Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Centrum Medicover - Wrocław
Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
Centrum Medicover - Wrocław logo
Ubezpieczenia
Medicover
Centrum Medicover - Wrocław
Strzegomska 36, 53-611 Wrocław
Centrum Medicover - Wrocław logo
Ubezpieczenia
Medicover

Specjaliści

Opinie o specjalistach (268)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal Inny

  W skrócie, ta Endrokynolożka nie zdiagnozowała u mnie niedoczynności tarczycy.
  Odbyłam z Panią doktor wizytę telefoniczną w Medicover. Czekałam miesiąc, a trwała ona 2min łącznie z potwierdzeniem tożsamości, nie uzyskałam żadnej pomocy, dostałam jedynie oburzenie i opryskliwość. Podczas rozmowy poprosiłam o badania FT3 i FT4, ponieważ mam podwyższone TSH z krwi oraz jestem cały czas zmęczona jednak gdy tylko wspomniałam, że zwrócenie uwagi na tarczycę polecił mi dietetyk, Pani Monika oburzyła się, stwierdziła, że dietetyk to nie jest lekarz i ona jako prawdziwy lekarz stwierdza, że nic mi nie jest i nie potrzebuję żadnych dodatkowych badań, Na koniec dodała tylko "coś jeszcze?". Więc na jeszcze zostawiam tę opinię z informacją, że zasięgnęłam już drugiej opinii u innego Endokrynologa, dostałam diagnozę niedoczynności tarczycy, bez łaski pakiet badań łącznie z USG tarczycy, a także odpowiednie leki. Więc jeśli poczuję się lepiej, to na pewno nie dzięki ego Pani Moniki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Wodecka Inny

  Odbyłam z Panią doktor konsultację telefoniczną w Medicover, przyszłam z kontynuacją leczenia tężyczki, ponieważ moja lekarz prowadząca nie miała wolnych terminów. Od Pani Iwony dowiedziałam się jednak, że tężyczki się nie leczy, że się po prostu ją ma i się z nią żyje, że mam sama wyczuć czy brakuje mi magnezu czy może wapnia oraz że jak się będę stresować to i tak będę mieć skurcze. Na pytanie o leki, dostałam informację aby zmniejszyć dawkę magnezu, więc zamiast brania 2x dziennie wystarczy raz. Jednocześnie poleciła mi większą dawkę magnezu. Potem usłyszałam, że mam nie brać już w ogóle wapnia. Zapytałam też czy mogę zmienić dawkowanie Wit. D, odpowiedziała, że tak i jako Wit. D poleca mi brać ########. Tylko, że ######## to... wapń. Także naprawdę ciężko traktować poradę medyczną poważnie gdy lekarz myli leki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Wodecka Konsultacja neurologiczna

  Bardzo, bardzo, bardzo nie polecam. Pani doktor była opryskliwa i agresywna, zachowywała się, jakby robiła mi łaskę, że mnie bada. Zaczęła mi mówić, z powodu czego do niej przyszłam (na podstawie notatki z ostatniej wizyty w Medicoverze u internisty w systemie), a jak jej przerwałam, była bardzo niezadowolona i zapytała „no to po co Pani tu przyszła?”. Zrobiła pobieżne badania, po czym stwierdziła, że powinnam brać magnez (który już biorę) i udać się do psychiatry.
  Potem zerknęłam w jej notatki na moim koncie Medicoveru i wpisała, że nie mam pewnych objawów, które mam (chociaż o nie nie pytała), a dopisała inne. Co za cyrk.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Wodecka Inny

  Pani doktor to chyba za karę tam siedzi. Zero zainteresowania co boli, o co chodzi. Wzięła papiery z poprzednich badań i tylko popatrzyła, po czym zaraz zaczęła się nagonka, że mało rzeczy na tych badaniach i to na pewno moja wina. Ani razu nie zapytała dlaczego jestem tam ponownie.
  Nie polecam nikomu, kto dba o swoje zdrowie i potrzebuje rzetelnej informacji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Hrehorów konsultacja dermatologiczna

  Polecam Panią Doktor! Postawiła trafną diagnozę mojemu miesięcznemu dziecku i dobrze dobrała leki, dzięki czemu już po jednym dniu było widać poprawę stanu skóry. Ponadto Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, dzięki czemu w gabinecie panowała przyjazna atmosfera.

  E
  Profil zweryfikowany
  Aneta Kos-Położyńska konsultacja ginekologiczna

  Powiem szczerze, że bałam się tej wizyty czytając niektóre opinie... Byłam dzisiaj w Medicover na wizycie kontrolnej i powiem wam, że naprawdę przemiła Pani doktor... Nie wiem skąd takie opinie... Polecam

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Korolik Inny

  Brak empatii i zaangażowania a przede wszystkim zainteresowania udzieleniem pomocy. Lekarz nie wykazuje chęci zrozumienia przyczyny choroby tylko z góry zakłada, że skoro trzeci migdał nie jest wycięty to dziecko będzie chore i tyle (dziecko jest pod stałą opieką laryngologa, który nie zaleca usunięcia migdałka). Finalnie otrzymane zalecenie to dalsze inhalacje (które od ponad tygodnia nic nie dają). Stan zdrowia się pogorszył i dopiero inny lekarz po szczegółowej analizie stanu zdrowia i historii choroby (ogolnie dostępnej dla wszystkich lekarzy) wdrożył skuteczne leczenie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Mateusz Bachurski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Byłam na konsultacji w centrum Medicover. Pan Mateusz wykazał się zaangażowaniem, empatią, zależy mu na zdrowiu pacjenta. Szczegółowo wyjaśnił przyczynę bólu i zalecił auto terapię. Serdecznie polecam pana Mateusza

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paulina Najgrodzka konsultacja radiologiczna

  Polecam dr z całego serca. Bardzo szczegółowo opisała badanie i wyjaśniła wszystko szczegółowo. Nie spieszy się i sprawdza wszystko dokładnie. Bardzo miła atmosfera w gabinecie. Będę do dr wracać i polecać.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Rogala Inny

  Wizyta z dzieckiem. Lekarz nie wie, jak komunikować się z dziećmi. Dziecko po raz pierwszy w życiu wpadło w panikę w szpitalu. Lekarz nie przeprowadził pełnego badania stanu. Nie zmierzyłam temperatury. W ogóle nie reagowała na świszczący kaszel i świszczący oddech w klatce piersiowej. Przepisane leczenie jest równoznaczne z „nic nie robieniem, to samo zniknie”. Obawiam się, że po tej wizycie moje dziecko nabawi się fobii przed lekarzami. Kategorycznie nie polecam wizyt u tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania