Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne AZOT

Chopina 94, Stara Huta

43-600, Jaworzno, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Gruca

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • E

   Nie polecam !!! Nie polecam !!!
   Lekarz o niewłaściwym podejściu do pacjenta. Nie umie słuchać. Nie myśli o pacjencie tylko o sobie.
   Dla mnie lekarz z niewielką wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam do niego przez przypadek, bo moja Pani doktor tego dnia była chora, a ja bardzo źle się czułam. Nie chciał podjąć się leczenia mimo moich próśb, twierdził, że nic nie może zrobić i skierował mnie do szpitala, bo tam lepiej mną się zajmą. Prawdopodobnie nie wiedział co zrobić i wręczając mi skierowanie do szpitala pozbył się problemu. Nawet nie zlecił żadnych badań, tylko z góry zadecydował, że nie jest w stanie pomóc. Z jednej strony to dobrze, bo jeżeli nie wiem to nie leczę. Zastanawiam się tylko co on w przychodni ZLO na Zaciszu robi? ODRADZAM LECZENIE SIę U TEGO PANA !!!
   Ponadto to nie jest lekarz z powołania. Pacjent dla niego jest złem koniecznym, gdyż byłam świadkiem jak nieuprzejmie odmówił w tym dniu, starszej kobiecie przewlekle chorej, wystawienia recepty, bo przyszła zbyt późno. Mimo że go bardzo prosiła, gdyż skończyły się jej leki, a nie mogła przestać ich brać.


 • Marian Ciszek

  Ginekolog, dr n. med.

  • W

   Jestem mamą i głęboko jestem przekonana, że gdyby nie dr Ciszek to bym nią nie została. Długo walczyłam z problemami z zajściem w ciążę. Aż w końcu natknęłam się na dr Ciszka. Szybkie działania, diagnozy, zabiegi, leczenie.... wszystko toczyło się błyskawicznie. Potem profesjonalne cięcie, przemiła opieka na oddziale ginekologicznym w Raciborzu. (rodziłam w 2010r). Położne na oddziale to anioły. Jedynie złe wspomnienia ze szpitala to pielęgniarki z noworodków. Straszne, bezduszne, nieczułe .... szkoda gadać.

  • M

   Może jest uprzejmy i miły ale jeśli chodzi o leczenie to nie zawsze mogłabym go polecić.owszem wyleczył mnie kiedy miałam torbiela na jajniku ale teraz mam już drugą nadżerkę na szyjce o której doktor Ciszek mi nie powiedział.Bada niedokładnie dlatego pewnie sam nie wie,że ją mam.Gdybym nie chodziła do jeszcze jednego lekarza to pewny rak szyjki.taki to z niego fachowiec.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Mariusz Jan Byrski

  Neurolog, lek.

  • Mariusz Byrski Najlepszy Neurolog gotowy do działania, sympatyczny, pomocny. Miło było być jego pacjentem wywarł pozytywne wrażenia nie tylko na mnie ale również wśród innych pacjentek a jego załoga personelu jest również tak wspaniała jak Pan Mariusz. :) Dziękuje za opiekę.


 • Szczepan Gradzikiewicz

  Urolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: kamica nerkowa

   Lekarz z powołania. Podczas wizyty Pan Doktor wnikliwie przeprowadza wywiad, badanie i omawia różne metody postępowania. Nie traktuje pacjenta ogólnikowo i szablonów.Kilkakrotnie wyjawił mnie z opresji. Jak potrzeba pomocy urologa to tylko Pan Doktor.

  • J

   W połowie 2016 Pan Doktor Gradzikiewicz wykrył u mnie zwężenie cewki moczowej, które powodowało częste zakażenia bakteryjne układu moczowego i w efekcie mogło prowadzić np. do zwłóknienia nerek. Zlecił badania urloflometryczne, o których nie wiedziałem, ze takie są :). Wcześniej przez kilka lat urolodzy przepisywali mi antybiotyki, po czym za chwilę zakażenia wracały. Teraz już jestem po operacji i udrożnieniu. Zakażenia ustąpiły. Dziękuję p. Doktorowi za faktyczne zainteresowanie moim tematem i trafną diagnozę.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mahdi Al-Jeabory

  Chirurg, Ortopeda,

  • R
   Lokalizacja: Pro-Familia-Med

   Witam serdecznie byłam u lekarza z bólem nadgarstka lekarz od razu stwierdził chorobę i postawił świetną diagnozę. Lekarz po prostu super wszystko się zgadza jedyny lekarz w swoim rodzaju. Zachęcam do wizyt u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i wiedzy jaką posiada Pan Doktor. Dziękuję bardzo Panu Doktorze.

  • O
   Lokalizacja: Pro-Familia-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo sumienny lekarz i przy okazji z poczuciem humoru. Przeprowadza szczegółowy wywiad jak i bardzo dokładnie bada szukając przyczyny urazu/bólu


 • Piotr Piątek

  Urolog, lek.

  • D

   Zdecydowałem się w połowie 2018 roku na zabieg plastyki wędzidełka i bardzo żałuję! I to dlatego, że nie zdecydowałem się na ten zabieg wcześniej u Pana Piotra. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu samego zabiegu oraz poprawionego komfortu życia. Dziękuję Panie Piotrze!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Insieme Centrum MedyczneUsługa: plastka napletka

   Bardzo dobre podejście indywidualne. Pomimo trudności mojego przypadku Doktor podjął się zabiegu i podczas jego trwania omawiał na bieżąco przebieg. Bardzo się starał i okazało się w trakcie zabiegu że nie uda się szybko zakończyć, jednakże nie patrzył na zegarek a dokładnie i metodycznie starał się wprowadzić zmiany omawiane ze mną przed zabiegiem. Takie pozytywne odniosłem wrażenie. Jestem jeszcze w rekonwalescencji i mam nadzieję że odbędzie się bez powikłań. Z efektu bieżącego po operacji jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu