Artimex Diagnostyka

Artimex Diagnostyka

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczno-Diagnostyczne ARTIMEX – EURODENT to wielospecjalistyczna klinika, która dedykuje swoją ofertę wymagającym pacjentom. Na raciborskim rynku medycznym funkcjonujemy od 2009 roku, a od tego czasu zdobyliśmy zaufanie setek pacjentów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Dysponujemy szeregiem poradni specjalistycznych, w których pomocą służą doświadczeni lekarze, ponadto nasze bogate zaplecze diagnostyczne jest wyposażone w wysokiej klasy sprzęt, który wspomaga pracę personelu i ułatwia proces leczenia. Jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności jest ortopedia, w ramach której przeprowadzamy m.in. zabiegi w zakresie rekonstrukcji narządu ruchu, artroskopii itp. Do dyspozycji naszych pacjentów są lekarze, którzy szkolili swoje umiejętności w prestiżowych ośrodkach medycznych w kraju i na świecie. O ich wysokich kwalifikacjach świadczą liczne certyfikaty i dyplomy zdobyte podczas szkoleń i sympozjów medycznych. Uzyskaną wiedzę w zakresie innowacyjnych technologii sukcesywnie wdrażają w naszej klinice, gwarantując tym samym wysoką jakość leczenia. O jakości wykonywanych przez nas świadczeń stanowi fakt, iż w 2013 roku przedłużono nam na kolejne trzy lata Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Posiadamy także Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Ochronie Zdrowia" za lata 2013 oraz 2012. Naszym pacjentom udostępniamy nowoczesne, przytulnie zaaranżowane gabinety zabiegowe oraz konsultacyjne, a także komfortową poczekalnię. Klinika jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto w trosce o Państwa wygodę umożliwiamy opłatę za usługi w ratach. Udogodnienia: Przytulne wnętrza – wnętrza kliniki urządzone są minimalistycznie przy jednoczesnym zachowaniu przytulności, co sprawia, że pacjenci czują się u nas w pełni komfortowo. Przyjazna atmosfera – zarówno pracujący u nas specjaliści, jak i personel pomocniczy charakteryzuje empatyczne podejście do pacjentów oraz życzliwość. Obcojęzyczny personel – nasi specjaliści posługują się językiem obcym, dzięki czemu pacjenci z zagranicy mogą czuć się u nas swobodnie. Bezpłatny parking – bezpośrednio przy budynku kliniki znajdują się miejsca parkingowe do dyspozycji naszych pacjentów.
Dowiedz się więcej

Adres

Artimex Diagnostyka
ul. Gen.J.Bema 5, Racibórz
Artimex Diagnostyka logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  S
  Artimex Diagnostyka

  W dniu 11.06 odbyło się badanie mojego ojca, miła przyjazna atmosfera, kompetentna obsługa pielęgniarsko-lekarska, szybki okres oczekiwania na wyniki, praktycznie z dnia na dzień. Polecam tą placówkę i oceniam na mocną 5.

  A
  Artimex Diagnostyka

  Badanie odbyło się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

  T
  Artimex Diagnostyka

  Placówka ok bardzo miła pani przy tomografie lekkie opóźnienie czasowe ale ogólnie ok. Jedyny minus to infolinia przez którą nie da się dodzwonić

  M
  Artimex Diagnostyka

  Wszystko bardzo dobrze.

  D
  Artimex Diagnostyka

  Wszystko super.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania