Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damed

Drewnowska 55a/2

91-002 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Do profesora trafiliśmy po nieudanym in vitro ( niskie AMH w młodym wieku 29 lat)- w klinice w której się leczyliśmy zapadł dla nas wyrok, iż dziecko możemy posiadać jedynie poprzez podanie komórki dawczyni. Na pierwszej wizycie profesor zapewnił nas, po zapoznaniu się ze wszystkimi badaniami, że w ciągu 12 miesięcy będziemy mieli dziecko. Lekarz wdrożył skuteczne leczenie, modyfikował w miarę potrzeb na podstawie mierzonej temperatury, wszytko tłumaczył i oto po roku udało się! Wybitny specjalista z ogromną cierpliwością i niesamowitym zaangażowaniem w swoją pracę. Takich ludzi można ze świecą szukać. Jesteśmy bardzo wdzięczni prof. Kuli, że dzięki niemu spełniło się nasze długo wyczekiwane marzenie. Z ręką na sercu polecamy!

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Serdeczne gratulacje. Dziękuję za opinię. K.Kula.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Świetny lekarz , jak najbardziej polecam. W czerwcu pojawiłam się z mężem u Pana Doktora pierwszy raz : ogólny wywiad, zalecenia, kolejna wizyta bardzo trafna diagnoza, Pan Doktor spojrzał na wykres moich temperatur i od razu postawił diagnozę przepisał tabletki , na kolejną wizytę już nie poszliśmy , w sierpniu zaszlam w ciążę. Z pewnością to zasługa Pana Doktora Kuli , dodam że staraliśmy się o dziecko bezskutecznie około roku . Dziękujemy serdecznie.

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Serdecznie gratuluję. Dziękuję za opinię. K.Kula.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula diagnostyka niepłodności

  Najlepszy specjalista jakiego spotkalismy na swojej drodze. Po długich staraniach o dziecko okazało się ze mąż ma bardzo słabe wyniki nasienia. W jednej z klinik leczenia niepłodności nie dali nam zadnych szans na naturalne zapłodnienie, jedynie metoda in vitro. Wtedy zaczelam szukać w internecie dobrego androloga i trafilam tutaj. Pojechalismy dosłownie na dwie wizyty do Profesora. Pan Doktor to wspaniały człowiek. Zastosował leczenie u meza, dla mnie tez dal kilka wskazówek i powiedział ze w ciągu 3-9 miesięcy powinniśmy spodziewać się dzidziusia. Na następną wizytę juz jechać nie trzeba było bo okazało się ze jestem w ciąży. Teraz w 6 miesiącu. Wierze ze to zasługa Pana Profesora za co z całego serca mu dziękujemy. Polecam z wielkim przekonaniem !

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Serdecznie gratuluję. Bardzo się cieszę. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam. K. Kula

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska serce

  Pani doktor bardzo miła i bardzo dokładna. Jako pierwsza rozpoznała moją chorobę.Szczerze polecam wizytę bo naprawdę warto .Katarzyna Karkiewicz. Pozdrawiam.

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Serdeczne dzięki za uznanie i opinię.Cieszę się,że mogłam pomóc.Dużo zdrowia.
  Pozdrawiam serdecznie .zapraszam .DP

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Super lekarz. Polecam w stu procentach. Rozwiązał mój problem z wielką pewnością. Staż i zdobyte doświadczenie robi swoje. Byłem u dwóch innych lekarzy i stosowali jakieś beznadziejne metody i leki, które nie dość ze były drogie to jeszcze bezskuteczne. Doktor Kula wytłumaczył gdzie jest problem i powiedział ze to się leczy a nie jakies zabobony. Polecam jeszcze raz polecam. Do przychodni mam blisko ale gdyby była potrzeba to przyjechal bym z każdego końca Polski.

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Ociepla to moje stare serce. Będę się dalej starał. Bardzo dziękuję. Pozdrawim. K.Kula.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula Problem z zajściem w ciążę

  Zdecydowanie odradzamy tego lekarza. Trafilismy do dr Kuli z azoospermią. Lekarz zastanawiał się nad możliwą przyczyną i postawil diagnozę : infekcja (mimo braku jakichkolwiek objawów infekcyjnych) i zapisał antybiotyk. Nie zapytał o to czy w rodzinie były przypadki męskiej niepłodności. Mimo naszych pytań co poza infekcją może być przyczyną azoospermii nie wspomniał słowem o przyczynach genetycznych. Nie zlecił żadnych badań poza kolejnym badaniem nasienia. Ponieważ doczytaliśmy ze w przypadku azoospermi częstą przyczyną są wady genetyczne, wykonaliśmy badanie pod kątem delecji w chromosomie Y (AZF) i potwierdziła się przyczyna genetyczna. Wizyta u tego lekarza nie zbliżyła nas w najmniejszym stopniu do właściwej diagnozy problemu.

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Przepraszam. Pamiętam wizytę i współczuję. Pozdrawiam. K.Kula.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, z całą pewnością wie co mówi i widać, że medycyna ją kręci, a że kosztuje....lepiej zapłacić i żyć niż być testowanym przez konowałów

  dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

  Serdeczne dzięki za słowa uznania.Serdecznie zapraszam - chętnie podejmiemy następne medyczne wyzwanie. To miłe ,że Pani zauważyła , że medycyna jest moją pasją i doprawdy mnie kręci...Nie wyobrażam sobie innego zawodu - to jest dla mnie potrzebne jak woda do życia!
  Pozdrawiam serdecznie .DP.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Spełnił nasze marzenie dzięki Panu Doktorowi jest z nami nasz synek Mieszko Dziękujemy raz jeszcze Pozdrawiamy.(od zeszytu)

  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

  Wasza ufność i zeszyt były bardzo pomocne. Serdecznie gratuluję. Zeszyt zachowałem na pamiątkę. Już nie wykładam, więc nie mogę zademonstrować go moim studentom. Pozdrawiam. K.Kula

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania