Przychodnia Specjalistyczna doktorA została stworzona z myślą o Pacjentach wymagających i pragnących w komfortowych warunkach korzystać z profesjonalnych usług medycznych. Zapraszamy. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne doktorA

Trakt Brzeski 57b

05-077 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Specjalistyczna doktorA została stworzona z myślą o Pacjentach wymagających i pragnących w komfortowych warunkach korzystać z profesjonalnych usług medycznych. Zapraszamy.

Zabiegi

 • zabiegi chirurgiczne (korekcja blizn, wycinanie znamion)
 • zabiegi ginekologiczne
 • laserowe usuwanie żylaków
 • skleroterapia
 • zabiegi medycyny estetycznej
więcej

Badania

 • badania laboratoryjne
 • echo serca (USG serca)
 • EKG
 • holter ciśnieniowy
 • Holter EKG
 • próba wysiłkowa
 • spirometria
 • USG
 • USG doppler
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Kuczerowski Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz, wnikliwym, kompetentny. Wizyta bez pośpiechu i kontakt poza wizyta - telefoniczny w razie jakichkolwiek problemów. Polecam !!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Zieliński Inny

  Skierowanie do chirurga dostałem od dermatologa. Pan chirurg obejrzał zmianę swym gołym, aczkolwiek zapewne fachowym okiem, stwierdził iż nie jest to problem chirurgiczny, lecz dermatologiczny, po czym ponownie odesłał mnie do dermatologa, polecając swoja koleżankę z przychodni. Wizyta trwała niecałe 5 min. PLN 240 musiałem zapłacić mimo tego. Na reklamację poniesionych kosztów nie otrzymałem odpowiedzi. W mojej ocenie tak nie powinno sie traktować pacjentów, szczególnie w placówce prywatnej. O 35 minutowym spóźnieniu wizyty nawet nie będę sie rozpisywał.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Edyta Tulewicz-Marti Inny

  Pani Doktor cudowna - bardzo skrupulatnie analizowała moją dokumentację medyczną, zaproponowała leczenie wszystko przy tym dokładnie wyjaśniając. Wzbudza sympatię i zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm od pierwszej chwili wizyty. Bardzo polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Badach Inny

  Bardzo polecam. Trafiłam na panią Joannę w ciąży i czuję się zaopiekowana. Pani Joanna jest bardzo delikatna, skupiona na pacjentce, którą traktuje z delikatnością, zrozumieniem, dokładnie tłumacząc, co zrobi i czemu to służy. Kiedy pojawił się ból w okolicach miednicy (7 miesiąc ciąży), bezbłędnie zidentyfikowała problem, rozmasowala, dała ćwiczenia i różnica była od razu odczuwalna. Dodatkowo wizyta jest tak miła, że chce się przychodzić. Super.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton Inny

  Mógłbym powiedzieć, że Pani doktor Małgorzata jest bardzo dobrym lekarzem. Ale to byłoby za mało. Moim zdaniem Pani doktor jest lekarzem z powołania. Pacjent nie jest dla niej petentem, na którego ma 10 czy 15 minut. Każdego pacjenta dokładnie wypytuje o problem z którym przyszedł, jeśli są jakieś niejasności cierpliwie wszystko wyjaśnia, kieruje na badania i podejmuje odpowiednie leczenie. Jej podejście do pacjenta sprawia, że człowiek czuje się ważny i ma pełne zaufanie do lekarza. Dla mnie osobiście wizyta w gabinecie Pani doktor to czysta przyjemność i z całą odpowiedzialnością mogę ją polecić innym.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Marek Chmielewski Konsultacja z EKG - pierwsza

  Pan doktor bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wyjątkowo uprzejmy i cierpliwy. Dokładnie przeprowadza wywiad, uważnie analizuje wyniki badań. Odpowiada zrozumiale na wszelkie pytania. Polecam serdecznie


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Kuczerowski Inny

  Bardzo sympatyczny, konkretny i rzeczowy lekarz. Pierwsza wizyta, dokładna analiza przedstawionych badań, propozycja leczenia, zestaw badań do zrobienia. Szybka konsultacja i dostosowanie dawkowania. Po 3 miesiącach odczuwalna poprawa jakości życia, wyniki wszystkie wręcz książkowe.
  Polecam doktora i jako endokrynologa i jako diabetologa.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Świercz konsultacja chirurgiczna

  Mimo iż problem nie był skomplikowany, lekarz wykazał się dużą cierpliwością na wszystkie zadawane pytania. Wizyta była rzeczowa i kompetentna.


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Michniewicz Inny

  Polecam serdecznie Pan Doktor ma fajne podejście do maluszków , najważniejsze to rozmawia , wysłucha, wypyta i przede wszystkim dobrze zbadał małego pacjenta . :)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Michniewicz Inny

  Dzięki poradom Pana Doktora Piotra Michniewicza, poprawiły się moje wyniki badań, za co serdecznie publicznie dziękuję.
  Pan Piotr Michniewicz to świetny lekarz, który z empatią i sercem podchodzi do swoich pacjentów


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania