Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Arnica

ul. Rynek 10

05-082 , Stare Babice , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Krzysztoń konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt

  Pani Ania ma cudowne podejście do dzieci . Dokładnie mówi i pokazuje co robić i jak ćwiczyć w domu . Z całego serca polecam !


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Firas Albarudi konsultacja ginekologiczna

  Długo szukałam właściwego lekarza na swoje problemy z hormonami, polecono mi Pana Doktora i to był strzał w dziesiątkę. Z początku byłam sceptyczna, ale już po dwóch tygodniach wiedziałam, że diagnoza i terapia są trafne.
  Z przyjemnością wracam i polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Krzysztoń konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt (pierwsza wizyta)

  Przyszliśmy do Ani z polecenia znajomych, których córka jest pod jej opieką. Pomimo początkowego płaczu syna, Ania w ciepły sposób się nim zaopiekowała i przekazała nam informację oraz pokazała ćwiczenia do wykonania w domu. Ze spokojem zrobiła z nami wywiad, w języku angielskim i polskim, a jednocześnie badała naszego syna. Zdiagnozowała na pierwszej wizycie lekkie napięcie mięśniowe, a dzięki ćwiczeniom i zaleceniom, na kolejnej wizycie Ania potwierdziła, że syn rozwija się nadzwyczaj wyjątkowo. Gorąco polecam Anię, dojazd do Starych Babic jest wart zachodu - my specjalnie przylatujemy do Polski i planujemy wyjazd tak, aby móc przyjść do niej na wizytę.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Krzysztoń fizjoterapia niemowląt

  Ania jest super profesjonalną fizjoterapeutką, dzięki niej nasz syn wyszedł ze spłaszczonej główki i doskonali ciągle nowe umiejętności w ekspresowym tempie. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla dziecka i rodzica.
  Poza tym zawsze możemy zapytać o nurtujące nas tematy związane z rozwojem dziecka i zawsze uzyskujemy dobre rady i wskazówki jak dbać o małego człowieka.
  Z czystym sumieniem bardzo polecam Anię!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Krzysztoń rehabilitacja dzieci

  Bardzo polecam. Pani Ania bardzo zaangażowana w swoją prace. Moje moje dziecko ją uwielbia:) polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Firas Albarudi konsultacja ginekologiczna

  Otwarty i sympatyczny pan doktor. Łatwo nawiązać z nim kontakt. Zleca wszystkie potrzebne badania w ciąży we właściwym czasie.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska badania diagnostyczne

  Wielkie serce. Empatia. Anioł, szczególnie dla sponiewieranych uciekinierów z Ukrainy
  Wysłucha, pocieszy , pomoże. Wspaniale tłumaczyła w czasie wizyty Ukrainki u polskiego lekarza. Taktowna w czasie tej wizyty. Znalazła czas dla Ukrainki potrzebującej wsparcia i pociechy. Szkoda, że tak mało jest takich medyków. Na szczęście jest Lesja. Polecam najserdeczniej. U mnie zatrzymały się Ukrainki z Charkowa. Jedna z nich przewlekle choruje. Pani doktor bardzo jej pomogła. Od razu umówiła konsultację. Jutro od rana badania. Jestem dobrej myśli i dziękuję w imieniu mojego gościa i moim, bo bariera językowa jest jednak ogromna.a Lesja Sowińska rozwiązała wszystko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Firas Albarudi konsultacja ginekologiczna

  Lekarz z nieszablonową osobowością. Empatyczny i życzliwy, Okazał mi bezinteresowną dodatkową pomoc i profesjonalną poradę, których bardzo potrzebowałam. Pozdrawiam Pana doktora i jeszcze raz dziękuję!
  Agnieszka D.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska konsultacja psychodietetyczna

  Pani Lesya to przede wszystkim ciepła i empatyczna kobieta. Dobrze wie, że każda z Nas chce pięknie i szczupło wyglądać. Pomaga dotrzeć do celu czyli wymarzonej sylwetki - w zdrowy sposób, dobrany indywidualnie do potrzeb organizmu i pacjenta.
  Prócz walki ze zbędnymi kilogramami, doskonale słucha i doradza pacjentowi. Po każdej wizycie czuje się wspaniale, zdopingowana do działania. Wierzę że dam radę i się nie poddaje.
  Polecam Panią Lesye z całego serca.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesya Sowińska konsultacja dietetyczna

  Polecam Panią Lesyę z całego serca. Pani Lesya jest rzeczowa i konkretna, szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie słucha pacjenta. Otrzymałam dietę, na której jestem dopiero dwa tygodnie, a efekty są niesamowite. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza, który tak szczegółowo wypytywał mnie o moje zdrowie, i otoczył mnie opieką psychologiczną. Do tego wszystkiego, Pani Lesya jest sympatyczna i wesoła, z każdej wizyty wychodzę z uśmiechem od ucha do ucha i pozytywnym nastawieniem do świata :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz