Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ars Medica

1 Maja 30

67-100 , Nowa Sól , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Podstawski Inny

  Wspaniały Lekarz, zaangażowany w 100%, wszystko bardzo dobrze wyjaśnia, wszystko tłumaczy, nie pozostawia pacjenta samemu sobie.
  Polecam w 200%


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Michał Szczodrowski Inny

  Bardzo mocno żałuje wizyty u doktora Szczodrowskiego, już na samym początku, gdy powiedziałam doktorowi, że nie pamiętam dokładnej gramatury leków, które biorę i że ta informacja jest zamieszczona w mojej karcie pacjenta, to usłyszałam słowa "a czy pani myśli, że mi się chce zaglądać do tej karty?", już wtedy wiedziałam, że wizyta nie będzie przyjemna. Miałam objawy, które były bardzo typowe dla choroby, która mi dolegała. Doktor Szczodrowski kazał mi się przygotować do badania, które było bardzo nieprzyjemne. Podczas samego badania słyszałam opryskliwe komentarze oraz prześmiewcze uwagi w moją stronę. Poza tym badanie trwało bardzo długo, obwiniając za to mnie, co było bardzo nie na miejscu, tak samo jak całe podejście i zachowanie tego lekarza. Na końcu stwierdził, że jestem całkowicie zdrowa i nic mi nie jest, co było kompletną pomyłką. Na szczęście tydzień później trafiłam do innego ginekologa, w tej samej przychodni, który po badaniu, trwającym chwilę, stwierdził schorzenie i przypisał odpowiednie leki. Dodam, że po całej wizycie u doktora Szczodrowskiego czułam ogromne zażenowanie i poniżenie po usłyszanych komentarzach od Szczodrowskiego i jego prześmiewczych uwagach.
  Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sędzisław Matusewicz Inny

  Jestem po zawale z wszczepionym defibrylatorem. Ostatnie pół roku cierpiałem. Dusiłem się, nie mogłem złapać oddechu, nie przespane noce. Setki leków. Porady od lekarza z Niemiec oraz z okolicy. Nic nie pomagało. Dopiero Pan doktor, chociaż stwierdził brak problemów laryngologicznych ( dzięki Bogu) przepisał mi lek, który w dwa dni postawił mnie na nogi. Bardzo dziękuję za to i bardzo polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dorocki Inny

  Tydzień temu miałem zabieg przegrody nosa . Wszystko odbywało się bardzo profesjonalnie. Jestem naprawdę zadowolony !
  Uważam że lek. Piotr Dorocki jest konkretny i nie marnuje, jakże cennego dzisiaj czasu . Serdecznie polecam !


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Michał Szczodrowski Inny

  Bardzo nieprzyjemna wizyta. Lekarz podczas badania wielkości dziecka ciągle podkreślał, że dziecko jest za małe jak na poród w określonym terminie, ciągle tylko wzdychał, cmokal i kręcił głową strasząc mnie tym, na koniec zapytany o to czy dziecko jest za małe jeszcze raz zmierzy i okazało się, że dziecko ma odpowiednie wymiary brzuszka i móżdżku. Nie posłuchał bicia serca dziecka pomimo, że na wizycie wcześniej sugerował, że serce dziecka nie rozwinęło się jak należy i trzeba sprawdzić to na następnej wizycie. Lekarz nie pokazał mi dziecka na monitorze, poproszony i wydrukowania zdjęcia odpowiedział, że ciąża to nie jest czas na robienie zdjęc, na poprzedniej wizycie również nie wydrukował mi zdjęcia. Na początku wizyty poprosiłam, żeby na kartce zaznaczył płeć dziecka zamiast mi ją przekazać ustnie, nie skomentował tego w żaden sposób, a na koniec wizyty powiedział, że on tu nie jest od wypełniania karteczek i to jest chłopiec. Na koniec badania dodał, że dziecko urodzi się najpewniej duże bo już waży 2300.
  Najgorsza wizyta ginekologiczna jaką przeszłam. Tak zdenerwowała mnie ta wizyta i zachowanie lekarza, że nie mogłam się uspokoić tylko płakałam w aucie. Myślę, że lekarz ginekolog nie powinien tak traktować kobiet.
  To była moja ostatnia wizyta u tego Pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dorocki Inny

  Wizyta prywatna. W poczekalni podeszło jeszcze dwóch pacjentów z "nagłym problemem" mimo kończącego sie czasu przyjmowania, wiec przy mojej wizycie doktor w wielkim pośpiechu. W jedne ucho strzykawka, uprzednio zerknięcie do ucha - 1 sekunda i wypłukanie woskowiny. Drugie ucho - zerknięcie 1 sekunda, i jeden ruch jakimś metalowym szpikulcem. Bardzo nieprzyjemne, i bolące. Po tym, i po strzykawie doktor nawet nie sprawdził, czy nic nie zalega. Po wizycie jeszcze przez kilka tygodni lekki ból ucha (tego czyszczonego metalowym narzędziem - z dużo mniejszą woskowiną) - dotknięcie palcami tej małżowiny i jakieś trzaskanie, jakby falowanie folii w środku ucha trwające kilka tygodni. Przez 15 lat mieszkałam w Niemczech, i średnio raz na rok miałam usuwanie woskowiny odsysaczem albo przez specjalną maszynę do płukania uszu i przesmarowanie uszu jakąś maścią po zabiegu. Sama przyjemność. U Pana doktora strzykawa, szpikulce, wszystko robione w pośpiechu, więc strach i stres. Nigdy więcej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Julian Hucko Inny

  Chodzę do doktora od prawie 10 lat. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjentki. Jak dla mnie konkretny, profesjonalny lekarz!! :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dorocki Zawroty głowy, ból ucha.

  Lek. Piotr Dorocki podczas wizyty która trwała 40 sekund. Użył zdania, skoro Pani kręci się w głowie na zakupach, to proszę nie chodzić na zakupy, ja nic nie pomogę i dwa razy wzruszył ramionami i powiedział ze nie może nic zrobić. Skasował 80zl w mniej niż minutę i nic nie pomógł, ani nie skierował na badania. Szkoda czasu i nerwów na takiego lekarza!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Michał Szczodrowski

  dr szczodrowski to bardzo dobry specjalista wnikliwy mily i pomocny lekarz wytłumaczy problem z jakim sie zmagam podchodzi do pacjeta zyczliwie badanie ginekologicze wykonuje profesjonalnie w razie potrzeby wystawi skierowanie na wnikliwiejsze badania trafnie dobiera leki po ktorych problem znika jestem wdzieczma pacjetka i ciesze sie ze mam takiego lekarza do ktorego z przyjemnoscia przychodze na wizyte mariola zając


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Romuald Fedorczak

  Rewelacja! Lekarz traktuje pacjentów po ludzku, a do tego ma klasę i profesjonalne podejście. Wzbudza zaufanie - z ciekawości konsultowałam jego diagnozy u innego lekarza, co było stratą czasu i pieniędzy, bo po wieeeelu badaniach doszliśmy do tego, co dr Fedorczak dawno temu wiedział ???? Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania