleret i stosujemy z powodzeniem innowacyjną metodę likwidacji żylaków kończyn dolnych za pomocą "pary wodnej" i urządzenia Veno Steam. Dr n. med. Piotr Niedziela w 2015 roku, wykonał jako pierwszy w regionie zabieg tego typu.
W naszej klinice można również skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, porady dermatologicznej jak i okulistycznej. Posiadamy bardzo dobrą kadrę z zakresu onkologii i radiologii.

Nasz sprzęt

 • ultrasonograf DC-8

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Gabinety

 • Centrum Medyczne - Medical Esthetic Lublin

  Braci Wieniawskich 12B

  20-844, Lublin, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 81 ...

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Dorota Czelej

  Dorota Czelej

  dermatolog
  Bardzo polecam! Pani doktor wysłuchała mojego problemu i wytłumaczyła jak należy postąpić. Cała wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.
 • Ryszard Wierzbicki

  Ryszard Wierzbicki

  chirurg,onkolog
  Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty lekarz. Dokładnie opowiada o chorobie i jej przebiegu. Jest człowiekiem o wielkim sercu. Bardzo nam pomógł.
 • Krzysztof Paprota

  Krzysztof Paprota

  onkolog
  Bardzo rzeczowa i konkretna porada lekarska. Pan doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, uspokoił. Znakomity kontakt...
 • Kinga Caban

  Kinga Caban

  lekarz medycyny estetycznej
  Jestem stala pacjentka pani doktor. Zawsze bardzo profesjonalna! I co sie rzadko wsrod lekarzy zdarza bardzo mila osoba ktora dba o przyjemna atmosfer...
 • Joanna Batalia

  Joanna Batalia

  okulista
  Pani doktor naprawdę przemiła. Bardzo dokladne badanie przeprowadzone bez pośpiechu i z dużą cierpliwością do dziecka. Po badaniu pani doktor wszystk...
 • Piotr Niedziela

  Piotr Niedziela

  chirurg,chirurg naczyniowy
  Wizyta przebiegła rzeczowo i konkretnie w dobrym kontakcie. Pan Doktor przeprowadził wywiad, badanie USG, postawił diagnozę i szczegółowo omówił zleco...
 • Waldemar Karasiuk

  Waldemar Karasiuk

  chirurg,lekarz medycyny estetycznej
  Zabiegi usuwania blizn potrądzikowych przyniosły bardzo dobre efekty. Pan doktor to profesjonalista, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Każdy zabieg p...
 • Wojciech Chromiński

  Wojciech Chromiński

  chirurg
  miałam operację powiększenia piersi 5. 07 jak narazie jestem zadowolona. lekarz jest bardzo sympatyczny nie bajeruje tylko mowi wszytko jak jest końco...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Paprota

  Onkolog, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic Lublin

   Bardzo rzeczowa i konkretna porada lekarska. Pan doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, uspokoił. Znakomity kontakt z pacjentem, pełen profesjonalizm, Dziękuję!

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: konsultacje onkologiczne

   Rzeczowa i szczegółowa porada przekazana w jasny i przejrzysty sposób. Przedewszystkim bardzo dobry kontakt. Niewątpliwie bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Po wizycie nie zostało żadne pytanie bez odpowiedzi. Szczerze Polecam Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Waldemar Karasiuk

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • L

   Zabiegi usuwania blizn potrądzikowych przyniosły bardzo dobre efekty. Pan doktor to profesjonalista, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Każdy zabieg przebiegał szybko, pan doktor zawsze o wszystkim informował pacjenta. Polecam serdecznie usługi doktora Karasiuka.

  • E
   Lokalizacja: VITA-DermUsługa: porada lekarska

   Bardzo dobry lekarz, profesjonalista (Jego pacjentką jestem ponad 8 lat). Zabiegi wykonywane przez Pana doktora (czasem z Jego delikatną sugestią) wyglądały naturalnie, z efektów zawsze byłam zadowolona. Polecam wszystkim zainteresowanym.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Kinga Caban

  Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kwas hialuronowy

   Jestem stala pacjentka pani doktor. Zawsze bardzo profesjonalna! I co sie rzadko wsrod lekarzy zdarza bardzo mila osoba ktora dba o przyjemna atmosfere podczas wizyty. Poswieca zawsze tyle czasu ile potrzeba. Wyjasnia wszelkie watpliwosci i potrafi dobrze doradzic i wyjasnic czego mozna sie spodziewac. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Polecam!!!


 • Joanna Batalia

  Okulista,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic Lublin

   Pani doktor naprawdę przemiła. Bardzo dokladne badanie przeprowadzone bez pośpiechu i z dużą cierpliwością do dziecka. Po badaniu pani doktor wszystko nam dokładnie wytłumaczyla i dała zalecenia jak dalej postępować. Polecam wszystkim z czystym sercem.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: badanie okulistyczne

   Zdecydowanie polecam, Badanie wykonane u nasze 4 letniej córki, bardzo dokładnie i z dużą cierpliwością do ruchliwego dziecka.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Czelej

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo polecam! Pani doktor wysłuchała mojego problemu i wytłumaczyła jak należy postąpić. Cała wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Pani doktor rzeczowo wyjaśniła mój skórny problem. Wysłuchała cierpliwie moich pytań i obaw. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze Jestem zadowolona z tego, że można było porozmawiać a nie tylko słuchać.Rady pani doktor zastosowałam już następnego dnia

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Niedziela

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegła rzeczowo i konkretnie w dobrym kontakcie. Pan Doktor przeprowadził wywiad, badanie USG, postawił diagnozę i szczegółowo omówił zlecone dalsze postępowanie.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic Lublin

   Oceniam wizytę pozytywnie. Konkretna i rzeczowa rozmowa. Problem nie zostal zbagatelizowany, zostały udzielone porady i objęcie leczeniem. (Inni specjaliści odsylali mnie z kwitkiem)

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Ryszard Wierzbicki

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: Zwykła wizyta

   Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty lekarz. Dokładnie opowiada o chorobie i jej przebiegu. Jest człowiekiem o wielkim sercu. Bardzo nam pomógł.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Konkretny, trafia z diagnozą w punkt, a oprócz tego ma super podejście do człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wojciech Chromiński

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"

   miałam operację powiększenia piersi 5. 07 jak narazie jestem zadowolona. lekarz jest bardzo sympatyczny nie bajeruje tylko mowi wszytko jak jest końcowy efekt za 3 miesiąca ale myślę że będzie ok. polecam

  • I
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL HAIR

   W kwietniu 2017 roku doktor Wojciech Chromiński wykonywał u mnie plastykę brzucha. Krok po kroku poinformował mnie o przebiegu zabiegu, jak również ewentualnych powikłaniach. Z cierpliwością odpowiadał na każde moje pytanie.Doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny. Operacja przebiegła zgodnie z zapowiedziami. Na końcowy efekt nalezy poczekać około 6 miesiecy, ale już po miesiącu jest extra. Blizny ładnie sie goją, wróciłam do pracy i na siłownię. Jestem ogromnie zadowolona. Nareszcie mogę nosić dopasowane sukienki, znajomi od razu zauważyli różnicę. Z czystym sumieniem polecam zarówno doktora Chromińskiego, jak i cały personel Medicosu.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu