Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Wrocław

Powstańców Śląskich 7a, Krzyki

53-332, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Wrocław

Strzegomska 36, Stare Miasto

53-611, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Papież

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Starmed Staromiejskie Centrum MedyczneUsługa: Ciąza

   Nie polecam wręcz odradzam kobietom ciężarnym. Byłam umówiona na 13 ale było takie zamieszanie że weszłam na 14.10. Lekarż wesoły ale kiedy doszło do pokazania dokumentów że dziecko poczeło sie z kolejnejtzn 6 próby invitro że walczyłam od 2004 roku o bycie mamą to lekarz z kpiną wyrażnie z pogardą wyśmiewczo powiedział że powinnam wracac do lekarz który sztucznie mnie zapłodnił. Czułam się znieważona ale wyjasniłam że musze miec lekarza we wrocławiu bo do Warszawy ciężko mi dojezdzać. Badanie usg było dziwaczne, trwało kilkanaście sekund. Poprosiłam by odwrócił monitor a doktor powiedziałże to tylko do informacji lekarskiej. Kzała się ubrac. Leki pokazałam które biorę i te chciałam by wypisał a on znając moją wieloletnią walkę powiedział że zmienia te leki na zupełnie inne Zapytałam dlaczego przecież te wyisywał lekarz leczenie niepłodnosci na to doktor Ja mam własne spojrzenie na leczenie takich Jak Pani. To okropne traktowanie bez zasadne. Dziewczyny uwazajcie!

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Niesamowicie miły lekarz, zostałam zbadana dokładnie, a na wszystkie moje pytania została udzielona wyczerpująca i uspokajająca odpowiedź, nawet na te głupie. Bardzo dobre podejście do pacjentki, za co jestem naprawdę wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Maciej Ostrowski

  Pediatra, lek.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Naprawde Zadko spotyka się takich pediatrów, którzy potrafią tak spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć rodzicowi wszystkie sprawy. Pan doktor zwrócił uwagę na to co fizjoterapeuta, a internista w przychodni nfz nie. Jestem zachwycona i na pewno będę do Pana doktora z synem chodziła. Uspokoi mnie i wyjaśnił wiele rzeczy, co dla rodzica-laika, ma niesamowite znaczenie.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   To była jedna z najlepszych naszych wizyt pediatrycznych. Pan doktor ma świetne podejście do dzieci, aktualną wiedzę i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Taki powinien być każdy pediatra.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Zajdel

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: prowadzenie ciąży

   Lekarz miły, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Na wizycie, podczas której potrzebowałam tylko zwolnienia, gdyż nie mogłam dostać się do swojego lekarza, zbadał mnie, mówiąc że nie rozumie wypuszczenia z gabinetu kobiet w ciąży bez przebadania. Podczas każdej wizyty rzetelnie przebada, bez pośpiechu poświęca czas pacjentce.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: badania profilaktyczne

   Polecam doktora, bardzo miły, delikatny, doradzi i porozmawia w każdej kwestii. Przy badaniu kontrolnym z własnej inicjatywy wszystko dokładnie sprawdził.

  Zobacz wszystkie opinie (71) o tym lekarzu


 • Dorota Bauer

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: bilans zdrowia

   Pani doktor jest lekarzem z powołania. Uważnie wysłucha, poświęcając pełną uwagę pacjentowi. Poza tym, jest życzliwie nastawiona do ludzi Z całego serca polecam

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Pani doktor jest lekarzem z powołania. Uważnie wysłucha, poświęcając pełną uwagę pacjentowi. Poza tym, jest życzliwie nastawiona do ludzi. Bardzo polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Remigiusz Sikora

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: wkładka domaciczna niehormonalna

   Lekarz bardzo sprawnie i bezboleśnie założył wkładkę po uprzednim badaniu i rozmowie na temat plusów i minusów tego rodzaju antykoncepcji.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Szczytnicka

   Poszłam na wizytę ponieważ dostałam (u innego lekarza) receptę bez refundacji. Poprosiłam pana doktora o opinię, czy są wskazania, żebym brała luteinę ,powiedział, że tak i że wypisze mi receptę z refundacją. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że recepta jest bez refundacji! Jednak to, co przeważyło o mojej opinii o tym lekarzu, to zdanie wypowiedziane na początku wizyty. W opisie w systemie wpisał "pacjentka prowadzona u innego lekarza" i skomentował że lubi wpisywać to zdanie. Kiedy spytałam czemu, odpowiedział, że dzięki temu nie musi brać na odpowiedzialności za pacjentkę. "Takie czasy".
   Pan doktor bardzo doradzał zrobić badania genetyczne i argumentował, że sam widział trzy przypadki z zespołem downa (Doktor sam użył brzydszego określenia) które według standardowych badań miały być zdrowe.
   O ile nawet jestem w stanie zrozumieć dobre intencje doktora przy doradzaniu badań to sposób wypowiedzi był wysoce nieprofesjonalny i jak dla mnie bardzo zniechęcający. W życiu nie zaufałabym lekarzowi, który chętnie zrzeka się odpowiedzialności za pacjentkę. I jeszcze ta recepta - wyszłam z gabinetu bez tego po co przyszłam mimo wskazań.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu