Centrum Medycyny Rodzinnej Elżbieta Król - Zdziebło, Katarzyna Kowalik, Józef Maksoń

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medycyny Rodzinnej Elżbieta Król - Zdziebło, Katarzyna Kowalik, Józef Maksoń

Marii Skłodowskiej-Curie 10

39-300 , Mielec , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Kuzak

  Psychiatra,

  • J

   jestem bardzo zadowolona z prowadzonego leczenia, nie było łatwo. także musiałam odstawić pierwsze leki, ale dzięki wytrwałości Pani doktor ustalone leczenie skutkuje do dzisiaj, przez rozmowę , cierpliwe tlumaczenie skąd i dlaczego tak się czuję, duża wiedza o działaniach ubocznych leków uzmysławiana mi w sposób praktyczny a nie ulotkowy pomogly mi samej na regulowanie dawkowania do najmniejsze skutecznej dawki, uniknęłam dzięki temu uzależnienia a byłam na tej drodze zanim trafiłam do Pani Doktor. zawsze jest spokojna i bardzo uprzejma, na początku wiele razy korzystałam z dodatkowych nie umówionych wizyt na ubezpieczenie gdy Pani Doktor osobiście dorejestrowywała mnie mimo wszystko.Z czasem dzieki rozmowom z P.Doktor zrozumiałam że moje samopoczucie jest także w moich rękach a leki to nie wszystko. bardzo jej dziękuję za cierpliwość do mnie.

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z P. Doktor. Początki były trudne ale opłacało się :) Jej miły, uprzejmy i troskilwy głos sprawia że można poczuć się luźno i swobodnie na wizycie. Polecam wszystkim osóbkom które zmagają się ze swoimi problemami :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Józef Maksoń

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Jestem bardzo zadowolona z dr.Maksonia. Ma pod opieka dwoje moich dzieci.Sumiennie podchodzi do swojej pracy. Nigdy nie odmowil nam pomocy. Interesuje sie zdrowiem swojego pacjenta. W naszym przypadku do tego stopnia, ze sam telefonowal z zapytaniem czy leczenie przynosi poprawe. Polecam wszystkim doktora Maksonia.

  • M

   Ja tez zgodze sie z tym ze dr Maksoń to dobry lekarz, sumiennie podchodzi do sprawy i dokladnie bada dziecko, dzieki temu ze wypisal nam wiele skierowan na badania - wiem ze moje dziecko jest zdrowe. Co do antybiotykow to w przypadku mojego dziecka rowniez jest to ostatecznosc, w moim odczuciu zawsze stara sie jak najmniej inwazyjnie leczyc maluchy... jestem w 100% za dr Maksoniem :) Marta

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu