Centrum Medyczne Eskulap

(78 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Eskulap

Marii Dąbrowskiej 24

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Dziekan

  Chirurg,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EskulapUsługa: Kolonoskopia

   Potwierdzam, że jeśli kolonoskopia, to u doktora Dziekana. Pełen profesjonalizm. Zabieg odbył się w atmosferze zrozumienia. Doktor na bieżąco pokazuje i objaśnia, co się dzieje podczas badania. Czułam się wręcz "komfortowo" w tej z natury niekomfortowej sytuacji. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Szczerze polecam :)

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EskulapUsługa: kolonoskopia

   Jak kolonoskopia to tylko u tego lekarza Jest delikatny i caly czas informuje pacjenta co w danym momencie robi. Naprawde polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Dudziak

  Neurochirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja dyskopatii

   Super lekarz z sercem i świetnym podejscien do pacjenta. Bardzo polecam Pana Doktora, bardzo dobry specjalista i lekarz z powolania. Pozdrawiam pacjentka z Nowego Sącza.

  • Przede wszystkim ogromna moja wdzięczność dla Pana Piotra Dudziak za to, że pomimo nawału pacjentów zgodził się przyjąć moją mamę praktycznie z marszu. Bardzo profesjonalne podejście. Szczegółowo opisana choroba, wszystkie za i przeciw co do operacji. Pomimo 8 godzin ciężkiej pracy, miły, uśmiechnięty, cierpliwy. Dusza człowiek. Pozdrawam Pana Doktora. Złurzba zdrowia ma Skarb

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Bogdan Litwora

  Neurochirurg,

  • Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - BiegoniceUsługa: chory kręgosłup

   Czekam na operację i mam nadzieję,że Pan Doktor mi pomoże.Bardzo miły Pan Doktor. Widać profesjonalne podejście do pacjenta od samego wejścia do gabinetu. Uważnie wysłuchał i przeprowadził wywiad. Zaproponował leczenie, nie naciskał, dał czas do zastanowienia. Poprawna diagnoza. Przedstawia jasno sytuację chorego i realia służby zdrowia w kontekście terminu zabiegu.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EskulapUsługa: złamani kręgosłupa

   Pan Doktor ... dał mi drugie życie. Podjął się operacji mojego złamanego kręgosłupa. Dzięki Niemu chodzę, pływam, żyję. Jest dla mnie drugim po Bogu. Nie przesadzam, wspaniały człowiek, nie tylko lekarz. Dziękować będę zawsze !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Karaś

  Chirurg, lek.

  • D
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki im.św.łukasza w TarnowieUsługa: operacja tarczycy

   Pan doktor to wspaniały człowiek i najlepszy lekarz. Traktuje pacjenta jak człowieka A nie przypadek medyczny. Świetny specjalista. Człowiek o ogromnym sercu. Jestem doktorowi ogromnie wdzięczna za operację usunięcia tarczycy. Takich lekarzy nam trzeba.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki im.św.łukasza w TarnowieUsługa: guz dwunastnicy

   Doktor Jacek Karaś jest wspaniałym lekarzem i świetnym fachowcem, który uratował mi zycie. Podjął się niezwykle trudnego zabiegu wyciecia guza typu GIST z dwunastnicy, poradził sobie z wszystkimi powikłaniami i trudnościami. Cechuje go ogromna empatia, nadzorował moj przypadek nawet będąc na urlopie. Ze spokojem i cierpliwością informował o postępach, wynikach badań, co uspokajało nie tylko mnie, ale też moją rodzinę. O tym jak dobrym jest lekarzem świadczy też jak traktuje cały personel medyczny - z szacunkiem.
   Niezwykły człowiek!

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Jacek Stanula

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w TarnowieUsługa: Inny

   Dr Jacek Stanula to doskonały chirurg i wspaniały człowiek. Wyleczył mnie z raka piersi - szybko i bezstresowo. Wszystko omawia i cierpliwie wyjaśnia. Traktuje pacjenta ze zrozumieniem i szacunkiem. A do tego jest sympatyczny i uśmiechniety. Gorąco polecam!

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EskulapUsługa: choroba jelita

   Jestem pacjentem Pana dr. Stanuli.Pełny profesjonalizm teoretyczny i praktyczny co ostatnio rzadko spotykane w świecie medycyny.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Barnaś

  Neurochirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EskulapUsługa: Inny

   Doktor Piotr Barnaś to lekarz o wielkim sercu, kompetentny, oddany swojej pracy. Dokładnie tłumaczy przed operacją co będzie robił i czego się można po zabiegu spodziewać. Dziękuję najpiękniej jak potrafię za konsultację i przeprowadzoną operację. Wszystkim polecam leczenie u Pana doktora.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie neurologiczne

   bardzo miły lekarz ,badanie przeprowadza bardzo dokładnie i naprawdę chce pomóc pacjentowi polecam lekarz z powołania

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania