Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Wrocław

Powstańców Śląskich 7a

53-332 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Wrocław

Strzegomska 36

53-611 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Kujawa

  Okulista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Cudowna Pani doktor, byliśmy u niej na wizycie z półrocznym synkiem. Świetne podejście do dziecka, bardzo ciepła, sympatyczna osoba. Polecam rodzicom z maluchami.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: badania diagnostyczne

   Chciałem sprawdzic, czy nie potrzebuje nowych, mocniejszych okularów. Pani doktor dopytała o szczegóły mojego wczesniejszego leczenia oraz zdecydowanie zalecila badanie dna oka, poniewaz moja wada znacznie sie poglebila. Bardzo doswiadczona, fachowa i miła. Na poczatku zamienilismy kilka slow na powitanie, bez pospiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Aneta Kos-Położyńska

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Wrocław, ul. Piotra Skargi 3Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Do Pani Ginekolog trafiłam przypadkowo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Doktor bardzo mila, dokładnie wytłumaczyła wszystko. Badanie przebiegło bardzo delikatnie. Oprócz tego - Pani Doktor sama wypisała skierowanie na dodatkowe badania. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Wrocław, ul. Piotra Skargi 3

   Długo się zastanawiałam nad wizytą, ale nie żałuje. Pani doktor była bardzo miła i profesjonalna. Przeprowadziła nie tylko niezbędne badania, ale i dodatkowe profilaktycznie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam. :)

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Anna Kołodziej

  Urolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SŁUCHMEDUsługa: konsultacja urologiczna

   Szczegółowa analiza dokumentacji medycznej, przedstawienie dalszych działań i przedstawienie propozycji wariantów dalszego leczenia z zapoznaniem zalet i wad oraz podania 3 propozycji wyspecjalizowanych placówek, które skutecznie pomogą wykonać nękający mnie poważny problem zdrowotny z określeniem czasu , który jest niezbędny aby nie pogorszyć obecny stan zdrowia . Bardzo polecam takiego kompetentnego lekarza obeznanego w najnowszych metodach leczenia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SŁUCHMEDUsługa: konsultacja urologiczna

   Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Jasny i przyswajalny
   sposób opisu choroby podany przez lekarza. Dziękuję i bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Marlena Kowalczyk

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Jestem zachwycona zaangażowaniem, profesjonalizmem i empatią jaką miałam okazję doświadczyć ze strony Pani Doktor. Była to moja trzecia wizyta u laryngologa w przeciągu tygodnia po nieskutecznym leczeniu. Doktor Kowalczyk bardzo szybko zareagowała zmieniając antybiotyk i zlecając dodatkowe badania, dała konkretne wskazówki co robić dalej, aby zapobiec przykrych konsekwencji. Leczenie było bardzo trudne, ale skuteczne, dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza w zdrowie pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor, do innego laryngologa już nigdy nie pójdę, oby więcej specjalistów z takim podejściem.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Byłam z córką pierwszy raz u pani dr. Marleny Kowalczuk. Jesteśmy bardzo zadowolone. Pani doktor bardzo kompetentna a dodatkowo miła i wesoła.
   Już wiemy, że w razie czego będziemy "odwiedzać" panią doktor. Beata i Pola.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Marek Pudełko

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pan doktor Marek Pudełko jest osobą skrupulatną i empatyczną. Stara się jak najlepiej pomóc pacjentowi i doradza jak postępować w sytuacji gdy schorzenia są liczne czyli współistniejące. Wizyta trwała dość długo ( nie 10 minut , a dłużej)na tyle by dokładnie przeanalizować dokumentację i zinterpretować wyniki.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pan dr jest lekarzem z powołania i z dużym doświadczeniem.Z wizyty dosłownie wyfrunęłam uspokojona.Pan o wysokiej kulturze i uroku osobistym, tchnie spokojem. Omówiliśmy plan działania i postępowanie. Serdecznie polecam Państwu.

