Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Audiologiczny Audiolan
Dekerta 59 B, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Audiologiczny Audiolan logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Marzanna Puchała Inny

  Nie polecam Pani Marzanny Puchała, ani poradni audiolan w Gorzowie. Z dzieckiem chodziłam do poradni od urodzenia dziecka aż do 1,5 roczku. Lekarz zamiast przeczyscic dziecku uszy bo miało potężne korki z woskowiny to dawała tylko kolejne recepty na płyny czyszczące, a sama mówiła że się tak wyczyścić u niej nie da. Poszłam prywatnie do innego laryngologa i okazało się że podczas jednej wizyty usunęła w 2 min wszystko i uszka były czyste. Przez cały ten czas nie wychodziły badania ze słuchu (dziecko niesłyszące) i lekarz nic z tym nie robił. Lekarz prywatny do którego teraz chodzę podjął się działania od razu i już są efekty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  Marzanna Puchała

  Bardzo fachowe podejscie do pacjentów. Pani doktor ma ogromną wiedzę i potrafiła mi pomoc za co bardzo jestem jej wdzięczny. Dzięki wizycie u Pani doktor dostałem apart słuchowy, który pozwala mi normalnie funkcjonować. Wrócił mi po prostu normalny zmysł słuchu.
  Do lekarzy nie chodzi się chętnie, ale do pani Marzanny chodzi się z przyjemnością.

  O
  Profil zweryfikowany
  Marzanna Puchała

  Najlepszy laryngolog ! Jestem Pani doktor bardzo wdzięczna. Wyleczyła mnie jak byłam dzieckiem, a teraz leczy mojego synka. Bardzo miła, z podejściem do dzieci, a co najważniejsze z ogromną wiedzą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania