Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 276..... Pokaż numer

USG ciąży (opis) • 400 zł

USG ciąży (opis) • 400 zł

USG ciąży bliźniaczej (opis) • 550 zł +3 więcej

USG ciąży bliźniaczej • 500 zł

USG ciąży połówkowe • 400 zł

USG prenatalne + test PAPP-a • 700 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista z zakresu perinatologii, położnictwa i ginekologii oraz genetyki klinicznej. Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Szpitalu Pedi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby genetyczne
 • Trisomia 21
 • Zespół Downa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Kings College Hospital, Londyn
 • Fetal Medicine Foundation, Londyn
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Perinatologia
 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

USG ciąży


Waryńskiego 6, Warszawa

400 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

USG ciąży 11 - 14 t.c. (z oceną ryzyka)Waryńskiego 6, Warszawa

400 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

USG ciąży od 14 t.c.


USG ciąży bliźniaczej


Waryńskiego 6, Warszawa

550 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

USG ciąży 11-14 t.c. - ciąża bliźniacza (z oceną ryzyka)Waryńskiego 6, Warszawa

500 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

USG ciąży od 14 t.c. - ciąża bliźniacza


USG ciąży połówkowe


Waryńskiego 6, Warszawa

400 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED


USG prenatalne + test PAPP-a


Waryńskiego 6, Warszawa

700 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum Inny

Doktor widać, że zna się świetnie na swojej specjalizacji i pasjonuje się tym co robi. Byłam u dr na usg w 11 tc i wykonał je bardzo dokładnie. Może rzeczywiście mówi trochę cicho i niewyraźnie w trakcie badania, ale na wszystkie pytania odpowiedział jasno, konkretnie i wyczerpująco. Bardzo polecam doktora na usg i badanie prenatalne w ciąży. Zdecydowanie jest ekspertem w swojej dziedzinie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum Inny

Do Profesora zgłosiłam się na USG genetyczne w pierwszej ciąży. Muszę powiedzieć, że to najlepsze badanie, na jakim kiedykolwiek byłam. Wykonane bardzo skrupulatnie, z wielką dokładnością, ale też w cudownej atmosferze. Profesor odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Płeć rozpoznana w 14tc oczywiście się potwierdziła. Mam bardzo dobre wspomnienia z wizyty, dlatego teraz w kolejnej ciąży ponownie umawiam się na USG do Profesora.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED USG ciąży

Profesionalizm w każdym calu profesor wszystko wyjaśnił udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Badanie było długie i dokładne czułam się zaopiekowana. Mega zaufanie Polecam !!! 5*


D

Opinia z dnia 09.09.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum Inny

Moja opinia jest neutralna. Z jednej strony dr jest świetnym lekarzem, bardzo poważanym, z ogromną wiedzą. Z drugiej strony wymienię to, co mi się nie spodobalo: brak komunikacji w trakcie badania ( na wszystkie pytania odpowiedzi są po badaniu-rozumiem, że badanie wymaga skupienia, ale kobieta idącą na usg jest czasem baaaardzo zestresowana, czeka na każde słowo), dosyć mocno wykonane badanie- większość lekarzy wykonuje usg delikatnie dotykając brzucha, wpisywanie BMI pacjentki jako powód niedostatecznej widoczności-pomijam fakt, że kobiety otyłe również jakoś robią usg w ciąży, ale wskazywanie wagi ponad 70 kg przy 170 cm wzrostu jest lekkim nieporozumieniem. Ogólnie wyszłam z gabientu i zadowolona i niezadowolona. Dowiedziałam się najważniejszych rzeczy, z drugiej strony oczekiwałam dużo więcej. Średnio.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED USG ciąży

Profesor jest bardzo dobrym specjalistą, wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie. W porównaniu do innych lekarzy, którzy zajmują się USG, wizyta u prof. Węgrzyna była zdecydowanie dłuższa i badanie bardziej wnikliwe.
Poziom, z jakim spotkałam się na kierowanym przez pana profesora oddziałem był dla mnie zaskakujący. Chciałabym żeby taka rzeczywistość występowała we wszystkich polskich szpitalach.
Oby wśród lekarzy było jak najwięcej takich osób. Podziwiam za osiągnięcia i rozległą wiedzę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED USG ciąży

Wizytę u Profesora, jak zawsze, oceniamy na najwyższym poziomie. Profesor przeprowadzał wszystkie badania usg w naszej ciąży i od początku czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Postawione podczas wizyty diagnozy okazały się właściwe dzięki czemu kilka dni temu w Klinicznym Szpitalu Dziecięcym, gdzie Profesor jest Ordynatorem urodziłam siłami natury malutką, ale zdrową Córeczkę za co Profesorowi bardzo serdecznie dziękujemy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED USG ciąży połówkowe

Trafiłam na badania połówkowe do doktora Węgrzyna z polecenia. Czytałam wcześniejsze opinie na temat tego lekarza, ale myślałam, że przecież aż tak źle nie będzie. Na początku wizyty doktor zapytał mnie o wcześniejsze wyniki badań, podałam mu je z informacją, że to są wyniki z pierwszych badań prenatalnych, na co doktor odpowiedział z pogardą, że no chyba jeszcze Postnatalnych pani nie ma... kazał położyć się na kozetce i delikatnie odchylić majtki i spodnie. Zgodnie z poleceniem lekarza odchyliłam, na co ten będąc już przy aparacie usg wręcz zszarpnął mi je z bioder. Rozumiem, że tak wygodniej do badania dla pana doktora, ale przy pierwszej ciąży i stresie z nią związanym może można być bardziej delikatnym? Podczas badania cały czas mruczał pod nosem, nic nie tłumaczył i był wręcz zły, że dziecko śpi i nie widać jej twarzy bo jest obrócona w drugą stronę. Zamiast od razu zalecić mi napić się wody i pochodzić trochę przed gabinetem, żeby obudzić dziecko, ten zaczął uderzać mnie w brzuch w celu obudzenia dziecka. Byłam tak zestresowana, że nie byłam w stanie wydusić nawet słowa, że to boli i że ma przestać. Również rozumiem, że może to są pańskie praktyki, ale jak widać szło obudzić dziecko w inny sposób niż uderzając w brzuch. pańska adnotacja co do utrudnionych warunków przeprowadzenia badania ze względu na moją wagę była wręcz oburzająca. Dziecko spało, a doktor uznał, że nie widać jej buzi, bo jestem za gruba. Jestem naprawdę zniesmaczona pańskim zachowaniem. Nikomu nie życzę spotkać tego lekarza na swojej drodze, a zwłaszcza Paniom, które są w pierwszej ciąży. Dodatkowo na pytanie do doktora czy dziecko jest zdrowe, odpowiedział, że tego stwierdzić nie może, i że się okaże przy urodzeniu. Naprawdę uważa pan, że taką odpowiedź chce usłyszeć kobieta w ciąży, która do pana przychodzi?

prof. dr hab. n. med. Piotr Węgrzyn

Szanowna Pani, nic co Pani napisała nie jest prawdą. Złożyłem prośbę o usunięcie tego nieprawdziwego wpisu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED USG ciąży połówkowe

Wizyta odbyta w terminie i została przeprowadzona wzorowo. Lekarz zrobił dokładny wywiad i sprawdził poprzednie badania pomimo iż nie były od Niego. USG zostało dokładnie wykonane i opisane ze wskazaniem co robić dalej. Wizyta w miłej atmosferze co przy tego typu badaniach jest dla mnie ważne bo rozładowuje napięcie, dostaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania i wyszliśmy zadowoleni z wiedzy i kompleksowej obsługi. Ważne, że lekarz posiada certyfikat fmf co moim zdaniem przy badaniach USG ciąży jest niezwykle istotne bo oznacza, że lekarz poza skończeniem studiów dokształca się i kocha to co robi pogłębiając swoją wiedzę, nie zaś stoi w miejscu gdy cały świat medyczny idzie do przodu.Lekarza polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

Z całego serca polecam Pana Profesora. Nie tylko jest bardzo dokładnym i profesjonalnym diagnostą, ale co nie mniej ważne, a dziś niestety w służbie zdrowia wyjątkowe, jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej.
Byłam pod opieką Profesora w dwóch ciążach - pierwsza niestety z poważnymi powikłaniami, druga już na szczęście fizjologiczna. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo profesjonalną, ale też życzliwą pomoc i szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia moich dzieci. Wizyty zawsze odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze, Profesor tłumaczył wszelkie niejasności i odpowiadał na pytania. Szczególnie w mojej pierwszej ciąży, która wymagała od nas podejmowania bardzo trudnych decyzji dotyczących mocno inwazyjnej diagnostyki - bardzo cenną była możliwość dogłębnej konsultacji z Profesorem. Podczas, gdy przez innego znanego profesora zostaliśmy zupełnie zlekceważeni, Profesor Węgrzyn z dużą uważnością zajął się naszym problemem, cierpliwie wszystko nam - rodzicom - wyjaśniał, tłumaczył i razem rozważaliśmy za i przeciw dalszych kroków.
Profesor zawsze z szacunkiem dla nas rodziców i dla małego pacjenta doradzał najlepsze jego zdaniem postępowanie, niczego jednak nie narzucając i szanując nasze wybory. Jestem na zawsze wdzięczna Profesorowi, że nas wtedy nie zignorował, a zaoferował konkretne wsparcie i pomoc.
Naprawdę jest lekarzem, któremu można w pełni zaufać, co jest szczególnie ważne dla rodziców podczas czasu jakim jest ciąża.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista z zakresu perinatologii, położnictwa i ginekologii oraz genetyki klinicznej. Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Szpitalu Pedi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby genetyczne
 • Trisomia 21
 • Zespół Downa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Kings College Hospital, Londyn
 • Fetal Medicine Foundation, Londyn
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Perinatologia
 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna

Staże

 • stypendium naukowe w King’s College Hospital w Londynie
 • Peninsula Radiology Academy w Derriford University Hospital w Plymouth w Wielkiej Brytanii


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu ds. Kierunku Położnictwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Przewodniczący Sekcji Diagnostyki Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (4)

Powiązane wyszukiwania