Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18

Dermatologia, Okulistyka, Ortopedia, Pediatria, Diagnostyka, Medycyna estetyczna, Stomatologia więcej

(99+ opinii)

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Anna Żbikowska-Kostrzewa

  Anna Żbikowska-Kostrzewa

  dermatolog,lekarz medycyny estetycznej
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Szczegółowy wywiad, obejrzenie zmian skórnych, które niestety były w miejscu intymnym. Leki trafione ...
 • Agnieszka Czubak

  Agnieszka Czubak

  dermatolog
  Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wyleczyła mnie w 2 tyg z uciążliwej nawracającej plamy na skórze, z która przez rok nie poradziło sobie 3 innych derm...
 • Renata Sołdacka

  Renata Sołdacka

  okulista,okulista dziecięcy
  Bylismy u pani doktor z wybroczynka na oczku. Pani doktor zobaczyla powiedziala ze sie wchłonie i tak bylo. Dlatego 4 a nie 5 bo jak sie okazalo nie...
 • Inga Długoń

  Inga Długoń

  internista,lekarz rodzinny
  Do Pani Doktor zawsze można zwrócić się o pomoc i ona tej pomocy nie odmówi. Cierpliwa, wyrozumiała i empatyczna. Świetny diagnosta. Nie zostawia pac...
 • Marcin Tomaszewski

  Marcin Tomaszewski

  ortopeda
  Bardzo dokładny i konkretny. Wszystko wytłumaczył, rozpisał, dał także adres mailowy gdybym miała jakiesdodatkowe pytania. Polecam
 • Konrad Seferyński

  Konrad Seferyński

  ortopeda,diagnostyk
  Sportowy tryb życia nosi za sobą ryzyko wielu urazów. Nie tak dawno naderwałem (jak się później okazało) przyczep środkowy mięśnia klatki piersiowej. ...
 • Agnieszka Zaremba

  Agnieszka Zaremba

  pediatra
  Wspaniały lekarz. Córka spędziła pod pieką Pani doktor tydzień w szpitalu. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i postawiła trafną diagno...

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18

  ul. Belgradzka 18, Ursynów

  02-793, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Konrad Seferyński

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • P

   Sportowy tryb życia nosi za sobą ryzyko wielu urazów. Nie tak dawno naderwałem (jak się później okazało) przyczep środkowy mięśnia klatki piersiowej. Znajomy polecił mi dr Seferyńskiego opisując go jako młodego, ambitnego a przede wszystkim skutecznego i nie bojącego się podejmowania decyzji ortopedę. Moja wizyta potwierdziła w 100% ww. opinie. Uraz został bardzo dobrze przez Doktora zdiagnozowany - otrzymałem dokładne zalecenia na każdy z etapów leczenia wraz z jednoczesnym skierowaniem na fizykoterapię a następnie rehabilitację unieruchomionej na 3 tyg. obręczy barkowej. Mięsień goi się tak jak powinien co bez wątpienia jest zasługą tego lekarza. Z czystym sumieniem polecam dr Seferyńskiego.

  • O

   To lekarz , który ma podejście do pacjenta. Umie słuchać . Ja do niego trafiłam z bardzo opuchniętą nogą w stawie skokowym . Była to juz moja kolejna wizyta, i dopiero ten lekarz przede wszystkim zlecił diagnostykę i zastosował właściwe leczenie. W niedługim czasie ból minął i ustąpiła opuchlizna. Polecam pana doktora, wszystkim tym którzy wierzą ,ze młodzi lekarze też potrafią być profesjonalistami w tym co chcą w życiu robić.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Czubak

  Dermatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: defekt skory

   Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wyleczyła mnie w 2 tyg z uciążliwej nawracającej plamy na skórze, z która przez rok nie poradziło sobie 3 innych dermatologów i zmiana diety, stylu życia etc. Zawsze wszystko w czasie wizyty wytłumaczy, da zalecenia po leczeniu - bardzo polecam.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Mam mieszane uczucia - pani doktor była raczej niesympatyczna i miałam wrażenie, że jest na mnie zła, że zawracam jej głowe - moja wizyta miała charakter kontrolny (dwa niepokojace pieprzyki i zluszczajaca się skóra na twarzy a że mam w rodzinie łuszczyce to chciałam się upewnić, że nie mam się o co martwić ). Wydaje mi się, że pani doktor rozwiała moje wątpliwości jednak drugi raz zapewne udam się do innego dermatologa.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Renata Sołdacka

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Bylismy u pani doktor z wybroczynka na oczku. Pani doktor zobaczyla powiedziala ze sie wchłonie i tak bylo. Dlatego 4 a nie 5 bo jak sie okazalo nie bylo potrzebne leczenie. Pani doktor miła.

  • A

   Jedyny minus , że córka nie dostała od razu recepty na okulary , czyli czeka nas jeszcze jedną wizyta . Poza tym fachowo i sympatycznie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Tomaszewski

  Ortopeda, lek.

  • M

   Bardzo dokładny i konkretny. Wszystko wytłumaczył, rozpisał, dał także adres mailowy gdybym miała jakiesdodatkowe pytania. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18Usługa: łokieć, konana

   Konkretny, dokładny i naprawdę stara się pomoć! Wszystko dokładnie tłumaczy. Zna się na tym co robi- widać że lekarz z powołania. Bardzo polecam! Jedyny sensowny lekarz jakiego do tej pory trafiłam w tej dziedzinie :)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Żbikowska-Kostrzewa

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Szczegółowy wywiad, obejrzenie zmian skórnych, które niestety były w miejscu intymnym. Leki trafione w punkt, już po jednym dniu stosowania maści zauważyłam widoczne zmiany. Polecam serdecznie!

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: konsultacje dermatologiczne

   To była pierwsza wizyta. Pani doktor dokładnie obejżała zmiany na skórze. Nie przepisywała zbędnych leków. Powiedziała jak postępować ze zmianami.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Agnieszka Zaremba

  Pediatra, lek.

  • C
   Lokalizacja: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny

   Wspaniały lekarz. Córka spędziła pod pieką Pani doktor tydzień w szpitalu. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i postawiła trafną diagnozę. Przez cały okres hospitalizacji objęła córkę troskliwą opieką, swoim podejściem do dziecka i rodziców ułatwiła przetrwanie tego stresującego okresu. Panią doktor cechuje wielka empatia wobec pacjentów (po prostu kocha dzieci i ma powołanie do tego, by im pomagać) i profesjonalizm w komunikowaniu się z rodzicami - zawsze byłem skrupulatnie informowany o przebiegu choroby i kolejnych etapach leczenia. Opuszczając szpital otrzymałem konkretne zalecenia i propozycję kontroli. Serdecznie polecam.


 • Inga Długoń

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Doktor zawsze można zwrócić się o pomoc i ona tej pomocy nie odmówi. Cierpliwa, wyrozumiała i empatyczna. Świetny diagnosta. Nie zostawia pacjenta samego z jego niepewnością i lękiem. Kieruje do specjalistów i śledzi dalsze losy swojego pacjenta. Dziękuję, że spotkałam Panią na swojej drodze.
   Z całego serca polecam!

  • F
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18Usługa: bóle brzucha

   Często nadużywamy słów lekarz z powołania, ale w wypadku dr Ingi Długoń to jest własnie to. Profesjonalizm, empatia, patrzenie na pacjenta nie jak na przypadek, ale na człowieka cierpiącego. Ciepła, miła i w trudnych chwilach choroby mojego męża jest cudownym wsparciem. Bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu