O nas

Klinika Artemida to zespół zaufanych profesorów medycyny oraz pionierów (prof. Szamatowicz, prof. Wołczyński) in vitro w Polsce. Zapewnimy kompleksowe wsparcie w zakresie ginekologii, położnictwa i endokrynologii. Zajmujemy się leczeniem niepłodności.

Troszczymy się o szczęście naszych pacjentów i pomagamy im spełniać marzenia o dziecku. Artemida to dwie współpracujące ze sobą kliniki na terenie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego oraz funkcjonujący przy jednej z placówek bank nasienia, jak również bogate zaplecze laboratoryjne. W zakres usług wchodzą:

leczenie niepłodności
diagnostyka laboratoryjna
endokrynologia
ginekologia
opieka w ciąży
bank nasienia

Troszczymy się o Wasze szczęście. Szczęście jako stan ducha każdego z Was, szczęście bycia razem, wreszcie szczęście związane z posiadaniem dziecka. Naszą misją jest spełnienie marzenia o zostaniu rodzicami parom. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie leczenia niepłodności w zakresie ginekologii, endokrynologii i położnictwa. A kiedy to się nie uda, pomagamy zaadaptować się do bezdzietności.


Artemida - Klinika Leczenia Niepłodności
Oddział w Białymstoku
ul. Włókiennicza 9B/U, 15-464 Białystok
tel.: (+48) 85 651 45 44
mob.: (+48) 690 575 686

Artemida - Klinika Leczenia Niepłodności
Oddział w Olsztynie
ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn
tel.: (+48) 89 532 61 24
tel.: (+48) 89 513 86 40
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński Inny

  Prof. Wołczyński sprawił, że jestem w ciąży, za co będę mu do końca życia wdzięczna. Udało się przy drugim transferze. Podczas leczenia IVF czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni, zarówno w Artemidzie, jak i w szpitalu. Profesor nie owija w bawełnę, informacje są krótkie i treściwe, ale zawsze odpowiada za zadane pytania i wyjaśnia wątpliwości, nie zleca mnóstwa badań jeżeli uważa, że nie ma to sensu. Zajęło mi trochę czasu, żeby zaufać Profesorowi, ale im dłużej się poznawaliśmy, tym coraz wyraźniej widziałam, jak bardzo zaangażowanym i skupionym na pacjencie jest lekarzem i przede wszystkim jakim jest dobrym człowiekiem. Była szybka odpowiedź na każdy telefon i sms, wizyty w sb, czy zaraz po Nowym Roku nie były problemem. Jeździliśmy do Białegostoku z Warszawy i to była świetna decyzja. Dziękujemy i do zobaczenia Profesorze, Justyna i Paweł

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Zdanowski prowadzenie ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciążę, która była ciążą powikłaną.
  Zawsze cierpliwy, profesjonalny, bardzo zaangażowany. Jest lekarzem, który jest zapobiegliwy, uważny, bardzo profesjonalny. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Zdanowski badania ginekologiczne

  Lekarz godny polecenia. Pierwszy, który znalazł przyczynę niepowodzeń zajścia w ciaze (a odwiedziłam wielu lekarzy, zanim dotarłam do Pana Wojciecha). Także super prowadził moja ciążę. Więcej takich profesjonalistów:)


  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Jacek Szamatowicz Inny

  Nie słodzi jak inni lekarze to fakt, ale działa skutecznie. Najpierw operacja, udany transfer, opieka przez całą ciążę i szczęśliwe zakończenie poprzez cesarskie cięcie. Pan Profesor spełnił marzenie mojego życia. Dziękuję za cudowną córeczkę.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Leśniewska Inny

  Na pierwszych wizytach bylam pewna ze to kompetentny lekarz . Wizyty były bardzo przyjazne zero skrępowania tak jak powinno byc . Byla bardzo wiarygodna a ja naiwna. Mimo moim różnych martwiących objawów zawsze powtarzała ze wszystko super .W pewnym momencie az mnie to zastanowiło jakim cudem odczuwam tyle niepokojących objawow a nic mi nie jest . Zmieniłam lekarza , okazało sie ze prawie nic nie jest okej łącznie PCOS którego wdlg Pani Doktor nie mialam a wielokrotnie pytałam czy napewno ! Kochani , bądźcie czujni ! Pani Doktor jest super kiedy my jesteśmy zdrowe.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jan Domitrz Inny

  Bardzo dobry specjalista. Prowadziłam u niego dwie ciąże poprzedzone leczeniem niepłodności. Zawsze czułam się zaopiekowana, lekarz dawał poczucie bezpieczeństwa, które w tym trudnym okresie było mi potrzebne. Konkretny, zawsze odpowiadał na zadane pytania, nigdy nie bagatelizowal zgłaszanych przeze mnie problemów. Przeprowadzał mi 2 razy cc. Poród odbył się w bardzo milej atmosferze. Jedyne do czego mogę się przyczepić to szycie. No nie podoba mi się. Poza tym polecam cały sercem.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Zdanowski Inny

  Dr Zdanowski jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Szczegółowy wywiad pozwala pacjentowi poczuć się zaopiekowanym. Nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który mimo ogromnej wiedzy i doświadczenia zawsze stara się pomóc pacjentowi najlepiej jak potrafi . Każda rozmowa to czysta przyjemność, odbywa się na równym poziomie. Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, rzeczowy i konkretny. Po wizycie czułam ,że jestem u odpowiedniego specjalisty. Przyjeżdżam do Pana Dr. 100 km. Swoją profesjonalnością wzbudza ogromne zaufanie w oczach pacjenta. Polecam, z ręką na sercu nie znam lepszego i bardziej godnego zaufania lekarza.


  B
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Jacek Szamatowicz Inny

  Jeden z najlepszych specjalosgow jakich spotkalem w życiu. Lekarz z krwi i kosci, nie maketingowiec w kitlu. Poza tym bardzo dobry czlowiek pomimo kamiennej maski. Wielki szacunek Panie Profesorze.


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jan Domitrz Inny

  Nie polecam wizyty u tego Pana. Nie odpowiadał na zadane pytania. Od razu skreślił nas na In vitro. Nie dał nadziei na naturalne zajście w ciąże mimo iż mąż nie miał beznadziejnych wyników. Na pytanie co mamy dalej robić? Odpowiedział: seksować się. Straszne podejście. Odradzam.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jan Domitrz Inny

  Doktor Jan Domitrz to wspaniały specjalista, każda wizyta w miłej atmosferze, profesjonalne podejście. Poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuję, na każde pytanie odpowiada skrupulatnie i wyjaśnia, jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości. Prowadzenie ciąży u dr Jana było najlepszą decyzją.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Włókiennicza 9 B/U, 15-464 Białystok Pokaż w Google Maps
Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania