Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Alergo-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

PCK 26

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Bzdulska - Doskocz Inny

  Pani doktor niezainteresowana pacjentem, nie przeprowadziła szczegółowego wywiadu, nie odpowiadała na pytania, na wizycie kontrolnej spytała tylko jak tam plecy, powiedziałam że bez zmian, na co ona nie spojrzała nawet na nie, tylko wpisała w karcie "poprawa". Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Robert Jamróg Inny

  Bardzo świetny lekarz. Chodzę z córką na usg na PCK - dokładny , świetne podejście , wszystko elegancko wyjaśnione. Bardzo jestem zadowolona

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bernadetta Majorek - Olechowska Inny

  Nie polecam. Poczatkowo pani dr powiedziala ze problem u mojego dziecka twi w jelitach, a nie na skorze (co zostało potwierdzone potem przez innego lekarza). Potem jednak sie z tego wycofała. Zleciła testy płatkowe, z ktorych wynikało jedynie uczulenie na roztocza. Zaleciła Alefgoff, ktory wogole nam nie pomogł. Smarowanie lekiem Protopic - tez nie pomagało. Kazała sie pogodzic z faktem że dziecko sie drapie ( nie da sie pogodzic z faktem ze dziecko sie non stop drapie i a noce sa koszmarem). Ogolnie bylismy na wiztytach i testach 5 razy. Nie dostalismy nawet wyniku testow na papierze ( o te wyniki pytali kolejni lekarze ). Zasugerowała tez testy zagraniczne, ale nie wyraźliśmy zgody. Pani dr wiedziala w czym problem, ale niepotrzebnie kazała zrobić testy, ktore nic nie wniosły i nie pomogły. Podczas wizyty dziecko było na korytarzu pod opieką babci. Pani dr nie pozwoliła przyprowadzic go do gabinetu, mimo ze bardzo płakało, wrecz wpadło w histerie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bernadetta Majorek - Olechowska wysokie ige

  Byłam u wielu lekarzy z dzieckiem. Gdyby nie Pani Doktor Olechowska nigdy bym nie wiedziała że mój synek jest alergikiem. Bardzo mi Pani pomogła. Dziękuję z całego serca. Oby więcej takich lekarzy.

 • M
  Lekarz: Bożena Ciastoń-Dudek Inny

  Pozytywna opinia. Pani doktor jest bardzo grzeczna, kulturalna, podchodzi do pacjenta z empatią. Z zaangażowaniem stara się pomóc,udziela fachowych porad. Profesjonalizm - polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Kurtyka

  Lekarz bardzo kompetentny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Fantastyczne podejście do dzieci. Trafna diagnoza i właściwe leczenie. Polecam serdecznie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Kurtyka

  Lekarz bardzo kompetentny z ogromną cierpliwością do pacjenta. Pozytywnie mnie zaskoczył dużą wiedzą z innej dziedziny medycznej.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Bzdulska - Doskocz znamię na skórze

  Szczerze polecam. Bardzo dobre podejście do dziecka. Rzetelna, kompetentna, cierpliwa i bardzo miła Pani doktor !

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mieczysław Magierski

  Miałam 2 zabiegi chirurgiczne wykonywane przez dra Magierskiego. Jest dokładny i precyzyjny. Pomimo że nie była to wizyta prywatna, to dr Magierski przyłożył się w 100%, ponieważ zadbał nie tylko o to, by usunąć zmianę, ale również o to, by blizna wyglądała estetycznie, więc jest to lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za uczciwość i profesjonalizm.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bernadetta Majorek - Olechowska

  Nie polecam pani dr Olechowskiej chodziłam juz długo i niema żadnej poprawy a bada tak szybko słuchawkami byliśmy u niej i muj syn miał testy robione i po testach był ruchliwy na krześle to taka niemiła była ze zaraz były uwagi jak ty siedzisz na plaży jesteś i dziecko się uspokoiło a pani doktor powiedziała to jest wychowanie dziecka wyjdź za drzwi muj syn powiedział nie to kazała wyjść z mama bo nie wypisze recepty a więc wyszliśmy i czekaliśmy za drzwiami na recepte a między czasie pisała smsa do kogoś to jej nie przeszkadzalo niema podejścia do dzieci tyle jeżdżę po lekarzach i nikt mnie nie wyprosił z gabinetu nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania