Oddział powstał w 2016 roku. Jest to dziewiąta filia Centrum Medycznego CMP. W oddziale Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistów takich jak: neurolog, pediatra, diagnosta obrazowy, lekarz m... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CMP Żoliborz

Elbląska 14, Żoliborz

01-737, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oddział powstał w 2016 roku. Jest to dziewiąta filia Centrum Medycznego CMP. W oddziale Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistów takich jak: neurolog, pediatra, diagnosta obrazowy, lekarz medycyny pracy, okulista, dermatolog, ginekolog. Z usług korzystać mogą pacjenci komercyjni, pacjenci abonamentowi, pacjenci ubezpieczeniowi (pacjenci posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych), pacjenci ze złożoną deklaracją Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz SCHLEGEL

  Urolog, Urolog Dziecięcy, Androlog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja urologiczna

   Lekarz o fenomenalnym podejściu do pacjenta. Potrafi uspokoić i dokładnie wyjaśnić proces leczenia. Dodatkowo, siedząc w gabinecie i rozmawiając z doktorem czułam się bardzo komfortowo. Polecam wizytę u tego lekarza w 100%!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo taktowny kontakt. Precyzyjna i zrozumiała diagnoza oraz zalecenia. Wysoka kultura i fachowość. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Tomasz Kozicki

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie

   Świetny specjalista. Po opiniach miałam obawy ale kontakt bezpośredni z Doktorem rozwiał mi je. Profesjonalne podejście . Wyjaśnienie potoczne o schorzeniu. Plan leczenia a do tego promienny człowiek z wielkim poczuciem humoru. Moje dalsze leczenie kontuzji oddaje całkowicie w ręce tego lekarza bo czuje ze lepiej trafić nie mogłam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem w ocenie objawów. Dokładnie wyjaśnił w jaki sposób wyglądać będzie leczenie i jakie ma dla mnie zalecenia. Dzięki profesjonalnej pomocy szybko wróciłam do pełnej formy, zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania