dr n. med.

Piotr Wiśniewski

Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Od 2004r pomagam pacjentom pracując w poradniach endokrynologicznych oraz w uniwersyteckiej klinice endokrynologicznej. Chętnie pomogę Tobie lub Twoim bliskim. więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od 2004r pomagam pacjentom pracując w poradniach endokrynologicznych oraz w uniwersyteckiej klinice endokrynologicznej. Chętnie pomogę Tobie lub Twoim bliskim.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Specjalisty EndokrynologaUsługa: Złe wyniki badań

  Doktor stwierdził, że przyrost mojej masy nie ma nic wspólnego z moimi złymi wynikami tsh,tpo,tg, a tabletki nie są mi potrzebne. Natomiast gdybym była w ciąży powinnam się leczyć bo dziecko może urodzić siė niezdrowe.A skoro nie planuje ciąży to tabletki ni są mi potrzebne. To dlaczego inni ludzie z mniej zlymi wynikami przyjmuja tabletki? Posłuchałam sie Pana doktora ale uwazam ze wazne jest leczenie tymbardziej gdy pacjent jednoznacznie mowi ze zle sie czuje I ma zle wyniki badan

 • O

  Bardzo dobra organizacja gabinetu i kultura osobista.Jednak pomimo moich uwag o bardzo słabym samopoczuciu,zmęczeniu i osłabieniu Doktor stwierdził,że moje wyniki są w normie laboratoryjnej (były przy niższym progu testosteron i przy wyższym tarczyca).Jak się później okazało interwencja farmakologiczna była jednak potrzebna.Czyli wizyta ok,ale zabrakło mi tam zrozumienia pacjenta i szerszej perspektywy na moje dolegliwości.

 • Po około dwóch tygodniach od wizyty u doktora zdiagnozowano u mnie zespół Cushinga. Niestety doktor nie zwrócił na to uwagi i nie zlecił żadnych badań w tym kierunku. Dużym plusem jest terminowość (do gabinetu wchodzi się dokładnie o umówionej godzinie) oraz to, że doktor w trakcie wizyty ma odpowiednio dużo czasu dla pacjenta.

 • K

  Dr Wiśniewski to wspaniały lekarz. Profesjonalista, z ogromną wiedzą i szacunkiem do pacjenta. Gdy otrzymałam bardzo niekorzystne wyniki badań, inni lekarze od razu postawili diagnozę niedoczynności tarczycy w kierunku Hashimoto i od ręki wypisali receptę na leki. Jedynie Pan Doktor wziął inne możliwości pod uwagę, zlecił ponowne badania i okazało się, że jestem całkowicie zdrowa a poprzedni wynik był błędem laboratorium. Dzięki temu nie zaburzyłam gospodarki hormonalnej niepotrzebnymi lekami! Dziękuję Panie Doktorze. Polecam tego specjalistę z całego serca!

 • A

  Trafiłam do pana doktora u początku mojej drogi z chorobą..pan doktor bardzo miły, zawsze jest czas na wytłumaczenie wszystkiego na spokojnie. Polecam w 100%.

 • Mój stryj od 5 lat jest pacjentem doktora Wiśniewskiego .Wcześniej leczył się z różnym skutkiem w innych placówkach zdrowia.Doktor Wiśniewski w krótkim czasie postawił jako pierwszy właściwą diagnozę i sposób leczenia.Komunikację z doktorem oceniam jako wzorowy.Wizyty w gabinecie stara się doposować aby były najbardziej korzystne dla pacjenta.
  Wszystkim polecam tak dobrego lekarza.

 • B

  Jestem pacjentką Pana Doktora od 5lat,bardzo kompetentny,cierpliwy,wszystko dokładnie wytłumaczy,wiem że jestem u najlepszego specjalisty,dobra komunikacja jeżeli chodzi o umawianie wizyt,przystępne ceny w prywatnej opiece.Polecam!

 • E

  Po ośmiu latach nieudolnego "leczenia" niedoczynności postanowiłam zmienić lekarza. Mój wybór padł właśnie na Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Człowiek konkretny, opanowany, potrafiący wysłuchać pacjenta, a co najważniejsze wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości.
  Przez osiem lat nie czułam się tak dobrze jak teraz. Jestem pełna życia i wigoru. Dziękuję Panie Doktorze :) Szczerze polecam

 • Jestem właśnie po wizycie u dr Wiśniewskiego. Byłam już u wielu endokrynologów, ale tak fachowego i dokładnego lekarza jeszcze nie spotkałam. Jestem mega zadowolona i polecam każdemu. Przemiły człowiek, konkretny i opanowany. Skupiony na pacjencie, któremu poświęca cały swój czas. Wizyta nie opiera się jedynie na wypisaniu recepty, ale na dokładnym opisie przez pacjenta jego stanu. Polecam! :)

 • Rzetelny, pomocny i życzliwy. Zawsze znajdzie czas na konsultacje, wytłumaczy, w jaki sposób działają leki, jak można na nie reagować. Dokładnie przeprowadza badanie. Pacjent nie jest u niego anonimowy i wizyta przebiega w bardzo milej atmosferze. Polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online