  Zobacz wszystkie opinie (138) o tym lekarzu


 • Monika Mysłek-Prucnal

  Endokrynolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet EndokrynologicznyUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jest bardzo zaangażowana. W lutym zdiagnozowała u mnie niedoczynność tarczycy. Wcześniej u innego, znanego lekarza zostałam zbadana w 5 minut i czułam się jak intruz. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, dokładnie wyjaśniła plan leczenia. Jestem pod opieką tego lekarza.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet EndokrynologicznyUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Pani Doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad i wyjaśniła wszelkie wątpliwości, które były związane ze wczesniejszą diagnostyką. Wykonała również podczas wizyty USG tarczycy, co zaoszczędziło czas i nerwy oraz pozwoliło na trafną diagnozę.Otrzymaliśmy jasny schemat leczenia i zalecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Beata Wikiera

  Endokrynolog, Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum DziecięceUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Drodzy rodzice, bardzo bardzo odradzam wizytę u tej Pani Doktor. Byłam z synem pierwszy raz u endokrynologa w DCD - wizyta płatna 180 zl. Po pierwsze wizyta opóźniona o ponad 1,5 godziny. Po drugie, sama nasza wizyta trwała może max 15 min. z czego Pani Doktor przez większość czasu pisała notatkę w komputerze. Badanie do którego w końcu doszło było wykonane bardzo ogólnikowo, na szybko, nie zachowując godności młodego pacjenta. Bardzo bardzo nie polecam.

  • J
   Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Pani doktor jest skrajnie niesympatyczna. Nie ufam jej również w kwestii leczenia, bowiem nie potrafiła odpowiedzieć rzetelnie na żadne zadane jej pytanie. Sama nie powiedziała do mnie ani słowa, a gdy ja zdawałam pytanie mówiła, żebym przestała mówić, bo ona musi wszystko zapisać, po czym nie powiedziała zupełnie nic. Wręczyła mi jedynie kartkę. Po wizycie u tej Pani doktor odechciewa się wszystkiego. Bardzo odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Laurencja Szumska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • W

   bardzo dobry fachowiec, wnikliwy diagnostyk, całkowicie oddana pacjentowi, LEKARZ - jakich teraz niewielu


 • Małgorzata Turno-Kornafel

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • G

   Bardzo dobry stomatolog , z podejściem zarówno do dzieci jak i dorosłych , cierpliwy , DOKŁADNY , rzeczowy , delikatny .
   Mnie osbiscie pasuje jak ktoś mówi:)
   Polecam wszystkim :)

  • P

   do leczenia dzieci -ok,fajne podejscie do dzieci, w koncu to pedodonta, natomiast leczenie doroslych - niekoniecznie,chirurgia-odsyla,leczenie kanalowe-odsyla,protetyka-odsyla...za to merytorycznie dobrze przygotowana-duuuzo mowi.


 • Agnieszka Duda

  Okulista,

  • G

   Genialna, młoda lekarka. Od kilkunastu lat borykałam się z zapaleniem tęczówki. Ona pierwsza zdiagnozowała po porozumieniu z reumatologiem, że to jest objaw innej choroby oraz ona pierwsza nie faszerowała mnie zastrzykami tylko skorzystała z najnowszych badań amerykańskich i zastosowała taką kombinację i częstotliwość kropli do oczu, że wyleczyła to zapalenie bez niepotrzebnego ryzyka i męczenia mnie.
   Anna S

  • K

   Świetna lekarka. Wykryła mi dziurę w siatkówce, co grozi odklejeniem się siatkówki i nawet utratą wzroku. Dziura była umiejscowiona na obrzeżu i potem ciężko było innym lekarzom wogóle ja znaleźć, wszyscy się dziwili jak ona Pani Agnieszka ją dojrzała. To juz wiele mówi o jakości pracy. Do tego bardzo miła :).


Powiązane wyszukiwania