Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Poznań, ul. Ułańska 7

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Poznań, ul. Ułańska 7

Stomatologia

Poznań 1 adres

64 opinie

O nas

Centrum Stomatologiczne LUX MED przy ul. Ułańskiej 7 to miejsce, w którym w miłej i bezstresowej atmosferze świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne obejmujące m.in. protetykę, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię, stomatologię zachowawczą oraz stomatologię dziecięcą.

Wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług stomatologicznych osiągana jest dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu całego personelu oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego Centrum Stomatologicznego.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Poznań, ul. Ułańska 7
Ułańska 7, 60-748 Poznań
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (64)

64 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, idealna punktualność.

     • lek. dent. Pauline Miedziak Inny  • 

    J

    U Doktora Krajeckiego robiłem implant. Pan doktor od samego początku szczegółowo wyjaśniał kolejne kroki, pomógł z samym wyborem czy implant czy kolejna korona oraz z szczegółowa wycena. Pan doktor dba by pacjent nie odczuwał bólu oraz dyskomfortu podczas zabiegu. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to fakt, że Pan Mateusz jest bardzo sympatyczny co zdecydowanie pomaga z stresem związanym z zabiegami stomatologicznym.

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja implantologiczna  • 

    M

    Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora. Najpierw przeprowadzał u mnie ekstrakcję, a następnie wszczepienie implantu — cały proces przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, zabiegi wykonane bezproblemowo, a efekt końcowy jest bardzo dobry. Bardzo doceniam spokojne podejście, precyzję i poczucie bezpieczeństwa podczas wizyt. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja implantologiczna  • 

    M

    Obawiałam się usunięcia ósemki, tym bardziej że kiedyś od innego doktora usłyszałam „że ząb nie leży w dobrym miejscu”. Poszłam do Pana doktora na wizytę kontrolna, a wyszłam z gabinetu z usuniętą ósemką i w końcu po problemie. Skuteczność, doświadczenie, bezbolowe 3 minutowe usuwanie zęba - coś pięknego! Śmieje się, że w takich warunkach to usuwanie zębów to sama przyjemność :) polecam bardzo!

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja chirurga stomatologicznego  • 

    R

    Lekarza mi polecono, nie zawiodłem się. Skuteczność 100%, atmosfera odpowiednia. Stomatolog wart polecenia dalej.

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja implantologiczna  • 

    A

    Bardzo obawiałam się usunięcia korzenia ósemki. Odsuwałam wizytę przez ponad rok. Gorąco polecam doktora Krajeckiego wszystkim, którzy mają jakiekolwiek obawy. Byłam bardzo zaskoczona jak szybko i sprawnie, a przy tym bezboleśnie przebiegł cały zabieg. Po zabiegu również nie miałam żadnych dolegliwości. Atmosfera podczas wizyty była bardzo pozytywna. POLECAM!

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja chirurga stomatologicznego  • 

    B

    Wspaniałe podejście, wybitna precyzja oraz szybkość.
    Miałem usuwane 2 zęby ósemki - oczywiście podczas dwóch wizyt
    Polecam!

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja chirurga stomatologicznego  • 

    P

    Bardzo dobry lekarz – profesjonalny, empatyczny i rzeczowy. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i wzbudza zaufanie. Wizyta przebiegła w miłej, spokojnej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

     • dr n. med. Anna Bartkowiak Konsultacja periodontologiczna  • 

    K

    Dr Krajecki, to bardzo dobry specjalista, który poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i podejście do pacjenta sprawił, że usunięcie zęba było dla mnie praktycznie bezstresowe, a przede wszystkim obyło się bez jakiegokolwiek bólu. Naprawdę serdecznie polecam!

     • dr n. med. Mateusz Krajecki Inny  • 

    Z

    Usuwałam u pana doktora wszystkie ósemki. Byłam po konsultacji, na której inna pani doktor powiedziała, że moje zęby mają wyjątkowo długie korzenie, jest ryzyko uszkodzenia nerwu oraz perforacji zatok i generalnie zabieg dość trudny i potrwa długo. Pan doktor spojrzał na zdjęcie moich zębów i stwierdził że nie ma problemu i zrobimy to. Jego pewność siebie dodała mi również odwagi i 1,5 miesiąca później byłam już bez czterech ósemek! Oba zabiegi (usuwaliśmy po 2 zęby) trwały max 15min razem z podaniem znieczulenia, bez naruszenia nerwu czy zatok - nie trzeba było nawet szyć! Serdecznie polecam każdemu wizyty u dr Krajeckiego - szczególnie tym, których stresują wizyty na fotelu u dentysty :)

     • dr n. med. Mateusz Krajecki konsultacja chirurga stomatologicznego  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania