Centrum Medyczne Bonder-Medica Filia Nr 1

(50 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Bonder-Medica Filia Nr 1

Grójecka 186, Ochota

02-390, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Mazurek-Kantor

  Ginekolog, Radiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: USG III trymestru

   Nie spodziewałam się, że USG III trymestru można zrobić w tak ekspresowym tempie około 7 minut - gratuluję szybkości Pani doktor. Jest to jedno z ważniejszych badań dla przyszłych rodziców i chcieliby jednak usłyszeć trochę więcej informacji aniżeli - dziecko waży 1,8 i jest ruchliwe, dwie rączki, dwie nóżki i kręgosłup... Brawo! Komfort badania pozostawial sporo do życzenia. Jeden monitor odwrócony w stronę Pani doktor - pacjentka dostanie ręcznik papierowy pod głowę i powinna się cieszyć, że coś dostała i zaglądać z boku może coś zobaczy. Na usg czeka się tygodniami z niecierpliwością i po takim badaniu chce się tylko płakać. Zdecydowanie odradzam robienie tak ważnych badań u Pani doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem pacjentką Pani doktor od ok. 10 lat. Pani doktor oprócz tego że jest niezwykle empatycznym człowiekiem, to jest przede wszystkim fachowcem-wyśmienitym specjalistą. Świadczą o tym m.in. bardzo długie terminy do Pani doktor.. Nigdy nie spotkałam się ze złą diagnozą, niechęcią czy nieuprzejmością. Jeszcze raz podkreślę. Pani dr to wspaniały człowiek i niezwykły specjalista. Oby więcej takich lekarzy..

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Emilia Andrzejewska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja internistyczna

   Byłem u Pani doktor z wizytą skonsultować wyniki badania wymazu z gardła, które wykazało gronkowca złocistego. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, zadawała pytania i empatycznie rozmawiała, ze mną. Zaleciła leczenie antybiotykiem oraz późniejszą terapię w celu podniesienia odporności. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor, jej profesionalnego i empatycznego podejścia do pacjenta. Gorąco polecam Panią doktor.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja internistyczna

   Skorzystałam raz z usług, przez przypadek, i z wielką chęcią po tej wizycie chciałabym mieć na stałe takiego internistę. Pani doktor robi szczegółowy wywiad, bada, odpowiada cierpliwie na pytania. Bez pośpiechu i w bardzo miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Danuta Kaspowicz - Bielasik

  Ginekolog, lek.

  • G

   Witam,
   ja również byłam u Pani dr. Bielasik i bardzo sobie cenię jej umiejętności i wiedzę, bywałam u różnych ginekologów. Wysłała mnie na USG i zrobiła cytologię, była super uprzejma i miła, zadawałam jej pytania a ona odpowiadała.

  • G

   Niestety ale to właśnie przez takich ludzi jak wy że tak brzydko się wyrażę ta pani doktor wciąż pracuje i wyrządza szkody.Wystarczyło by złożyć skargę na nią kilka skarg i kobieta żegna się z fachem a jak każdy umywa ręce to tak właśnie się dzieje.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Wanda Skłodowska

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • M

   Jako jedyna odkryła szmer w sercu mojej córeczki. W między czasie byłyśmy na rutynowych kontrolach u innych pediatrów i nikt nic nie usłyszał. a dr Skłodowska TAK! Okazało się, że córka ma niezamkniętą zastawkę i będzie konieczny zabieg.
   DZIĘKUJEMY pani :)