Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Akademickie Centrum Medyczne zostało powołane dnia 01.12.2013 r., a działalność w ramach umowy z NFZ na świadczenia z zakresu rehabilitacji medycznej (poradnia rehabilitacyjna, fizjoterapia ambulatoryjna ośrodek dziennej rehabilitacji dzieci, ośrodek dziennej rehabilitacji kardiologicznej) rozpoczęło w lipcu 2014 r.
W kwietniu 2015 r. rozpoczęliśmy działalność w zakresie medycyny sportowej i wydawania osobom czynnie uprawiającym sport orzeczeń lekarskich.

We wrześniu 2015 r. zaszły spore zmiany w funkcjonowaniu naszego Centrum - w celu zapewnienia większego komfortu naszym podopiecznym zajęliśmy kolejną kondygnację budynku przy ul. A. Naruszewicza 11.
Obecnie na II pietrze mieści się Ośrodek Rehabilitacji wraz z Pracownią Diagnostyki Chorób Układu Krążenia, natomiast na III pietrze uruchomiliśmy lekarskie gabinety specjalistyczne, gabinet psychologa oraz neurologopedy, a także punkt pobrań Vitalabo przyjazny dzieciom.

W sierpniu 2016 r. nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Piękna Omorphia prowadzonym przez dr n. med. Alberta Górnickiego, specjalistę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Uruchomiliśmy również Pracownię Badań Elektroencefalogragii (EEG).

W październiku 2016 r. uruchomiliśmy kolejny projekt, jakim jest Akademia Rodzenia. Sprawując opiekę nad małymi dziećmi i ich rodzinami, spotkaliśmy się z potrzebą zapewnienia młodym mamom kompleksowej opieki zarówno w okresie ciąży, jak i połogu.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Akademickie Centrum Medyczne
A. Naruszewicza 11, 85-229 Bydgoszcz
Akademickie Centrum Medyczne logo
Ubezpieczenia
PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (60)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewelina Kurlapska Wizyta

  Bardzo miła sympatyczna Pani doktor . Bardzo polecam

  V
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Górska fizjoterapia

  Pani Agata to prawdziwy specjalista czyli wspaniała fizjoterapeutka.Nasz syn już kilka lat pracuje z panią Agatą i nie ma zmiłuj się. Jest wymagająca,doświadczona i konsekwentna ,co przekłada się na efekty jej pracy z naszym synem.Polecam !!!Najlepsza

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Sakwińska Inny

  Stanowczo odradzam! Pani lekarz od samego wejścia byla bardzo nie miała. Wcześniej korzystaliśmy z usług ACM i było przyzwoicie. Chcieliśmy skonsultować wcześniejszą diagnozę z tego samego ośrodka i tym samym zostało nam zarzucone, że podważamy opinie koleżanki!!! Po 3 min dyskusji Pani lekarz zaczęła na mnie podnosić głos, gwoździem do trumny okazały się moje niewygodne pytania, aż wkoncu zaczęła krzyczeć przy 4 letnim dziecku. Nigdy w życiu niespotkalam się z taką agresja ze strony lekarza. Zostalismy potraktowane jak natręty. Dodam, że dziecko ma długą historie choroby i byliśmy tam ze skierowaniem od neurologa, które Pani lekarz zignorowała mówiąc, że ma do tego prawo. Nie dała dojść do słowa i przestawić w całości tego co działo się od ostatniej wizyty, ktora odbyła się ponad 7 miesięcy temu. Można mieć gorszy dzień jednak nie usprawiedliwa to takiego zachowania.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Albert Teodor Górnicki Trądzik różowaty

  No ja niestety nie mogę powiedzieć choć bardzo bym chciała, ze jestem zadowolona. Pan doktor owszem miły, rozmowny, ale co doręczenia...niestety. Mam trądzik różowaty ze stanem zapalnym. Dostałam antybiotyki i masę środków do smarowania skory. Nie były to tanie leki. W ankiecie na początku przed 1 wizyta napisałam ze jestem alergikiem. Pan doktor nawet nie zajrzał do ankiety. Dostałam maść po której mija twarz była jak poparzona. Po odstawieniu jakich kolwiek leków z własnego wyboru było lepiej niz za ich stosowaniem.
  Wizyta 150zl do tego leki po wizycie 250 i do tego specjalny krem kt na szczęście znalazłam za polowe ceny w internecie.
  Dostałam propozycje botoksu za 500zl za zabieg i lasery za 250zl za zabieg. Nie warto. Nie polecam

  dr n. med. Albert Teodor Górnicki

  Szanowna Pani Doroto, trądzik różowaty należy do chorób skóry, które najtrudniej się leczy i w zasadzie nie można go wyleczyć, a tylko mieć pod kontrolą. Dlatego podejście jest wielokierunkowe i wymaga zastosowania czasem kilku laków na raz. Argument, że nie spojrzałem do wypełnionej przez Panią ankiety, jest całkiem chybiony, bo te informacje są przenoszone do komputera na poziomie rejestracji i mam je przed sobą na ekranie monitora w gabinecie ! W przypadku trądziku różowatego skóra jest bardzo wrażliwa i "kapryśna" i często się zdarza, że kosmetyki i leki zewnętrzne mogą wywołać podrażnienie skóry, a skłonności alergiczne nie mają z tym nic wspólnego. Specjalnie daję do siebie bezpośredni kontakt telefoniczny, żeby w razie czego pacjent mógł się w każdej chwili, w razie potrzeby skonsultować. Moim obowiązkiem jest poinformowanie pacjenta o wszystkich możliwych opcjach terapeutycznych, w tym zabiegowych (mowa tu o zabiegu z botoksem i zabiegów laserowych). Pacjent musi o tym wiedzieć, a czy zechce skorzystać, to już jego sprawa. Prowadzenie terapii przez lekarza wymaga wzajemnego zaufania, a zwłaszcza pacjenta do lekarza i jego kompetencji. Staram się być maksymalnie zaangażowany i oddany swojej pracy i wciąż pogłębiać swoją wiedzę i kompetencje. Pozdrawiam

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Iwona Dorota Szymkuć-Bukowska

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Bardzo dobre podejście do małych dzieci. Informacje na temat stanu zdrowia dziecka oraz dalszego postępowania przekazane jasno i rzetelnie.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Krzysztof Olszewski

  Dr.Krzysztof Olszewski przywrócił mi wiarę w profesjonalnych lekarzy. Krótkie oględziny, fachowe i zrozumiałe wytłumaczenie postępowania przy leczeniu urazu. Widać u Pana doktora szeroką wiedzę oraz fachowość. Powiem , że jest to bardzo dobry (wspaniały) lekarz, którego mogę polecieć z całym przedkonaniem przyszłym pacjentom. Dziękuję Panie doktorze.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Albert Teodor Górnicki

  Profesjonalizm, wysoka kultura osobista ... mógłbym długo wymieniać. Wizyta w miłej atmosferze trochę jak spotkanie towarzyskie:) a co najważniejsze po 3 dniach ogromna poprawa! Panie Doktorze śpię spokojnie, dziękuję i pozdrawiam!

  dr n. med. Albert Teodor Górnicki

  Panie Zbigniewie, bardzo dziękuję za opinię. Super, że mogłem tak szybko pomóc. Pozdrawiam

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewelina Kurlapska konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Przemiła osoba, konkretna i zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Będę kontynuować wizyty u Pani doktor. W mojej ocenie kompetentny lekarz.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Olszewski

  Lekarz bardzo rzeczowy i miły, od razu widać zainteresowanie pacjentem i jego schorzeniem gorąco polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewelina Kurlapska kontrolne badanie echo serca

  Bardzo dobry lekarz. Jestem zadowolona z badania jak i uzyskanych wskazówek. Napewno jeszcze wrócę. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania