Blisko pacjentów i w życzliwej atmosferze - to dewiza, którą kierują się przychodnie sieci CMP, firmy rodzinnej i profesjonalnej. Działające w wielu dzielnicach Warszawy i w miejscowościach podwarsza... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CMP Gocław

Jana Nagórskiego 1

03-982 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Blisko pacjentów i w życzliwej atmosferze - to dewiza, którą kierują się przychodnie sieci CMP, firmy rodzinnej i profesjonalnej.
Działające w wielu dzielnicach Warszawy i w miejscowościach podwarszawskich, placówki oferują usługi całym rodzinom i pracownikom. Placówki CMP znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko węzłów komunikacyjnych.
Centrum Medyczne CMP, to marka obecna na rynku usług medycznych od 2002 roku. To przede wszystkim rodzinna tradycja i profesjonalizm usług.
Misją Centrum Medycznego CMP jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Misję realizujemy poprzez ciągły rozwój kompetencji, rozbudowę sieci oddziałów, współpracę między prywatnym i publicznym sektorem opieki zdrowotnej, jak również poprzez upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej.
Dla wygody pacjentów CMP świadczy również usługi online w ramach modułów: umawianie wizyt, dostępu do zaleceń po wizycie, zamawiania recept, samodzielnej rejestracji w oddziałach, a także odbioru wyników badań laboratoryjnych.

Obecnie Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć oddziałów medycznych – 14 oddziałów własnych na terenie Warszawy i okolic. CMP współpracuje z 533 lekarzami. Świadczy usługi z zakresu alergologii, chirurgii, dermatologii, diabetologii, dietetyki, endokrynologii, fizykoterapii, gastroenterologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, logopedii, medycyny pracy, neurologii, okulistyki, pediatrii, psychologii i psychiatrii, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii. CMP jako wiodąca przychodnia na terenie powiatu piaseczyńskiego oferuje również zabiegi z zakresu: operacje zaćmy, zabiegi endoskopowe, kolonoskopię, skleroterapię żylaków odbytu (bezbolesna metoda leczenia hemoroidów).
W Centrum Medycznym CMP świadczymy usługi w ramach opieki abonamentowej dla osób indywidualnych, w ramach wykupionych ubezpieczeń w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, w ramach pakietów medycznych wykupionych przez pracodawców, a także w ramach bezpłatnej podstawowej opieki medycznej (NFZ).

Oddziały CMP:

Gmina Piaseczno:
• CMP Józefosław, Ogrodowa 20c, 05-500 Piaseczno,
• CMP Piaseczno, Pawia 7, 05-500 Piaseczno
• CMP Piaseczno, Puławska 49, 05-500 Piaseczno
Gmina Łomianki:
• CMP Łomianki, ul. Warszawska 55, 05-092 Warszawa

Warszawa:

• CMP Warszawa – Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa
• CMP Warszawa – Żoliborz, Elbląska 14, 01-737 Warszawa
• CMP Warszawa – Białołęka, Berensona 11, 03-287 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 28, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Mariańska 1, 00-123 Warszawa
• CMP Warszawa – Ursynów, Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
• CMP Warszawa – Ochota, Grójecka 132, 02-390 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Chmielna 14, 00-020 Warszawa
• CMP Warszawa – Gocław, Nagórskiego 1, 03-982 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do wszystkich naszych placówek! Wszelkie informacje na temat naszych usług można uzyskać: pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 7373 50 50 oraz na stronie internetowej https://cmp.med.pl/

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ernest Lis

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: prowadzenie ciąży

   U pana doktora miałam wątpliwa przyjemność odbyć wizytę w trakcie pierwszej ciąży na początku. Było to już jakiś czas temu, ale ta wizyta pozostawiła we mnie długo brak zaufania do ginekologow. Wizyta przeprowadzona była w tak ekspresowym tempie, że nie jestem w stanie określić ile trwala, było to maksymalnie 5 minut. Lekarz ledwo pozwolił mi dojść do słowa, tak się spieszyl do kolejnych pacjentek. Wyjaśniłam doktorowi moją sytuacje zawodową, złe samopoczucie i wszystkie obawy. Doktor ledwie dopuścił mnie do głosu. Mimo złego samopoczucia i wykonywanej pracy (pielegniarka na internie, praca w dyzurach) lekarz odmówił mi wystawienia L4(nie prosiłam o ciążowe, ale o zwykłe) oraz odmówił wystawienia zaświadczenia do pracodawcy o tym, że jestem w ciąży. Na pytanie czy jego zdaniem mogę chodzić normalnie do pracy, gdzie jestem narazona na rozne drobnoustroje, musze dźwigać, spędzać kilka godzin na nogach odpowiedział, że mimo tego dużego ryzyka nie widzi zadnych przeciwwskazan. Przez brak zaświadczenia o ciąży pracodawca odmówił mi zmian w grafiku i zdjecie duzyrow nocnych. Musiałam normalnie chodzić do pracy i wykonywać swoje obowiązki. Te kilka dyżurów skończyło sie tym, że z krwawieniem i zagrożeniem poronienia trafiłam na izbe przyjęć jednego ze szpitali w Warszawie. Na szczęście ciąże udalo sie uratowac. Resztę ciąży prowadziłam u innego lekarza, ktory wykazał się dużą empatia i troską zarówno o mnie jak i o moje dziecko. Na szczęście dzisiaj mam zdrowe dziecko.
   Mimo tego, że minęło juz troche czasu ta sytuacja nadal tkwi w mojej glowie. Zastanawiam sie, czy tak musiało być i jak wygladaloby moje życie, gdybym stracila swoja ciąże. Pana doktora nie polecam, na pewno nie do prowadzenia ciąży

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: prowadzenie ciąży

   Obecnie prowadzę ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pan Doktor to miły i sympatyczny człowiek, każde badania jakie przeprowadza wszystko mówi. Zleca dużo badań i pilnuje wszystkiego. Czuje się bezpiecznie pod jego opieką. Po ciąży również będę korzystać z usług Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania