AlmaMedic to specjalistyczny gabinet świadczący m.in usługi psychologa, w tym dla młodzieży i rodziców, terapeuty par i rodzinnego, psychoterapeuty, w tym uzależnienia, mediatora, coacha i doradcy zaw... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

AlmaMedic

Siedmiogrodzka 3 lokal 10, 1 piętro

01-204 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

AlmaMedic

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

AlmaMedic to specjalistyczny gabinet świadczący m.in usługi psychologa, w tym dla młodzieży i rodziców, terapeuty par i rodzinnego, psychoterapeuty, w tym uzależnienia, mediatora, coacha i doradcy zawodowego. Wierząc w podejście holistyczne do rynku usług psychologicznych tworzymy kameralny zespół psychologów, specjalistów i psychoterapeutów przeróżnych specjalności.

AlmaMedic charakteryzuje:

-indywidualne, empatyczne podejście do klienta i dyskrecja. Pomiędzy Klientami, nie tylko w czasach COVID-19 jest na tyle duży odstęp czasowy, że Klienci się nie mijają w gabinecie.

- doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm zespołu współpracujących specjalistów o różnym profilu, dzięki temu klient ma pewność, że jego problem zostanie prawidłowo zdiagnozowany i wdrożymy najtrafniejsze postępowanie. Bywa, że pierwsza konsultacja odbywa się z innym specjalistą niż ten, z którym Klient pracuje docelowo. Z racji, iż jako zespół współpracujemy ze sobą, a nie rywalizujemy jest to możliwe,

- nasi specjaliści pracują pod superwizją i są psychologami, specjalistami w swoim obszarze oraz w większości posiadają także doświadczenia pracy w środowisku biznesowym, co przekłada się na lepsze rozumienie klientów, funkcjonujących często w takim środowisku
dobieramy najefektywniejszy sposób pracy w zależności od specyfiki problemu klienta

- stawiamy na jakość a nie ilość

- formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. U nas nie ma poczekalni, są odstępy między wizytami, nie tylko w czasach COVID-19 przez co kolejni Klienci, Pacjenci się nie widzą, co daje im dyskrecję a formalności klient załatwia bezpośrednio ze specjalistą oraz telefonicznie lub mailowo z naszą Wirtualną Recepcją. Pracujemy zdalnie w oparciu o dostępne technologie

- dogodna lokalizacja w centrum (Warszawa Śródmieście)

Zabiegi

 • Psychoterapia

Badania

 • Badania zaburzeń osobowości
 • Diagnostyka psychologiczna
 • Diagnostyka depresji
 • Diagnostyka uzależnień
 • Diagnostyka rodziny i pary
więcej

Choroby

 • kryzysy rodzinne
 • zaburzenia emocjonalne
 • depresja
 • kryzysy małżeńskie
 • problemy wychowawcze
 • kryzys zawodowy
 • zaburzenia lękowe
 • zachowania autoagresywne w tym samookaleczenia
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska psychoterapia par i małżeństw

  Pani Kasia jest świetnym terapeuta zarowno indywidualnym jak i dla par. Jest ciepła ale też rzeczowa i dokładna. Pomaga nam wyjsć z małżeńskich komplikacji i uporac sie ze swoimi demonami. Mogę ze swojej strony polecić i podziękować.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska diagnoza psychologiczna

  Pani Katarzyna wprowadza przyjazną atmosferę w gabinecie, bardzo łatwo się na Nią otworzyć. Z zaangażowaniem wytłumaczyła dolegliwości córki.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska psychoterapia rodzinna

  Do Pani Kasi trafiliśmy z polecenia Pani dr psychiatry na terapię rodzinną. Bardzo dziękujemy za ogromną cierpliwość, zaangażowanie i pomoc. Myślę, że wspólnie dzięki Pani Kasi zrobiliśmy duży krok do przodu. Polecamy

  mgr Katarzyna Ładniak-Grońska

  Dziękuję ślicznie i trzymam kciuki za dalsze dobre zmiany.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska

  Niedawno zakończyłam terapię z Panią Katarzyną i chciałabym podzielić się swoją opinią. Do Pani Kasi zgłosiłam się z problemem przewlekłego stresu spowodowanego różnymi czynnikami i nieuzasadnionym poczuciem lęku/niepokoju, z którym nie potrafiłam sobie poradzić. Stres i lęk zaczęły przejmować nade mną kontrolę i nie potrafiłam oderwać swoich myśli i skupić się na byciu tu i teraz. Początkowo podchodziłam dość sceptycznie do pojęcia psychoterapii gdyż nie wierzyłam, że jest ona w stanie pomóc w sytuacji, w której się znalazłam. Zdecydowanie się myliłam.... Psychoterapia z Panią Kasią to najlepsze, na co się zdecydowałam, aby poradzić sobie z moim problemem. Pani Kasia jest osobą niezwykle empatyczną z duża inteligencją emocjonalną i małymi kroczkami pomogła mi zrozumieć mój problem i nauczyć się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, aby nie wpadać w błędne koło przewlekłego stresu. Wspólną pracą udało nam się dojść do etapu, na którym poczułam, że „to jest to ”. Dodam, że Pani Kasia w swojej terapii i podejściu daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, które w mojej ocenie jest niezwykle ważne dla Pacjenta, który boryka się z problemami. Obecnie – już po terapii czuję ogromną ulgę i dalej pracuje (już samodzielnie) nad tym, aby znów nie wpaść w pułapkę stresu/lęku. Bardzo dziękuję Pani Kasiu za ten czas! Niewątpliwie, gdy ponownie znajdę się w punkcie, w którym nie będę potrafiła sobie poradzić z czymś co mnie dręczy – powrócę do Pani Kasi.

  mgr Katarzyna Ładniak-Grońska

  Dziękuję Pani Aniu, pozdrawiam serdecznie.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Puchowski konsultacja online

  Pan Mateusz jest empatycznym, zaangażowanym i godnym zaufania terapeutą. W przyjazny sposób tłumaczy mechanizmy zachowań, ich uwarunkowania, a następnie zaopatruje rozmówcę w narzędzia pracy - wyjaśniając jak ich używać. Czuję się w pełni zaopiekowania, a wskazówki, jakie otrzymałam od p.Mateusza bardzo pomogły mi w byciu lepszą mamą dla moich dzieci oraz w oczach samej siebie.

  mgr Mateusz Puchowski

  Dziękuję bardzo za zaufanie i dotychczasową współpracę


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska konsultacja psychologiczna online

  Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolony z terapii. Pani Katarzyna jest bardzo zaangażowana i szczegółowo omawia wszystkie zagadnienia. Polecam!

  mgr Katarzyna Ładniak-Grońska

  Dziękuję ślicznie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Ładniak-Grońska doradztwo zawodowe

  Byłem u Pani Katarzyny jak u doradzcy zawodowego, przemiła osoba, łącząca wiedzę z różnych dziedzin, dzięki testom psychologicznym i ich omówieniu poznałem bardziej siebie i zweyfikowłem opinię na swój temat

  mgr Katarzyna Ładniak-Grońska

  Dziękuję


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Artur Groszek Psychoterapia - alkoholizm, narkotyki, dopalacze

  Miałem ogromne szczęście, że trafiłem na pana Artura.
  Pomijając oczywiste - merytoryczne, profesjonalne - przygotowanie psychoterapeuty, dla mnie najważniejsze było to czy człowiek, któremu powierzam najskrytsze, intymne, często wstydliwe fakty i problemy - wie o czym mówię. Wie, bo ma ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni -nastu, -dziestu lat pracy w zawodzie, ale przede wszystkim wie, bo sam doświadczył „życia” na własnej skórze. Przepraszam za ten kolokwializm ale dla mnie jest to podstawa aby rozpocząć terapię.
  Moja trwała ok. 1,5 roku i wiem, że w każdej chwili, chwili potknięcia czy słabości, mogę się spotkać w realu czy on-line i uzyskać skuteczne rozwiązania.
  Szczerze polecam.

  mgr Artur Groszek

  Dziękuję Panu. Pozdrawiam serdecznie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Artur Groszek psychoterapia młodzieży

  Pan Artur to osoba z ogromną wiedzą i intuicją, współpraca z Panem Arturem to zaufanie, profesjonalna życzliwość, pragmatyzm i konstruktywizm. Polecam Pana Artura jako terapeutę nastolatka oraz pomoc rodzicom w problemach wychowawczych z nastolatkami.

  mgr Artur Groszek

  Dziękuję bardzo i serdeczne pozdrawiam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Artur Groszek Psychoterapia - alkoholizm, narkotyki, dopalacze

  Cierpliwy i wyrozumiały, szczegółowy i wnikliwy. Nie unikający trudnych tematów, starający się je wyjaśnić w odpowiedni sposób pacjentowi. Punktualny, rzetelny, otwarty. Polecam i dziękuje za pomoc.

  mgr Artur Groszek

  Pozdrawiam serdecznie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania