Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

ARKMEDIC to nowoczesna, kameralna, prywatna placówka medyczna, gdzie leczenie Pacjentów oparte jest na holistycznym podejściu. Konsultacje medyczne specjalistyczne: Pediatra, Pulmonolog dziecięcy, Alergolog Pulmonolog, Alergolog, Hematolog, Ortopeda, Endokrynolog, Diabetolog, Gastrolog, Gastrolog dziecięcy, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy, Urolog, Ginekolog, Ginekolog onkologiczny, Ginekolog - Endokrynolog, Neurolog, Chirurg, Chirurg Onkologiczny, Onkolog, Medycyna Paliatywna - leczenie bólu, Dietetyk, Psychodietetyk, Internista, Medycyna Pracy, Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta, Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Seksuolog, Rehabilitacja, Masaż. USG, EKG, Punkt Pobrań, Badania laboratoryjne. USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy, ślinianek, tkanek miękkich, układu moczowego, jąder, ginekologiczne – ciąży, transvaginalne, USG dzieci, USG ortopedyczne, USG Doppler żył i tętnic, Spirometria, Próba rozkurczowa, Zabiegi chirurgiczne, Zabiegi urologiczne. Pakiety badań laboratoryjnych. Zapraszamy”
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE
Leona Kruczkowskiego 6/U4, ( była Zbigniewa Herberta), 00-412 Warszawa
ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Saltus Zdrowie
ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE
Konsultacje online, 00-412 Warszawa
ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska, Saltus Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (179)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tobiasz Jarzyński konsultacja ortopedyczna

  Lekarz wykazujący się dużą empatią, kompetencją i profesjonalizmem. Polecam

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Skrzypczyk konsultacja urologiczna

  Szczególny lekarz. Zajął się moim przypadkiem zwężenie, z którym męczyłem się 40 lat. Jestem mu wdzięczny za to. Po dwóch zabiegach, inne życie. Doktor bardzo miły, nie owija w bawełnę, wszystko szczegółowo objaśnia. Dziękuję bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Filipiuk konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor jest świetnym lekarzem oraz przemiłym i sympatycznym człowiekiem. Wyjątkowa empatia i troska o pacjenta. Profesjonalizm i stosunek do pacjenta na najwyższym poziomie. Reasumując moją opnie, stwierdzam, że Pani Doktor, to super lekarz i człowiek.

  lek. Aleksandra Filipiuk

  Bardzo dziękuję za dodanie opinii, cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyt.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Filipiuk konsultacja gastrologiczna

  Doktor Filipiuk jest z pewnością jednym z najbardziej życzliwych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Przy tym czuć też, że jest kompetentna, zaangażowana i chętna do pomocy. Patrzy na pacjenta całościowo, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta zarówno podczas wizyt na NFZ jak i prywatnie. Mam nadzieje spotkać więcej takich lekarzy jak Pani doktor!

  lek. Aleksandra Filipiuk

  Dziękuję, miło czuć, a tym bardziej czytać, że pacjent jest zadowolony i usatysfakcjonowany. Mam nadzieję, że nie będzie Pani musiała spotykać w życiu za wielu lekarzy, ale jeśli już to oczywiście życzę tych najlepszych.

  R
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Sateja konsultacja ginekologiczna

  Trafiliśmy do Pani Doktor z naszą 3 miesięczną córeczką. Uspokoiła nas, wyjaśniła skąd wziął się problem i pokazała jak będziemy sobie z nim radzić. Czuliśmy, że chce nam pomóc, za co bardzo dziękujemy. Z przyjemnością wrócimy do Doktor na wizytę kontrolną-do zobaczenia za 3 miesiące

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Radomska konsultacja hematologiczna

  Dzięki Pani Doktor dowiedziałam się, że mam hashimoto oraz pomogła mi z niedoborem żelaza. Była to długa droga, bo same leki początkowo nie wystarczały. Na szczęście udało się zdiagnozować problem i wyszłam na prostą. Pani Doktor jest bardzo zaangażowana, miła i empatyczna. Polecam.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Tobiasz Jarzyński konsultacja ortopedyczna

  Byłam u tego Pana na wizycie prywatnej z USG. Przeszywający ból łopatki, barku ,ramienia aż do łokcia. Pan nie wykonał badania palcatywnego. Nie wykonał również USG , które było wpisane w wizyte i o które prosiłam twierdząc że nie ma potrzeby. Po 7 minutowej wizycie odesłał ze skierowaniem na rendgen twierdząc hipoteze o skoliozie (ciekawa jestem sama tej teorii). Na samym skierowaniu napisał ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Nie polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Tobiasz Jarzyński konsultacja ortopedyczna

  Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Pan Doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył i przedstawił plan leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Konkretnie, profesjonalnie, miło.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Filipiuk konsultacja gastrologiczna

  Pani doktor jest bardzo profesjonalną i konkretną osobą. Od 2020 roku odwiedziłem wielu gastroenterologów, jednak prawdziwą i nieocenioną pomoc otrzymałem dopiero od Pani Aleksandry. Wywiad medyczny trwał ponad godzinę przy pierwszej wizycie. Już na podstawie samego wywiadu Pani doktor wysnuła podejrzenie, że mam złą diagnozę (ChLC zamiast WZJG), co później tylko potwierdziła badaniami. Z Panią doktor udało mi się również przejść sprawnie etap kwalifikacji do leczenia biologicznego i dzięki temu mogę dziś normalnie funkcjonować. Pomimo sporej odległości (~400km), nie wyobrażam sobie leczyć się pod okiem jakiekolwiek innego gastroenterologa. Zdecydowanie polecam! :)

  lek. Aleksandra Filipiuk

  Bardzo dziękuję za pańską opinię, zadowolenie pacjentów z naszych kontaktów i przebiegu leczenia jest dla mnie bardzo ważne. Podziwiam determinację w pokonywaniu dzielącej nas odległości. Cieszę się, że wspólnie udało nam się wygrać upragnioną remisję. Życzę żeby trwała jak najdłużej, najlepiej zawsze.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Rurańska Inny

  Nie polecam. Brak zaanagażowania. Przyszła ze znamieniem, pani doktor tylko spojrzała, zero badania i powiedziała ze to blizna i ze można usunąć wtedy tez bedzie blizna. Kolejnym powodem dla którego przyszłam były problemy z cera. Pani doktor powiedziała, ze to trądzik zapytała czy kiedyś coś stosowałam. Powiedziałam, ze tak i co stosowałam ale ze nie przynioslo efektów. Pani doktor przepisała dokładnie to samo.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Warszawa?
  ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: urologia, diagnostyka, ginekologia, endokrynologia, rehabilitacja medyczna, fizjoterapia, interna, medycyna rodzinna, psychiatria, psychologia, radiologia, dietetyka, położnictwo, chirurgia, laryngologia, laryngologia dziecięca, psychiatria dziecięca, psychologia dziecięca, onkologia, alergologia, alergologia dziecięca, pediatria, pulmonologia, pulmonologia dziecięca, hematologia, ultrasonografia, fizjoterapia dziecięca, dermatologia, wenerologia, ortopedia, gastrologia, Osteopatia, chirurgia onkologiczna, ginekologia dziecięca, ginekologia onkologiczna, diabetologia, gastrologia dziecięca, seksuologia.
 • Oferta ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE obejmuje 84 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna, konsultacja ginekologiczna dzieci, cytologia, cytologia cienkowarstwowa LBC, USG ginekologiczne, założenie wkładki domacicznej, badanie piersi, badania bakteriologiczne, testy HPV, stopień czystości pochwy.
 • Tak, ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 179 osób dodało swoją opinię o placówce ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE: Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Saltus Zdrowie Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Leona Kruczkowskiego 6/U4, ( była Zbigniewa Herberta) Warszawa
  • Konsultacje online Warszawa