Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Allmed Centrum Medyczne
Kościuszki 1d, 67-100 Nowa Sól
Allmed Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Dominik konsultacja kardiologiczna

  Z CAŁEGO SERCA polecam Panią Doktor. Niezwykle wrażliwy, empatyczny Człowiek. Bardzo zaangażowana w to co robi.
  Życzę wszystkim takich lekarzy na swojej drodze.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Juliusz Rzepka Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora, rzetelne podejście do sprawy, szczegółowe wyjaśnienie, miła atmosfera, profesjonalna wiedza. Dziękuję i polecam

  O
  Profil zweryfikowany
  Anna Hałabura konsultacja internistyczna

  Pani doktor była bardzo miła , wytłumaczyła mi wszystko co dotyczy mojej choroby, dała rekomendacje i wskazówki.
  Po przeprowadzce do Nowej Soli na pewno zostanę pani stałym klientem. Polecam wszystkim kto szuka dobrego endokrynologa. I dziękuję za wizytę. Pozdrawiam serdecznie

  K
  Profil zweryfikowany
  Anna Hałabura konsultacja internistyczna

  Miła, empatyczna Pani doktor, która szuka wyleczenia przyczyny, a nie samych objawów.

  A
  Profil zweryfikowany
  Anna Hałabura Inny

  Polecam Panią Doktor, wykazuje duże zaangażowanie, wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba bez spoglądania na zegarek

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Juliusz Rzepka Inny

  Trafiłam do doktora z polecenia. Nigdy nie spotkałam się z tak przyjaznym lekarzem, który poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Czułam się bardzo zaopiekowana podczas prowadzenia ciąży.
  Lekarz z powołaniem.

  W
  Profil zweryfikowany
  Beata Skrzyńska Inny

  Skandaliczne podejście do pacjenta !! Odwoływanie wizyt wręcz nagminne !! Wizyty bardzo krótkie. Brak kontaktu z lekarzem!! Nie polecam i na pewno zgłoszę to do izby lekarskiej !! Polecam poszukać innego lekarza.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Juliusz Rzepka Inny

  Lekarz z powołania, trafiłam za namową koleżanek. Lepiej trafić nie mogłam. Lekarz bardzo pomocny, rzetelny, uprzejmy i miły. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na DOSŁOWNIE każde pytanie, za co jestem Jemu bardzo wdzięczna. Zawsze służy pomocą. Lepiej trafić nie mogłam. Czuje się zaopiekowana będąc w ciąży. Dziękuje ! I polecam z całego serca Pana Juliusza !

  T
  Profil zweryfikowany
  Janusz Cichoński Inny

  Wizyta nie trwała nawet 5minut, Pan doktor nawet mnie nie zbadał, i nie zainteresował się w którym miejscu mnie dokładnie boli, siedział tylko w swoim fotelu, wypisał skierowanie na rezonans magnetyczny, żeby umilić życie to na skierowaniu nie podbił pieczątki, ani nie opisał choroby, i jaki ten rezonans ma być, Rejestrując telefonicznie na rezonans, Pani poleciła wrócić do doktora by wypisał poprawne skierowanie. Wizyta, czy konsultacja kosztowała 200zł , tylko za co?. Stanowczo nie polecam tego lekarza, i psuje tylko opinie innym specjalistą. Po nowe skierowanie udałam się do innej placówki i bez problemów zarejestrowałam się już na rezonans magnetyczny.

  G
  Profil zweryfikowany
  Artur Wachowiak Inny

  Lekarz sympatyczny ,konkretny - nie owija w bawełnę a jednocześnie rzeczowo w sposób zrozumiały tlumaczy. Na wizycie u lekarza czułam się komfortowo .Doskonale rozładowuje stres pacjentki . Polecam ,lakarz z powołaniem .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania