Informacje o placówce

Gabinety

ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE

Leona Kruczkowskiego 6/U4, ( była Zbigniewa Herberta)

00-412 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, INTER Polska, Saltus Zdrowie, Signal Idunawięcej (2)

ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE

Konsultacje online

00-412 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , INTER Polska, Saltus Zdrowie, Signal Idunawięcej (1)

O nas

ARKMEDIC to nowoczesna, kameralna, prywatna placówka medyczna, gdzie leczenie Pacjentów oparte jest na holistycznym podejściu. Konsultacje medyczne specjalistyczne: Pediatra, Pulmonolog dziecięcy, Alergolog Pulmonolog, Alergolog, Hematolog, Reumatolog, Endokrynolog, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy, Urolog, Ginekolog, Ginekolog - Endokrynolog, Neurolog, Chirurg, Chirurg Onkologiczny, Onkolog, Medycyna Paliatywna - leczenie bólu, Dietetyk, Psychodietetyk, Internista, Medycyna Pracy, Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta, Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Osteopata, Rehabilitacja, Masaż. USG, EKG, Punkt Pobrań, Badania laboratoryjne. USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy, ślinianek, tkanek miękkich, układu moczowego, jąder, ginekologiczne – ciąży, transvaginalne, Spirometria, Próba rozkurczowa, Oscylometria impulsowa  Pakiety badań labolatoryjnych. Zapraszamy”

Nasz sprzęt

 • EKG
 • USG GE Voluson S6
 • Elektrostymulacja
 • Magnetoterapia
 • Laseroterapia
 • Ultradźwięki
 • krioterapia
 • Spirometria
 • Próba rozkurczowa
 • Oscylometria impulsowa
więcej

Zabiegi

 • drobne zabiegi chirurgiczne, laryngologiczne, ginekologiczne, urologiczne, proktologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Badania

 • Badania labolatoryjne krwi i moczu
 • cytologia
 • biopsja
 • USG
 • EKG
 • Spirometria, Próba rozkurczowa, Oscylometria impulsowa
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
160 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Wawrzaszek-Figiela konsultacja psychologiczna

  Plusy:
  + chęć poświęcenia dodatkowych minut, staranie, by przyjąć pacjenta w innej klinice
  Minusy:
  -przekazanie rehabilitantowi informacji o pacjencie, na których przekazanie pacjent nie udzielił zgody
  -sesje zdalne z domu w trakcie obecności męża w tym samym pomieszczeniu
  -zdecydowałam, aby udać się do psychologa po urazie sportowym w klinice ortopedycznej. Niestety nie otrzymałam porad w tym temacie.
  -ciągła konkurencja z pacjentem na temat “kto ma przystojniejszego partnera, kto sobie lepiej poradził z problemami etc” - totalna dziecinada, konkurencja do której ja osobiście nie zdecydowałam się stanąć, ale taka skłonność u psychologa może być, przy spotkaniu z młodszym / młodszą, słabszym / słabszą pacjentką, mocno dyskusyjna
  - ciągłe dygresje na temat problemów z życia prywatnego lekarza, w czasie sesji.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Radomska konsultacja hematologiczna

  Wreszcie trafiłam do hematologa, który jest w pełni zaangażowany w swoją pracę, przejmuje się moim losem i wynikami badań oraz ma pomysł na leczenie. Pani Doktor wie , w którym kierunku powinnyśmy zmierzać.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Oszczudłowski Inny

  Przyszedłem do doktora Oszczudłowskiego w celu usunięcia szwów pozostałych po operacji wykonanej przez innego lekarza. Co mogę powiedzieć? Lekarz bardzo uprzejmy, miły, szczegółowo opisał wszystko co musi zrobić. Oczywiście bólu w miejscu świeżej rany nie można uniknąć, jest to normalne, ale pan doktor starał się sprawić mi go jak najmniej, był delikatny, a jednocześnie skuteczny. Podszedł do mnie bardzo cierpliwie, jestem gadatliwy i do tego zestresowany całym leczeniem i sytuacją. Wizyta trwała krótko, dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem, poprosiłem również o receptę na leki przeciwbólowe, którą bez problemu uzyskałem. Rana kilka dni po wizycie wygląda bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam. Właściwy człowiek, z właściwą wiedzą, we właściwym miejscu! Pozdrawiam serdecznie Pana Oszczudłowskiego i całą załogę Arkmedic.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Skrzypczyk chirurgia urologiczna

  Artysta. Od roku cierpiałem na nawrotowe zwężenie cewki moczowej. Minęło 3 dni od pierwszego etapu rekonstrukcji cewki z użyciem błony śluzowej z policzka wykonanego przez pana doktora Skrzypczyka. Przed zabiegiem bardzo się bałem, lecz zupełnie niepotrzebnie. Wszystko przebiegło sprawnie, czuję się dobrze, wbrew pozorom nie odczuwam bólu. Samo miejsce ingerencji również wygląda estetycznie. Lekarz bardzo przyjazny, uprzejmy, zaangażowany i przede wszystkim doświadczony w tym co robi. Potrafi uspokoić, nakreśla szczegółowy plan działania i nie pozostawia wątpliwości że wszystko będzie dobrze. Poprosiłem przed zabiegiem, aby pozostawił w pęcherzu cewnik nadłonowy jeszcze na jakiś czas, gdyż na czas rekonwalescencji zapewnia mi to większy komfort. Spełnił moją prośbę, za co jestem mu wdzięczny. Chciałbym, by każdy lekarz w Polsce był właśnie taki. Za jakiś czas spotkam się z nim znowu - w drugim etapie leczenia. Tym razem strachu nie będzie i nie mogę się tego spotkania doczekać. Każdemu, kto cierpi z powodu ZCM polecam doktora Skrzypczyka, a jemu samemu życzę wszelkiego dobra, sukcesów i pomyślności.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Ślusarz rehabilitacja kręgosłupa

  Pierwszy raz byłam na wizycie u Pana Kamila ok. 10 lat temu ze wskazaniami specjalistów do operacji kręgosłupa z powodu występujących przepuklin. Jednak pomimo wskazań lekarzy postanowiłam spróbować alternatywnej metody bez skalpela. Przypadek sprawił, że trafiłam, jak po jakimś czasie się okazało, w cudowne ręce Pana Kamila. Na początku terapii zabiegi odbywały się 2, 3 razy w tygodniu i z każdym zabiegiem ból był coraz mniej odczuwalny. Po kilku tygodniach poczułam na nowo jak przyjemne jest życie bez bólu. Obecnie korzystam z pomocy Pana Kamila sporadycznie bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Dziękuję, że Pan jest i że w razie konieczności mogę zwrócić się o pomoc. Polecam szczerze wszystkim.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Urszula Misztela konsultacja psychiatyczna dzieci

  Dr Misztela jest profesjonalnym, sympatycznym oraz empatycznym psychiatrą dziecięcym. Córka z autyzmem dziecięcym i fobią szkolną jest od 2 lat pod opieką Pani Doktor i zawsze dobiera skuteczne leczenie dla danej dolegliwości. Ponadto podczas wizyty jest szczegółowo przeprowadzany wywiad zarówno ze mną jak i z córką.
  Z czystym sumieniem mogę polecić dr Urszulę Misztelę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Chmielewska konsultacja laryngologiczna

  Powodem mojej wizyty był ból ucha. Pan Doktor zdiagnozowała mi zapalenie ucha i zaproponowała leczenie oraz wyjaśniła jak "dbać" później o chore ucho. Mimo iż obawiałam się powikłań, które są częste po zapaleniu ucha, nic takiego nie miało miejsca (od wizyty minął rok) Przy okazji Pani Doktor cierpliwie i jasno odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Radomska konsultacja hematologiczna

  Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny. Pani Doktor słucha pacjenta, daje cenne wskazówki. Przy tym jest bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem Pania Dr. Dziękuję za pomoc, wsparcie i rozmowę:)
  Agata


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Maria Niemiec osteopatia

  Najlepsza Osteopatka:) - 100% zaanagażowanie w leczenie pacjenta. indywidualne podejście do każdego pacjenta (wiem bo polecałam swojej rodzinie wizyty u p.Marii). Pani Maria posiada ogromną wiedzę i naprawdę czasem wystarczy jedna wizyta by ból przestał doskwierać. Polecam z całego serca


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski USG genetyczne 11 - 14 t.c.

  Badanie USG I trymestru bardzo szybkie i bardzo okrojone. W pierwszej ciąży z takiego badania wyszłam z min. 10 zdjęciami + dokładnym zbadaniem serduszka dziecka, tutaj dostałam 4 zdjęcia i brak dokładnego badania serca :(
  Lekarz prowadzący zlecił na kolejnym USG dokładne badanie serca dziecka ze względu na brak takiego badania obecnie :( ( nie mogę już nadrobić USG I trymestru bo minął 14 TC)
  Lekarz uprzejmy ale to tyle z plusów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania