Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy
Szubińska 32, 85-915 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Krzyżaniak Inny

  Pan dr. Andrzej Krzyżaniak to lekarz z powołaniem, miły z dużą wiedzą. Szybko otrzymałem ocene o stanie zdrowia i odrazu pomoc. Lekarz godny polecenia. Dziekuje

  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Kujawa Inny

  Serdecznie polecam Panią Doktor.
  Po przeczytanych opiniach bardzo bałam się aż wchodząc byłam tak zestresowana jak nigdy, ale Pani Alicja przywitała mnie bardzo miło, przesympatyczna kobieta. Zapytała o szczegóły wizyty i przebyte choroby, wszystko wysłuchała i dopytywała o szczegóły. Przy badaniu bardzo delikatna i od razu ujrzała problem którego nikt przez 2 lata nie widział. Wszystko objaśniła jak mam dalej postępować pokierowała mnie na kolejne badania. Antykoncepcje dobrała( bez problemu ) wszystko objaśniła, na każde pytanie odpowiedziała. Cytologię też pobrała bez problemu. Gabinet bardzo czysty, ubrane rękawiczki przy wykonywaniu badania. Wizyta na daną godzinę na plus :) Bardzo podobało mi się że mówiła „ naszym językiem” a nie „medycznym”. Jeszcze raz bardzo polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Kujawa Inny

  Polecam Panią Doktor, badanie wykonane delikatnie i dokładnie, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania, atmosfera przyjazna i bez skrępowania.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Hincz Inny

  Doskonaly specjalista,o dużej wiedzy przy czym zaangażowany i pełen empatii.Profedjonalny iszczegółowy.Szczerze polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy Inny

  Trafiłam przypadkiem na tego Pana doktora. Jeszcze nigdy nie czułam się tak komfortowo u lekarza. Wsyzysko wyjaśnione, omówione, odpowiedzi udzielone i naprawdę wielka pomoc w dalszym leczeniu. Tacy lekarze to rzadkość niestety. Mogę polecić ze spokojnym sumieniem.
  Jestem po obfitym urazie kręgosłupa i zwyrodnieniach, także opinia mam nadzieję pomocna.

  P
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Kobusińska

  Bardzo polecam Panią dr - badanie przeprowadzone bardzo rzetelnie, wszystko zostało wytłumaczone, każda wątpliwość wyjaśniona, bez pośpiechu - takich lekarzy więcej!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Włodarczyk badanie kontrolne

  Pan doktor bardzo kompetentny, dokładny, kulturalny i bardzo życzliwy. Angażuje się w sprawy pacjentki. Będę pana doktora polecać innym osobom.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Matyniak zatoki ból ucha

  Dzięki kompetentnej pomocy jaką otrzymałem w trakcie wizyty z bólem ucha od razu odczułem ulgę oraz uzyskałem też niezbędne zalecenia dotyczące dalszego postępowania Dziękuję

  lek. Agnieszka Matyniak

  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Matyniak niedrożny nos, chore zatoki

  Pani doktor to świetna specjalistka. Cierpliwie wysłuchała mojego problemu, przeprowadziła wnikliwy wywiad oraz kompleksowo przeprowadziła badanie. Zalecone leki trafione w punkt i znów mogę normalnie oddychać. Dziękuję i pozdrawiam.

  lek. Agnieszka Matyniak

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania