Opinie o lekarzach z tej placówki (172)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Wnukowski Inny

  Pana Doktora znam od 7 lat. W 2015 Doktor przyjmował mnie do szpitala i dzięki jego dokładnemu badaniu i sprawdzeniu wyników rezonansu zostałam zakwalifikowana na artroskopię kolana. Gdyby nie wiedza i doświadczenie Doktora mogłabym mieć poważne problemy zdrowotne. Korzystam z pomocy Doktora w każdym momencie, gdy mam drobne kontuzje. Zawsze mogę liczyć na to samo: dokładne sprawdzenie i wdrożenie działania naprawczego mojej nieuwagi. Nigdy moje obawy nie zostały zignorowane. Doktor jest precyzyjny i dokładnie wie co robi-ostatnio sciągał mi szwy z cienkiej nici.
  Serdecznie dziękuję za każdą konsultację i pomoc na przestrzeni tych lat.
  Życzę wszystkiego najlepszego dla Pana Doktora.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Góra konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz - zaangażowany, empatyczny i z poczuciem humoru, wszystko szczegółowo wyjaśnił i opisał dalszy przebieg leczenia. Polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Małgorzata Kuźmitowicz konsultacja psychiatryczna

  Świetne podejście do pacjenta. Pani Doktor jest osobą empatyczną i cierpliwą wysłuchującą omawianych problemów . Starannie dobiera proces terapii do indywidualnej osoby.Polecam każdemu potrzebującemu fachowego leczenia.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Wnukowski konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz! Mega profesjonalne podejście do pacjenta i ogromna wiedza. Do tego Doktor podchodzi do pacjentów z empatią. Na wizycie czułam się zaopiekowana i dokładnie zostałam poinformowana o zaleceniach. Polecam na 5 +

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Wnukowski konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor jest wspaniałym specjalistą, który rzeczowo i spokojnie analizuje sytuację, a następnie tłumaczy zalecenia. Lekarz z powołania i przesympatyczny człowiek :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wrocław, Legnicka 51/53

Powiązane wyszukiwania