Oddział CMP Mariańska powstał w 2013 roku, powierzchnia filii to 400 m2. Jest to siódmy oddział Centrum Medycznego CMP. Obecnie jest tu POZ oraz specjaliści w ramach kontraktu z NFZ: endokrynolog, chi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CMP Centrum, Mariańska

Mariańska 1, Śródmieście

00-123, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oddział CMP Mariańska powstał w 2013 roku, powierzchnia filii to 400 m2. Jest to siódmy oddział Centrum Medycznego CMP. Obecnie jest tu POZ oraz specjaliści w ramach kontraktu z NFZ: endokrynolog, chirurg ogólny, dermatolog oraz ginekolog. Z usług korzystać mogą pacjenci komercyjni, pacjenci abonamentowi, pacjenci ubezpieczeniowi (pacjenci posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych), pacjenci ze złożoną deklaracją Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Klonowska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Farma-Med w Inowrocławiu

   Polecam dr Klonowską, bardzo szybko zdiagnozowała u mnie ciąże pozamaciczną dzięki czemu w porę trafiłam do szpitala. Niestety w szpitalu opieka trochę zawiodła i doszło do pęknięcia jajowodu, w tym czasie dr Klonowska miała dyżur więc asystowała przy operacji. Po zabiegu wykazała duże zainteresowanie moim stanem. Gdyby nie szybką interwencja Pani Doktor mogłoby się to skończyć dużo gorzej.

  • N
   Lokalizacja: Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu

   Nie polecam leczenia u Pani Doktor Klonowskiej, ze względu na to, że nie zdiagnozowała u mnie skrętu prawego jajnika pomimo bardzo charakterystycznych objawów i dwukrotnych konsultacji na oddziale, brak empatii i zainteresowania ze strony Pani Doktor, trudne przypadki powinny być traktowane bardziej profesjonalnie. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu