Informacje o placówce

Gabinety

 • Aps-Medica

  Grażyny 4C/4D, Górna

  93-309, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Anna Miodek

  Anna Miodek

  psychiatra
  Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu , stworzyła świetną atmosferę do mówienia o moich problemach , okazała się przemiłą , fachową lekarką.To b...
  Wolny termin: wt. 27 lis
  Umów wizytę
 • Sławomir Szubert

  Sławomir Szubert

  psychiatra
  cóż powiedzieć - po prostu wow. Bardzo ciepła osoba, która naprawdę słucha z uwagą, a nie tylko siedzi za biurkiem i notuje coś w karcie. Szczerze oma...
  Wolny termin: śr. 28 lis
  Umów wizytę
 • Anna Ryś

  Anna Ryś

  psychiatra
  Pani Anna Ryś to bardzo sympatyczna a przy tym konkretna osoba. Zawsze otwarta na potrzeby pacjentów. W gabinecie zawsze panuje mila atmosfera, dzieki...
  Wolny termin: czw. 13 gru
  Umów wizytę
 • Jakub Rychter

  Jakub Rychter

  psycholog,terapeuta
  Pan Rychter to terapeuta,który słucha człowieka - pacjent przychodzący do Niego ma poczucie,że jest zrozumiany,co bardzo korzystnie wpływa na przebieg...
 • Jarosław Paśnik

  Jarosław Paśnik

  immunolog,pediatra
  Wspaniały Pan doktor na którego można liczyć zawsze! Dzięki Panu doktorowi moje dziecko przestało tak często chorowac za co jestem bardzo wdzięczna. Ś...
 • Julia Sałasińska

  Julia Sałasińska

  psycholog
  Pani Julia to świetny specjalista. Angażuje się w problemy pacjenta, wnikliwie analizuje daną sytuację i stawia trafne tezy. Poza tym jest bardzo ciep...
 • Paulina Padzik-Staciwa

  Paulina Padzik-Staciwa

  psycholog,psychoterapeuta
  Po 2 latach cotygodniowych spotkań mogę powiedzieć jedno - dziękuję. To były 2 ciężkie, trudne lata ale to właśnie dzięki nim nareszcie poczułem spok...
 • Renata Kobza

  Renata Kobza

  psychoterapeuta,psycholog
  Profesjonalna, bardzo życzliwa terapeutka, dzięki której krok po kroku wychodziłam z uzależnienia. Gorąco polecam.
 • Joanna Kaczmarek

  Joanna Kaczmarek

  psycholog

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Paśnik

  Immunolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Słaba odporność dziecka

   Wspaniały Pan doktor na którego można liczyć zawsze! Dzięki Panu doktorowi moje dziecko przestało tak często chorowac za co jestem bardzo wdzięczna. Świetny kontakt z dzieckiem. Mój syn uwielbia jeździć na wizyty. Polecam w 100%!!!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve Medica RUsługa: konsultacje immunologiczne

   Pan Doktor jest wspaniałym specjalistą, który pomógł już wielu kobietom w zajściu w ciąże. Konkretny, wszystko tłumaczy, interpretowanie wyników to dla niego bułka z masłem i swoim pacjentkom tłumaczy tak, żeby było to dla nich tez zrozumiałe. Na efekty kuracji trzeba chwilę poczekać, ale z samej wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekarz naprawdę profesjonalny i uprzejmy, nawet z nami żartował. Pozdrawiamy i polecamy.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Anna Miodek

  Psychiatra, dr n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-MedicaUsługa: pierwsza wizyta

   Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu , stworzyła świetną atmosferę do mówienia o moich problemach , okazała się przemiłą , fachową lekarką.To była moja pierwsza wizyta , a czułam się tak jakbyśmy się znały od lat. Pozwoliła mi się "wygadać" i zaproponowała dalszą terapię.Już jestem umówiona na kolejną wizytę.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-MedicaUsługa: pierwsza wizyta

   Szczerze polecam. Pani Doktor bardzo trafnie oceniła mój problem. Porozmawiała, doradziła. Wszystko odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, czułam, ze trafiłam w dobre ręce.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Anna Ryś

  Psychiatra, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-Medica

   Pani Anna Ryś to bardzo sympatyczna a przy tym konkretna osoba. Zawsze otwarta na potrzeby pacjentów. W gabinecie zawsze panuje mila atmosfera, dzieki czemu pacjent czuje sje swobodnie.

  • W
   Lokalizacja: Aps-Medica

   U Pani doktor leczyłam się juz jakis czas temu jednak pamietam ze juz pierwsza wizyta bardzo mi pomogła. Zostałam w skupieniu wysluchana, podeszla indywidualnie do mojego problemu a tego właśnie mi brakowało u poprzednich lekarzy. Oprocz tego leki zostaly mi rewelacyjnie dobrane. Pani doktor potrafila skierowac moje mysli na wlasciwy tor, leczyła nie tylko lekami ale i własnie rozmową co z perspektywy czasu wiem, że pomogło mi najbardziej. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Sławomir Szubert

  Psychiatra, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-MedicaUsługa: pierwsza wizyta

   cóż powiedzieć - po prostu wow. Bardzo ciepła osoba, która naprawdę słucha z uwagą, a nie tylko siedzi za biurkiem i notuje coś w karcie. Szczerze omawia problemy i otwiera oczy na to czego samemu się nie widzi. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta, na pewno nie zrezygnuję z dalszych wizyt.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-Medica

   Jestem po trzeciej wizycie i uważam, że to bardzo dobry lekarz i fajny człowiek. Uważnie słucha i bacznie obserwuje. Wizyta przebiega bezstresowo, a leki dobrane bardzo dobrze.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Jakub Rychter

  Psycholog, Terapeuta,

  • K

   Pan Rychter to terapeuta,który słucha człowieka - pacjent przychodzący do Niego ma poczucie,że jest zrozumiany,co bardzo korzystnie wpływa na przebieg terapii. Poczucie humoru Pana Rychtera sprawia,że człowiek sam nabiera dystansu do siebie i przestaje być przewrażliwiony na punkcie własnych problemów. Serdecznie polecam. !

  • M

   Z Panem Jakubem spotykalem sie regularnie w zwiazku z moim uzaleznieniem i mam bardzo pozytywna oponie. Spotkania bardzo spokojnie, Pan Jakub jest cierpliwy, wszystko rzetelnie tlumaczy. Z problemem poradzilismy sobie bardzo szybko, bo nie trwalo to dluzej niz ok 4 miesiace. To bylo w roku 2009, teraz mamy 2014 i caly czas jestem zdrowy i moge funkcjonowac bez uzaleznienia :)

   Serdecznie polecam Pana Jakuba


 • Julia Sałasińska

  Psycholog,

  • K
   Lokalizacja: Aps-Medica

   Pani Julia to świetny specjalista. Angażuje się w problemy pacjenta, wnikliwie analizuje daną sytuację i stawia trafne tezy. Poza tym jest bardzo ciepłą, wzbudzającą zaufanie osobą. Mimo, że poruszane podczas terapii kwestie nie są łatwe, to po każdej wizycie czuję "kopniaka", który motywuje do walki z problemami. Z całego serca polecam.

  • A

   Pani Julia daje duże poczucie bezpieczeństwa, jest bardzo ludzka w swojej pracy, podchodzi z dużą dozą wrażliwości i wyczucia do pacjenta. Ponadto w sytuacjach awaryjnych mozna na nią liczyć. Dziękuję i pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Renata Kobza

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: Aps-Medica

   Profesjonalna, bardzo życzliwa terapeutka, dzięki której krok po kroku wychodziłam z uzależnienia. Gorąco polecam.

  • A

   Życzliwa, ciepła, inteligentna osoba z niezwykłą zdolnością obserwacji rozmówcy. Bez względu na kaliber problemów, którymi się do niej przyjdzie, krok po kroku, z odrobiną własnej chęci, pomoże się z nimi uporać. Podczas spotkania potrafi stworzyć spokojną atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i szczerej rozmowie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paulina Padzik-Staciwa

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Po 2 latach cotygodniowych spotkań mogę powiedzieć jedno - dziękuję. To były 2 ciężkie, trudne lata ale to właśnie dzięki nim nareszcie poczułem spokój. Psychoterapia to nie jest wizyta w SPA, to ogromne wyzwanie zarówno dla pacjenta jak i psychologa. Pani Paulina dzięki swojemu obiektywizmowi potrafi na każdy problem spojrzeć z boku, przyjrzeć się z bliska, dotknąć szeroki wachlarz uczuć. To ogromne szczęście że na swojej drodze udało mi się Panią Pauline spotkać. Polecam całym sercem.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: pomoc w radzeniu sobie z enocjami

   Po kilku miesiacach terapii mogę z całą pewnością stwierdzić,że pani Paulina to wspaniała profesjonalistka, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z jej pomocą udało mi się zrozumieć swoje uczucia i zachowania, wyznaczać granice, w pełni czuć się szczęśliwą osobą i zacząć wybaczać sobie i innym ich błędy. Decyzja o rozpoczęciu terapii u pani Pauliny była jedną z najtrudniejszych, ale i najlepszych decyzji jakie kiedykolwiek podjęłam. Serdecznie raz jeszcze dziękuję za wszystko!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • C

  Bardzo dobry,ponieważ placówka spełnia wszystkie kryteria pomocy ludziom chorym na dolegliwości choroby psychicznej jak dla mnie osoby również chorej,nie mam zastrzeżeń do grona terapeutów i lekarzy pracujących w Aps-Medica.Jestem pacjentem tej placówki od dłuższego czasu i żeby nie Pani dr.Anna Ryś która mi bardzo pomogła w chorobie,ustawiła mi leki które pozwalają mi funkcjonować bardzo dobrze,żeby nie pełne jej zaangażowanie zresztą nie tylko ja to widzę ale inni znajomi ludzie też chorujący również,żeby nie to,nie pracowałbym,nie zajmował się sportem i muzyką,bo jestem muzykiem i kto wie,co bym teraz robił,może nic.Dziękuję Aps-Medica i Pani dr.Ryś,mojej lekarce właśnie dr.Ryś szczególne podziękowania za to że Pani zawsze wierzyła we mnie nawet gdy rodzina była bezradna.Nie mogę dać innej oceny bo bym skłamał.