Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Almed

Dworcowa 1D

44-330, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elzbieta Łabęcka

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie choroby Parkinsona

   Panią doktor odwiedzam regularnie od 4 lat, lecząc się na chorobę Parkinsona. Wykazuje się dużym profesjonalizmem w leczeniu i zaangażowaniem w sprawy pacjenta. Można liczyć na jej wsparcie psychiczne i gotowość na rozmowę, co jest bardzo istonym elementem kazdego leczenia. Dobrać wraca Pani doktor!

  • Moim zdaniem jest to osoba która powinna mieć zakaz wykonywania zawodu traktuje pacjentów jak zło konieczne Wmoim przypatku wygladało to tak przebywałem w szpitalu w Żorach do którego trafiłem po długotrwałym zażywaniu w dużych ilościach leków przeciwbólowych co doprowadziło do stanu zapalnego wątroby ordynator zlecił między innymi badanie neurologiczne w szpitalu na którym zjawiła sie pani Łabęcka weszła do sali na której leżałem aby mnie zbadać spojrzała na mnie z politowaniem mozna powiedzieć z pogardą i zaczeła 2 minutowe badanie cały czas mając mine niezadowlonej robiła to tak jakby z musu po skończonym badaniu głośno przy wszystkich pacjentach na sali a było nas 3 osoby zapytala mnie czy wiem na co choruje odpowiedziałem że przedawkowałem leki a ona z ironicznym wyniosłym uśmiechem wyzwała mnie od alkoholików .... czy tak postepuje lekarz ?dla mnie to nie do pojęcia aby tak bezczelnie oskarżyc pacjenta i to w obecnosci innych pacjentów prosze pomyslec co wtedy czułem ....chyba wiecej pisac nie musze dla mnie to lekarz absolutnie nie z powołania niemiła wyniosła i niepowinna pracowac w zawodzie zastanawiam sie czy nie odddam sprawy do sądu za zniesławienie mam swiadków z sali na to co mówiła wiec w moim przypadku odradzam jakikolwiek konktakt z ta Panią

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Danuta Sarrazin

  Radiolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG dzieci

   Pani dr bardzo miła, konkretna. USG głowy niemowlaka przeprowadzone bardzo szczegółowo, delikatnie, wizyta bezstresowa. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor. Badanie przeprowadzone w profesjonalny sposób, dzięki ciągłej rozmowie łatwo zapomnieć o stresie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania