Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

Legnicka 51/53

54-203 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
141 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Karolina Gowans konsultacja onkologiczna

  Cudowna Pani Doktor,wybitny specjalista,którego z całego serca polecam.Wizyta przebiegła tak jakiej oczekiwałam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Pisarek konsultacja gastrologiczna

  Zgadzam się ze wszystkimi poniżej napisanymi pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Pierwszy raz trafiłam na lekarza, u którego widać takie zaangażowanie. Myślałam, że tacy lekarze nie istnieją, a jednak! Inni lekarze powinni brać z tego pana przykład.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Kuźmitowicz konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor wysłuchała cierpliwie wszystkiego, co miałem do powiedzenia. Następnie jednoznacznie określiła przyczynę dolegliwości (zbyt szybka redukcja dawki leku) i zaleciła praktyczne rozwiązanie problemu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Fluder Zwykła wizyta

  Pierwszy lekarz internista, który mnie zbadał. Dotąd spotykałam tzw. wypisywaczy (recept i skierowań), którzy nawet nie osłuchują pacjenta. Bardzo konkretna osoba, do tego kulturalna. Człowiek wychodzi z wszelkimi informacjami, na które liczył, wie jak ma dalej postąpić.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Kuźmitowicz konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna i miła. Przy każdej wizycie była zaangażowana i uważnie słuchała co miałam do powiedzenia. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i dobrała odpowiednie leki .Wiem że zawsze w razie potrzeby będę zwracać się do Pani doktor Małgorzaty. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Pisarek konsultacja gastrologiczna


  Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem zrobię wyjątek, ponieważ wizyta u lekarza zawsze była super przykra koniecznością. Pierwszy raz trafiłam na lekarza, który naprawdę słucha i stara się zrozumieć. Jestem pod wrażeniem kompetencji i chęci realnej pomocy, co jest miłą odmianą.
  Do tego Pan Doktor jest przesympatyczny i potrafi uspokoić, nawet w kryzysowej sytuacji, nieoczekiwanego stresu i wybuchu emocji :)
  Przy takich wizytach, chodzenie do lekarza można nawet polubić!
  Serdecznie polecam :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Pisarek konsultacja gastrologiczna

  Po kilku podejściach i złych doświadczeniach z gastrologami w końcu trafiłam w dobre ręce. Cenię przede wszystkim za szczerość, empatię i skuteczność w leczeniu. Wizyty są konkretne i zawsze z pozytywną energią. Polecam!

  lek. Wojciech Pisarek

  Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Wojtanowski USG / doppler żył kończyn dolnych

  USG Doppler żył kończyn dolnych. Niestety badanie się nie odbyło - pewnie dlatego, że lekarz miał opóźnienie, a w tym samym czasie do gabinetu wpychał się Pan od serwisu klimatyzacji. Od razu po moim wejściu do gabinetu lekarz lekceważąco stwierdził, że nie potrzebnie tu przyszłam bo skierowanie w moim wieku i przez konsultacje telefoniczna to jakiś absurd i marnuje wyłącznie czas, bo na pewno nic mi nie jest. Dopiero po tym, lekarz na oko spojrzał na nogi i powiedział, że tu nic nie ma i szkoda czasu i pieniędzy na takie badania. Potem powiedział, "pokażę tu Pani bo potem pacjenci mówią, że im nic nie pokazałem" - a następnie przycisnął jedynie głowice do pachwiny i powiedział, że tu jest wszystko ok. Uwierzyłam bo się nie znam. Na tym samym badaniu u innego lekarza wyszła mi niewydolność gałęzi i żylaki. Nie odpuszczę tej sprawy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka USG stawu biodrowego

  W związku z tym, że córka nie miała zrobionego zalecanego trzeciego USG bioderek zaraz po tym jak zaczęła chodzić z powodu ciągłych chorób, a zaniepokoił mnie jej chód, skonsultowałam się telefonicznie z ortopedą, który wystawił skierowanie i zalecił wykonanie badania usg bioderek. Wizyta u Pani doktor zaczęła się pytaniem , w jakim celu w ogóle przychodzę, skoro 2 usg wcześniej wykonywane było w porządku to nie ma potrzeby wykonywać go teraz , ponieważ cytuję" bioderka się nie zepsuły" . Jałowa dyskusja trwała chwilę i po ciągłym podważaniu przez Panią doktor zasadności wizyty zapytałam ,czy w takim razie mam wyjść z gabinetu. Wtedy stwierdziła, że wykona badanie, które trwało może 2 minuty i mam wrażenie, że zostało zrobione od niechcenia. Mam porównanie z wcześniejszymi usg, które były wykonywane i omawiane w trakcie badania znacznie dokładniej . Być może Pani doktor miała zły dzień , nie wiem. Mimo wszystko jako mama małego pacjenta na pewno poczułam się jak intruz w gabinecie . Od lekarza z prywatnej grupy medycznej oczekuje większego profesjonalizmu i poziomu komunikacyjnego.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kościelniak konsultacja nefrologiczna

  Pan dr, bardzo uważnie słucha i tłumaczy przyczynę problemu z jakim się przychodzi na wizytę. Bardzo motywująco przekonuje do konieczności podjęcia zaproponowanych kroków leczenia. Mocno polecam.
  Przyszedłem z tatem, sam dużo z wizyty wyniosłem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania