Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Alergo-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

PCK 26

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Winiarski

  Proktolog, Gastrolog, Chirurg, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

   W dn.26.02.2019 miałem wykonane badanie gastroskopii i kolonoskopii.Bardzo bałem sie tego badania. Trafiłem w ręce P.dr Marka Winiarskiego . To człowiek o wysokiej kulturze osobistej,który potrafi otoczyć pacjenta opieką.To prawdziwy lekarz z powołania, nie tylko fantastyczny specjalista w swojej dziedzinie ale też wyjątkowy, ,ciepły człowiek o dobrym sercu.
   Dziękuje Panu Doktorowi z całego serca jak również całemu zespołowi medycznemu.Sławek

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: gastroskopia

   W dnu dzisiejszym miałem wykonywaną Gastroskopię, którą wykonał P. dr Marek Winiarski, jestem bardzo zadowolony z wykonanego badania (które niestety jest co najmniej niezbyt miłym doznaniem... ale skutecznym badaniem), oraz bardzo sympatycznego podejścia i fachowości P. Doktora oraz Pani Asystentki P. M.Czerwiec. Polecam badanie u P. dr Marka Winiarskiego

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Jan Mikołajczyk

  Chirurg Dziecięcy,

  • G

   operował moją córkę po wypadku..bardzo miły,zaopiekował się córką gdyż nie jesteśmy z małopolskiego.poskładał raczkę ,zrobił wszystkie możliwe badania..rodzice ze śląska


 • Bożena Ciastoń-Dudek

  Pulmonolog,

  • A

   Jest to dobra pani lekarz, spokojnie potrafi wysłuchać i doradzić. Szczegółowo przepyta o chorobie i stara się znalezć przyczynę jej powstania a także przepisać odpowiednie leki.


 • Wacław Kisiel

  Chirurg,

  • Bardzo dobry specjalista przyjazny pacjentowi - czas oczekiwania (po uprzedniej) rejestracji jest krótki .
   Pełna diagnoza i wystawienie ewentualnych skierowań do innych specjalistów. Polecam nie jestem specjalistą lecz tylko pacjentem. Bywałem u innych lekarzy ale tak przyjemnych konstatacji w sprawie mojego zdrowia nigdy nie usłyszałem.

  • B

   Bardzo dobry i wrażliwy lekarz. Wzbudzający zaufanie, trafnie diagnozuje. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam!!!


 • Dominika Ciupek

  Logopeda,

  • A

   Pani magister jest młoda, wiec myślę, że to kwestia wprawy. Podczas 1-szej wizyty z dzieckiem nie potrafiła komunikować się z 4-letnim dzieckiem w sposób zrozumiały, aby dziecko mogło wykonać jej polecenia. Zwracała się do dziecka jak do dorosłej osoby, bardzo chaotycznie. Utrudniało to postawienie diagnozy wiec stwierdziła, że wyśle ćwiczenia mailem i "mamy sobie ćwiczyć". Kompletna strata czasu.


 • Bernadetta Majorek - Olechowska

  Alergolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: "ALERGO-MED" Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

   Nie polecam pani dr Olechowskiej chodziłam juz długo i niema żadnej poprawy a bada tak szybko słuchawkami byliśmy u niej i muj syn miał testy robione i po testach był ruchliwy na krześle to taka niemiła była ze zaraz były uwagi jak ty siedzisz na plaży jesteś i dziecko się uspokoiło a pani doktor powiedziała to jest wychowanie dziecka wyjdź za drzwi muj syn powiedział nie to kazała wyjść z mama bo nie wypisze recepty a więc wyszliśmy i czekaliśmy za drzwiami na recepte a między czasie pisała smsa do kogoś to jej nie przeszkadzalo niema podejścia do dzieci tyle jeżdżę po lekarzach i nikt mnie nie wyprosił z gabinetu nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: "ALERGO-MED" Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

   Właśnie wróciliśmy z innej poradni, gdzie inny lekarz się zdziwił skąd mieliśmy tyle pieniędzy na te wszystkie badania i że te badania były zbędne. Pani Olechowska twierdziła, że są One niezbędne. Na każdej z wizyt zawsze musieliśmy czekać ponieważ zawsze był jakiś przedstawiciel handlowy, gość, lub ważniejszy telefon. Dziecku podawano silne sterydy, które również w opinii innego lekarza były zbędne. Pani doktor olewająco podchodziła do nas jako rodziców, gdy chcieliśmy usłyszeć co właściwie jest dziecku byliśmy zbywani. Nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Paweł Robert Jamróg

  Pediatra,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Całkowicie oddany swojej pracy. Rzadko kiedy spotyka się takich ludzi. Zajmował się moim dzieckiem po porodzie w CZT.

  • Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ma podejscie do dzieci, a nie każdy pediatra taki jest. Badał moją córeczkę zaraz po porodzie, robił też USG stawów biodrowych. Godny polecenia!


 • Beata Januś

  Radiolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor jest niestety nieprofesjonalna, opisuje wyniki przy użyciu wzoru opini, co sama przyznała, kopiuje i wkleja wzór opisu i tylko dodaje ewentualnie uwagi i jak się okazało, nie sprawdzila, iż ten wzór opisuje nie będzie pasował w tej sytuacji. W opisie TK jamy brzusznej opisała narząd, który był wcześniej wycięty i nie ma go na skanie w ogóle! gdy zostala na tym złapana, w ogóle nie poczuła się do winy, prawidłowego opisu nigdy nie dosłałam. . Brak rzetelności, nie polecam!


 • Beata Bzdulska - Doskocz

  Dermatolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: "ALERGO-MED" Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: znamię na skórze

   Szczerze polecam. Bardzo dobre podejście do dziecka. Rzetelna, kompetentna, cierpliwa i bardzo miła Pani doktor !

  • M

   Leczył u pani doktor od dawna zasiedzisla grzybicę stop jak i paznokci. Trochę to trwało bo tej h.. nie można tak szybko się pozbyć , ale pani doktor za drugim razem zapisała mi takie prochy ze pozbyłam się tego i przyznam że już rok i nie wraca . Wypala mi też różne mniejsze i większe brodawki za jednym razem zawsze brała jak najwięcej się dało tylko z moja odpornością na ból nie było to łatwe haha . Ogólnie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Mirosław Szura

  Chirurg, Onkolog, dr hab. n. med.

  • L
   Lokalizacja: Szpital UniwersyteckiUsługa: Rak jelita grubego

   Wspaniały lekarz, prawdziwy profesjonalista. Wspaniały człowiek. Operował mnie dwa lata temu ( złośliwy rak jelita grubego), czuję się świetnie i myślę, że w dużej mierze dzięki doktorowi właśnie. Przy Nim czułam się bezpieczna. Już sam Jego uśmiech dodaje otuchy. Nie znam lepszego fachowca.
   Lucyna O.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: b.duży ból w jelitach

   Roztaczała się nade mną "chorobliwa"chmura".
   "Problem z jelitem grubym "- ale doktor Szura
   Zrobił mi - na Brzuchu- trzy maleńkie "dziury".
   Efekt nadszedł szybko -już nie było "chmury"
   Laparoskopia - przyczyną -tych małych "dziur" była.
   To ona (w rękach doktora) -raka "wygoniła.
   To dzięki fachowości -Mirosława Szury.
   Uwolniłem się nareszcie -od złowieszczej "chmury".
   Chciałbym więc oznajmić -w największej pokorze.
   Za to wszystko co Pan zrobił - dziękuję Doktorze.
   Bo teraz ja naprawdę dobrze się już czuję.
   Dlatego - z całego serca - jeszcze raz dziękuję.
   Kazimierz Błażej z Myślenic

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu