Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Przychodnia Specjalistyczna doktorA została stworzona z myślą o Pacjentach wymagających i pragnących w komfortowych warunkach korzystać z profesjonalnych usług medycznych. Zapraszamy.

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (22)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Pani Doktor bardzo rzeczowa, zaangażowana, skrupulatna. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Adam Zieliński Inny

  Polecam, pełen profesjonalizm. Miałem usuwaną drobną zmianę skórną. Uzyskałem fachowe wyjaśnienia, szwy zostały wykonane profesjonalnie, po których nie ma już prawie żadnego śladu.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bogdanowicz konsultacja urologiczna

  Pan doktor Bogdanowicz jest bardzo dobrym lekarzem. Borykałem się z moim schorzeniem przez lata wizytując wielu lekarzy, również z tytułami naukowymi, niestety bez skutku. Pan doktor od razu rozpoznał chorobę i przepisał leczenie. Okazało się ono bardzo skuteczne. Jestem bardzo wdzięczny gdyż bardzo mi się poprawił komfort życia. Dlatego uważam, że Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Jest przy tym miły, empatyczny i dowcipny, skracający dystans, nastawiony na pomoc pacjentowi. Szanujmy takich lekarzy bo mam wrażenie, że nie wszyscy są tacy.

  lek. Andrzej Bogdanowicz

  Bardzo dziękuję za Pana opinię, cieszę się, że mogłem pomóc. Z wyrazami szacunku
  Andrzej Bogdanowicz

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Marek Chmielewski konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, zbadał, przeanalizował wyniki badań. Spokojnie i szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Roman Kuczerowski Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz, wnikliwym, kompetentny. Wizyta bez pośpiechu i kontakt poza wizyta - telefoniczny w razie jakichkolwiek problemów. Polecam !!!

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Adam Zieliński Inny

  Skierowanie do chirurga dostałem od dermatologa. Pan chirurg obejrzał zmianę swym gołym, aczkolwiek zapewne fachowym okiem, stwierdził iż nie jest to problem chirurgiczny, lecz dermatologiczny, po czym ponownie odesłał mnie do dermatologa, polecając swoja koleżankę z przychodni. Wizyta trwała niecałe 5 min. PLN 240 musiałem zapłacić mimo tego. Na reklamację poniesionych kosztów nie otrzymałem odpowiedzi. W mojej ocenie tak nie powinno sie traktować pacjentów, szczególnie w placówce prywatnej. O 35 minutowym spóźnieniu wizyty nawet nie będę sie rozpisywał.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Edyta Tulewicz-Marti Inny

  Pani Doktor cudowna - bardzo skrupulatnie analizowała moją dokumentację medyczną, zaproponowała leczenie wszystko przy tym dokładnie wyjaśniając. Wzbudza sympatię i zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm od pierwszej chwili wizyty. Bardzo polecam.

  dr n. med. Edyta Tulewicz-Marti

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Badach Inny

  Bardzo polecam. Trafiłam na panią Joannę w ciąży i czuję się zaopiekowana. Pani Joanna jest bardzo delikatna, skupiona na pacjentce, którą traktuje z delikatnością, zrozumieniem, dokładnie tłumacząc, co zrobi i czemu to służy. Kiedy pojawił się ból w okolicach miednicy (7 miesiąc ciąży), bezbłędnie zidentyfikowała problem, rozmasowala, dała ćwiczenia i różnica była od razu odczuwalna. Dodatkowo wizyta jest tak miła, że chce się przychodzić. Super.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton Inny

  Mógłbym powiedzieć, że Pani doktor Małgorzata jest bardzo dobrym lekarzem. Ale to byłoby za mało. Moim zdaniem Pani doktor jest lekarzem z powołania. Pacjent nie jest dla niej petentem, na którego ma 10 czy 15 minut. Każdego pacjenta dokładnie wypytuje o problem z którym przyszedł, jeśli są jakieś niejasności cierpliwie wszystko wyjaśnia, kieruje na badania i podejmuje odpowiednie leczenie. Jej podejście do pacjenta sprawia, że człowiek czuje się ważny i ma pełne zaufanie do lekarza. Dla mnie osobiście wizyta w gabinecie Pani doktor to czysta przyjemność i z całą odpowiedzialnością mogę ją polecić innym.

  U
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Marek Chmielewski Konsultacja z EKG - pierwsza

  Pan doktor bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wyjątkowo uprzejmy i cierpliwy. Dokładnie przeprowadza wywiad, uważnie analizuje wyniki badań. Odpowiada zrozumiale na wszelkie pytania. Polecam serdecznie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Trakt Brzeski 57b, 05-077 Warszawa Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, INTER Polska, Medica Polska
Powiązane wyszukiwania