Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne All Med

Zielona 10A

24-100 , Puławy , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wlodzimierz Kozyrski Inny

  Z usług lekarza byłam zadowolona,nie mam czego bardzo się czepić chyba że jednego ze trzeba wyciągać informację ale tak poza tym skuteczność leczenia jest okej.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wlodzimierz Kozyrski Inny

  Bardzo miły pomocny lekarz. Wszystkie badania wykonane z dokładnym wyjaśnieniem. Pomimo tego, że nie jest moim lekarzem prowadzącym wystawił wszystkie potrzebne zaświadczenia i recepty.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Karasińska-Świech Inny

  Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza. Pani potraktowała mnie jak uczennicę za minimalnie spóźnienie spowodowane oczekiwaniem w kolejce w przychodni. Odmówiła wykonania cytologii, twierdząc, że ta wykonana kilka lat temu jest ważna. Ogólnie była bardzo nieprzyjemna i wyniosła, wypisała receptę, a następnie wyprosiła z gabinetu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zborowski Inny

  Nie polecam Pana Doktora:
  1. Usg ciąży na prywatnej wizycie trwało 2 sekundy poprzez sprawdzenie tylko tętna płodu ponieważ cytując Pana Doktora (syn będzie się bawił w usg). Dlatego chodziłam na USG do syna Pana Doktora gdzie koszt wizyty był trzykrotnie wyższy.
  2. Wizyta przebiegała w ekspresowym tempie polegającym na wypisaniu zwolnienia, uzupełnieniu karty ciąży i ekspresowym usg tętna płodu.
  3. Pomimo zgłaszania dolegliwości bólowych, problemów z wypróżnieniem się - Pan doktor nie reagował.
  4. Pobiera opłaty w gabinecie nie wystawiając za to ani razu paragonu.
  5. W gabinecie nie ma podstawowego wyposażenia.
  6. Za każdym razem kiedy miałam kłaść się na leżankę przy usg leżał podkład po poprzedniej pacjentce, który musiałam sama sprzątnąć i położyć sobie nowy.
  W połowie ciąży zmieniłam lekarza.
  Nie polecam Pana Doktora.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Jakubik Inny

  Specjalista najlepszy w swojej dziedzinie. Miły, sympatyczny i taktowny. Wizyty nie były stresujące. Szczegółowo wyjaśniał obraz usg i omawiał wyniki badań. To moja pierwsza ciąża więc było to dla mnie bardzo ważne. Trafiłam pod najlepszą opiekę.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zborowski Inny

  Do doktora trafiłam przypadkowo. Będąc u rodziny potrzebowałam wizyty u ginekologa. Leki które mi przepisał pomogły przy leczeniu infekcji. Natomiast koszt wizyty został policzony jak za badanie wraz z usg, którego mi nie robił. Pomimo dwukrotnego sprawdzania ceny (telefonicznie i w recepcji) za normalną wizytę zapłaciłam za dużo. Oczywiscie paragonu nie dostałam. Wyposażenie gabinetu jak na obecne standardy kiepskie- brak spódniczek, parawanu/zasłony do przebieralni itp.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Bartyzel-Maciąg Inny

  Do Pani doktor chodzę już od dłuższego czasu. Nie mam zastrzeżeń. Zawsze zwracała się do mnie z szacunkiem. W razie wątpliwości wyjaśniała wszystko szczegółowo. Nie rozumiem negatywnych komentarzy odnoszących się do Pani doktor, nie doświadczyłam nigdy tego co jest opisywane. Każdy ma prawo do swojej opinii i każdy odbiera drugiego człowieka inaczej. Chodzę na wizyty kontrolne i jestem zadowolona. Wizyta przebiega normalnie, rozmowa, badanie, wyjaśnienia, zalecenia.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Bartyzel-Maciąg konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Do lekarza zapisałam się na usg i pierwszą cytologię. Pani zwracała się do mnie lekceważąco, niemal skarciła mnie za to że przychodzę do ginekologa bez ciąży i że jestem za młoda (20 lat). Pani miała podniesiony głos i zachowywała się nieprzyjaźnie. Po wizycie się popłakałam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Karasińska-Świech konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo odradzam Panią Doktor. Jej podejście do mnie było bardzo niemiłe, wręcz ironiczne i prześmiewcze. Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie ginekologicznej, mając 20 lat. Jej reakcje na przekazywane przeze mnie informacje były poniżej krytyki. Gdy usłyszała, ze mam nieregularne miesiączki (z tym problemem się udałam) zareagowała prześmiewczo mówiąc „no pięknie” i podśmiewając się pod nosem, na to, że jeszcze nie współżyłam „naprawdę? Nic, a nic, w ogóle?”, a na to ze studiuję położnictwo „I po co Pani taka praca? Co Pani będzie robić?” (bardzo nie miło, aby ginekolog miał takie zdanie o położnych, chyba Pani jest nieświadoma jak potrzebne są położne i ile maja możliwości zawodowych) Pani stwierdziła ze to dziwne, że nie miałam jeszcze cytologii, której sama później mi odmówiła (mimo, że umawiając się na wizytę poprosiłam o jej zrobienie). W czasie badania (jeśli mogę to tak nazwać, bo polegało jedynie na zerknięciu i wsadzeniu palca na dwie sekundy) Pani stwierdziła ze nie jest w stanie nic zbadać i muszę ”znaleźć kawalera” (wiadomo do jakich celów). Badanie przezodbytnicze chyba według tej Pani w takim razie nie istnieje. Pod koniec wizyty, obligatoryjnie (właściwie bez badania, i jakichkolwiek innych informacji poza datą ostatniej miesiączki i tym ze nie współżyje, bo o nic innego nie zostałam kompletnie zapytana) Pani stwierdziła, że wszelkie choroby wyklucza i zostaje mi jedynie zbadanie prolaktyny. Na pewno do Pani już nie wrócę i będę odradzać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania