Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kubicki konsultacja internistyczna

  Lekarz o wyjątkowej wiedzy , dociekliwie i wnikliwie analizujący chorobę, jej przyczyny i idące za nią skutki. Bardzo pomocny i zaangażowany. Pomógł
  mężowi w złożonej chorobie, szukając skutecznej alternatywy do jej zażegnania. Wielokrotny kontakt telefoniczny z zapytaniem o przebieg leczenia. Ogrom empatii. Dziękujemy

  M
  Profil zweryfikowany
  AR-Med Inny

  Pani doktor konkretna, zawsze na bieżąco z wiedzą. Czuć pasje do medycyny i odwagę w podejmowaniu decyzji. Zawsze kieruje się dobrem pacjenta kierując się ogromna wiedzą i badaniami.
  Bardzo godna zaufania.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kubicki konsultacja internistyczna

  Świetny lekarz. Bardzo dobry wywiad, mnóstwo zleconych badań, aby wyeliminować czynniki lub znaleźć przyczynę problemu. Bardzo zaangażowany, nawet jeśli chodzi o drobne sprawy. Ogromna wiedza i empatia.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kubicki

  Lekarz z powołania. Wykrył mi problem z tarczycą, kiedy przyszłam tylko z grypą. Tydzień wcześniej inny lekarz wypisał mi po prostu leki i odesłał. Podobno zawsze patrzy "całościowo" na pacjentów.


  J
  Profil zweryfikowany
  AR-Med

  Mogę gorąco polecić Panią doktor! Często tam trafiamy, przy okazji wszelakich przeziębień. Moim zdaniem jest to lekarz z powołania, o bardzo szerokiej wiedzy. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i problemy z jakimi przychodziłam. Patrzy na dziecko całościowo i zwraca uwagę przy okazji zwykłego badania związanego z przeziębieniem na rzeczy z przeziebieniem nie związane, np. skórne, związane z przepukliną (podejrzeniem), etc. Bez problemu wystawia skierowanie do dalszych konsultacji lub badań. Nie zalewa dzieci syropami, ani bez potrzeby nie zapisuje antybiotyków, tak jak to czynią niektórzy lekarze - trafnie diagnozuje, przez to dzieci dość szybko wychodziły z przeziębień. Jest niezwykle empatyczna - mimo natłoku pacjentów, pamięta z czym przychodziłam ostatnio i że np. mały miał problemy skórne albo laryngologiczne. Dopytuje jak to się potoczyło. Nie spotkałam się jak dotąd z tak dobrym pediatrą - bardzo gorąco polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  AR-Med

  Leczyłam się u pani doktor przez całe dzieciństwo i bardzo dobrze wspominam te wizyty, zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i rzeczowa, nie rzuca od razu receptą na antybiotyk. Gdyby nie moja przeprowadzka leczyłaby teraz moje dziecko, gorąco polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Chińska 4, 52-118 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania