Oddział CMP Białołęka powstał 2008 roku. Jest to trzecia filia Centrum Medycznego CMP. Do dyspozycji pacjentów oddano 18 nowoczesnych i przestronnych gabinetów. W oddziale pacjenci mogą skorzystać z k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CMP Białołęka

Leona Berensona 11, Białołęka

03-287, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oddział CMP Białołęka powstał 2008 roku. Jest to trzecia filia Centrum Medycznego CMP. Do dyspozycji pacjentów oddano 18 nowoczesnych i przestronnych gabinetów. W oddziale pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistów, lekarzy pierwszego kontaktu, diagnostyki obrazowej, badań laboratoryjnych. Z usług korzystać mogą pacjenci komercyjni, pacjenci abonamentowi, pacjenci ubezpieczeniowi (pacjenci posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych), pacjenci ze złożoną deklaracją Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz SCHLEGEL

  Urolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Na pierwszą wizytę u Pana Doktora umówiłem się biorąc pod uwagę b. pozytywne opinie innych pacjentów. Opinie te w pełni potwierdzam. Obecnie jestem po drugiej wizycie; konsultacje były rzeczowe i profesjonalne, a diagnoza szybka i precyzyjna (podczas konsultacji były wykonane badania USG). Na moje pytania uzyskałem wyczerpujące wyjaśnienia. Polecam Pana Doktora.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP ŁomiankiUsługa: ból w lewej stronie

   Pan doktor bardzo dokładnie zbadał mnie . Do tej pory nie wiedziałem co to znaczy ból nerek. Wytłumaczył, zrobił badanie USG, zapisał leki, zalecił dalsze badania i wytłumaczył jak zachowywać się przy tej chorobie. Pan doktor dokładny, bardzo miły i grzecznie udziela porad. Jestem zadowolony i nawet ból ustał. Dziękuję i polecam innym pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Karolina Karczmarczyk

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: White Dental ClinicUsługa: leczenie zęba

   Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo. Na pewno wrócimy na kolejną wizytę ????

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: White Dental ClinicUsługa: badania stomatologiczne

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
   Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową a przy tym empatyczną.
   Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Agnieszka Gajda-Czerwińska

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP BiałołękaUsługa: cytologia

   Dr niesamowicie zaangażowana, wnikliwa, dokladna, delikatna podczas badania. Trafiłam do Pani dr przypadkiem i nie zamierzam juz zmieniać. Na wizycie nie czuje się skrępowania, można o wszystko zapytać , dr szczegolowo wyjasnia plan terapii. Marzenie, żeby wszyscy specjaliści wykazywali się takim zaangażowaniem i troską o pacjenta. Szczerze polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród naturalny

   Doktor z powołania, ciepła, życzliwa, kochająca swoją pracę. Gdyby nie Pani doktor nie urodziła bym. Nie wiem co napisać, bo to jest człowiek anioł. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu