Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enamed

Armii Krajowej 15

97-300, Piotrków Trybunalski, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Franczyk

  Kardiolog, Internista, Nefrolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: Napadowe migotanie przedsionków i nadciśnienie tętnicze

   Pani Doktor pojawiła się , spóźniona o kilkadziesiąt minut. Zauważyłem, że wizyty poprzedzających mnie pacjentów są bardzo krótkie i dlatego wchodząc do gabinetu wcisnąłem stoper w telefonie. Przygotowałem całą historię mojej choroby nadciśnienia tętniczego oraz nowo zdiagnozowanej choroby serca. Przekazałem informację, że poprzedni kardiolog przepisał mi "wiadro" leków po których bardzo źle się czuję ( wymioty, silne bóle głowy, kłucie w sercu itp). Otrzymałem zamiast porady , kilkusekundowe USG serca i następne " wiadro" leków oraz kompletnie nieczytelny zapis jak te leki zażywać. 200 złotych i .. 5 min 51 sek wskazał stoper. Wizyta na najniższym poziomie i standardzie, jaki kiedykolwiek doświadczyłem.Nie polecam. !!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje

   Pani Doktor ma bardzo dużo cierpliwości i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo się cieszę, że w tym wszystkim dba także o psychikę i samopoczucie pacjenta co jednocześnie niezwykle pomaga jego bliskim. Cieszy też niezwykle to, że jest to opieka długoterminowa z wizytami kontrolnymi tak by nie przeoczyć ewentualnego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta i w porę zareagować.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kujawski

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie. Troche trzeba uzbroic sie w cierpliwosc w poczekalnii ale w przypadku lekarza to usprawiedliwione.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Super lekarz rzeczowy miły i sympatyczny odpowiedział na moje wszystkie pytania Polecam z całego serca

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Łukasz Kalinowski

  Ortopeda, lek.

  • M

   Wspaniały lekarz z rewelacyjnym podejściem do pacjenta o wysokiej kulturze osobistej. W 100% profesjonalista. Pan Doktor zawsze poświęca maximum czasu i udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie.


 • Beata Janiszewska-Drobińska

  Pulmonolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: astma oskrzelowa

   Leczę się od kilku lat u tego lekarza i nie zamierzam zmieniać. Dlaczego? Pani doktor jest konkretna, wnikliwa, szuka, zleca badania dodatkowe i szuka rozwiazan, typu szczepienia dodatkowe. Leczy mnie skutecznie, leczenie mi pomaga. Czuje się zaopiekowana, zadbana przez Panią Doktor. A dodatkowo bardzo sympatyczna

  • A

   Bardzo zaangażowany lekarz, świetna specjalistka. Bardzo miła i zainteresowana pacjentem. Zleca odpowiednie badania i wyjaśnia wszystko ! Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu