Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

Legnicka 51/53

54-203, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Kuliczkowska

  Internista, Alergolog, dr n. med.

  • O

   Wybitny i bardzo oddany lekarz dla swoich pacjentów. Typowy przykład prawdziwego lekarza w pełni znaczenia tego słowa. "Urodziła się po to, aby pomagać ludziom z całego serca".

  • M

   Wybitny lekarz i wspaniały człowiek, kompetentna i pełna empatii dla pacjentów. Niezwykle sympatyczna.


 • Tomasz Stanisławski

  Internista, lek.

  • K

   Minęły 2 dni od mojej wizyty na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a w dalszym ciągu jestem pod wielkim wrażeniem Doktora Tomasza Stanisławskiego. Po pierwsze jestem mu niezmiernie wdzięczna za to,że nie "wystawił mnie za drzwi" (lekarz POZ mnie nie przyjął, bo miał komplet pacjentów). Pan Doktor zlecił wszystkie potrzebne badania, na bieżąco informował o sytuacji i otoczył mnie opieką, której tak bardzo wówczas potrzebowałam. Jest kompetentnym, życzliwym i konkretnym lekarzem, zdecydowanie z powołania. Za każdym razem gdy mnie mijał uspokajał swoim kojącym uśmiechem ;-), (o który tak ciężko w naszej służbie zdrowia). Panie Doktorze, mając nadzieję, że odczyta Pan ten wpis,chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc i za syropek uspokajający ;-). Wychodząc z SOR byłam bardzo skołowana, nie wiem czy się pożegnałam, jeśli nie to przepraszam, za dużo wrażeń. Należy się Panu wyjątkowy szacunek! Życzę Panu wszystkiego co najlepsze, a w szczególności dużo dużo zdrowia i wielu powodów do uśmiechu :-) Pozdrawiam serdecznie

  • J

   Pan Doktor Tomasz Stanisławski to naprawdę wspaniały lekarz. Szybko i skutecznie działa. Jest konkretny, zrozumiale przedstawia pacjentowi "co jest grane" i daje tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa, dzięki niewątpliwej wiedzy. Klasa i profesjonalizm. Wnosi spokój, ma WIELKĄ cierpliwość i fajne poczucie humoru, które dodaje siły, jak się ją zaczyna tracić. Bez względu na to ile ma pacjentów pod opieką,ile trudnych i wymagających przypadków, znajduje także czas, siłę i uśmiech nawet dla tych mniej wymagających. Naturalnie polecam Pana Doktora Stanisławowskiego i życzę jemu, zespołowi na Pogotowiu Ratunkowym z którym pracuje oraz jego pacjentom dużo zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Marczyńska-Sarul

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: Inny

   Pani doktor bardzo dokładnie wszystko sprawdza, robi dokładny wywiad z pacjentem i kieruje na dodatkowe badania aby mieć pewność co do postawionej diagnozy. Ma czas dla pacjenta i nie pozostawia go samemu sobie. Trafiłam do Pani doktor z reakcją alergiczną na lek, od razu Pani doktor skierowała mnie na badania krwi i następnego dnia od razu opisała wyniki.
   Polecam w 100 %

  • K

   Świetny lekarz! Po bardzo szczegółowym wywiadzie i dokładnym badaniu pokierowała mnie dalej i skierowała mnie na wszystkie dodatkowe badania. Pani doktor jest bardzo zaangażowaną i miłą osobą, dodatkowo bardzo pomocną i cierpliwą.
   Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Mirosław Siembiga

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: prowadzenie ciąży

   Nie polecam !!! Na wizycie trzeba strasznie ciągnać za język, sam od siebie nic nie powie, mówiłam o swoich niepokojących objawach i nic.. niesymaptyczny, nieuśmiechnięty, lepiej nie pytać o zwolnienienie w ciąży, bo potrafi podnieść głos na pacjentkę i potem już nie da się o nic więcej zapytać, bo do końca wraca do tego tematu. Odradzam z czystym sercem.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bol w dole brzucha

   Trafilam do pana doktora w Luxmed, gdyz mialam jednostajny bol w dole brzucha w 35 tygodniu ciazy, a pan doktor mial akurat wolna wizyte, po wykonaniu badania ginekologicznego stwierdzil, ze wszystko ok, ale podczas usg wyszla trachykardia serca plodu i slabe ruchy dziecka, doktor skierowal mnie do szpitala na ktg i jestem mu bardzo wdzieczna, ze nie zbagatelizowal sytuacji, gdyz po przyjezdzie do szpitala zostalam tam zatrzymana i tego samego dnia wieczorem odeszly mi wody plodowe, a na nastepny dzien urodzilam coreczke.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kałwak-Jastrzębska

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

   Bardzo dobry lekarz. Była to już moja kolejna wizyta i będą następne. Pani Doktor zrobiła badania, stwierdziła odpowiednią diagnozę i dobrała bardzo dobre leki. Polecam wszystkim.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz w kulturalny sposób prowadził wizytę. Szczegółowo sprawdzał wyniki badań i wypytywał o objawy. Cierpliwie i wyczerpująco tłumaczył wszystkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Różański

  Internista, lek.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: leczenie bólu

   Ten lekarz jest z powołaniem! Skutecznie znalazł przyczynę mojego bólu. Poprosił bym, po wykonaniu badań przyszła do niego ponownie.
   Przyszłam ponownie i niestety okazało się, że bez operacji się nie obędzie. Polecam gorąco tego lekarza! Życzę sobie i innym, żeby na swojej drodze życia spotykali tylko takich lekarzy jak Pan doktor Wojciech.
   Pozdrawiam i dziękuję za pomoc! :)


 • Bogna Dobrzyniecka

  Reumatolog, Pediatra, Radiolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum DziecięceUsługa: konsultacja reumatologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo profesjonalnie zajęła się moją córką. Zbadała i skierowała do szpitala na oddzial, gdzie ją dokładnie i szybko zdiagnozowała. Dzięki Niej wiem w końcu co córce dolega i jak należy prowadzić leczenie. Polecam w 100 %

  • Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum DziecięceUsługa: konsultacja reumatologiczna dzieci

   Bardzo miła pani doktor. Przeprowadziła dokładny wywiad. Zrobiła Nataszce USG stawów. Dziecko i ja byliśmy zadowoleni z wizyty. Będę polecał znajomym panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Chytła

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: Choroba

   Przyszłam do lekarza ze standardowymi objawami grypy (w nocy gorączka sięgała prawie 40 stopni, drgawki, ból mięśni i głowy, suchy kaszel). Lekarz stwierdził, że to zwykłe przeziębienie i mogę spokojnie iść do pracy... Mąż miał takie same objawy (tylko dzień później) i inny lekarz stwierdził grypę i zalecenie niekontaktowania się z innymi ludźmi przez tydzień z powodu możliwości zarażenia. Dodam, że jedynymi lekami, które zalecił Pan doktor były tabletki na ból głowy. Czuję, że zostałam całkowicie zignorowana. Jeśli ktoś ma podobne objawy i liczy na prawidłową diagnozę proponuję iść do innego lekarza. Stanowczo odradzam!!

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: Ból w plecach

   Bardzo rzeczowy, potrafi słuchać pacjenta. Nastawiony na człowieka. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dostałem skierowanie na USG oraz receptę na odpowiednie leki.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Barbara Sozańska

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Golden Care

   Polecam Panią Doktor z całego serca. Bardzo miła, rzyczliwa, kompetentna. Poświęciła nam bardzo dużo czasu, odpowiedziała na każde pytanie, bez pośpiechu, zbadała naszego synka bardzo dokładnie. Wyszliśmy bardzo zadowoleni, uspokojeni z mnóstwem ważnych porad, podpowiedzi... Bardzo polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Golden CareUsługa: konsultacje alergologiczne

   Na wizytę zgłosiłam się z niemowlaki.Lekarz nie przeprowadziła żadnego wywiadu, nie poświęciła dziecku czasu ani zbytniej uwagi. Skóre dziecka została obejrzana w ciemnym miejscu i w ciągu paru sekund. Bardzo trudno było nawiązać kontakt z lekarką, na każde moje pytanie tylko coś potakiwała. Nie polecam. Zmarnowany czas i duże pieniądze za bezskuteczną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Łukasz Karpiński

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Świetny specjalista, zero zastrzeżeń. Dokładny, wnikliwy, poświęca wiele czasu pacjentowi. Doskonale wszystko tlumaczy. Do tego przemiły człowiek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: omdlenia wysiłkowe

   Lekarz o wysokich kompetencjach, świetny specjalista, przystępnie i zrozumiałe wyjaśnia każdą rzecz, nie śpieszy się, traktuje pacjenta z dużym szacunkiem. Widać, że kardiologia to jego konik jego pasja. Polecam szczerze

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu