lek.

Piotr Wajda

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

122 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Zwięzłą komunikację
Zakładanie wkładek MIRENA

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Poradnia K Szpital Wojewódzki Krosno PRACOWNIA KOLPOSKOPIIUsługa: Plamienia

  Od ponad 10 lat korzystałam z wiedzy pana doktora, na początku prywatnie, a ostatnio 3 razy w szpitalu. Na tle innych lekarzy wyróżniał się zlecaniem badań, co zawsze podkreślałam zachęcając koleżanki do wizyty właśnie u niego. Jeszcze rok temu wizyta była sympatyczna i miła, i choć trzeba było przeprowadzić mały zabieg, to atmosfera była naprawdę przyjazna. Jednak moje 2 ostatnie wizyty w tym roku sprawiły, że już więcej tam nie pójdę. Nie odpowiada na pytania, nie wiem - udaje czy rzeczywiście nie słyszy. Nie zapisuje w karcie leków, przez co nie wie co zapisać ponownie (a może zmienić?), a ja też opakowań nie noszę ze sobą. Prosiłam o może jakieś tabletki na krwawienie międzymiesiączkowe - nie dostałam przez 2 kolejne wizyty. Ja mówię, że po kuracjach hormonalnych mam koszmarne migreny - on mówi, że trzeba założyć wkładkę hormonalną za tysiąc złotych. Coś jest nie tak, panie doktorze. Zdecydowanie był pan innym lekarzem, a może to ja byłam przez te wszystkie lata ślepa.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny KROSNO

  Chodzę do doktora zarówno prywatnie, jak i na NFZ i jestem bardzo zadowolona.
  -punktualność wizyt! (na NFZ wiadomo, wieksze poslizgi),
  -w razie pilnej potrzeby bez problemu przyjmie "od reki" ,
  -nie leczy w ciemno, zleca potrzebne badania, a droższe robił mi na NFZ,
  - wyniki badan wysyla MMS lub mailem (super rozwiazanie!),
  -zawsze mozna zadzwonic o cos zapytac,
  - doktor ma naprawdę ludzkie podejście, mozna o wszystkim na luzie pogadać, przez co i nie ma skrępowania badaniem,
  -wyjaśni co trzeba, wytlumaczy.
  Super lekarz!

  Piotr Wajda2017-10-17

  Rejestracja internetowa jest wyłączona ale można w prosty sposób to robić bezpośrednio na mój telefon komórkowy wysyłając sms. ( imię nazwisko i przybliżony termin )Gdybym nie odbierał to zawsze oddzwaniam,jak mam chwile czasu.Dziękuje za opinię i pozdrawiam
  IMG_0232.PNG

 • S

  Zacznę od tego , ze nie robię wpisów tego typu aczkolwiek nie mogę omieszkać w tym przypadku... Pan Wajda to : profesjonalny, rzeczowy i konkretny ginekolog a mało takich . Dużym atutem jest jego poczucie humoru dzieki ktòremu rozładowuje spiętą - dla wielu kobiet atmosferę .
  Pytań mozna zadawać mnóstwo a Pan Wajda odpowiada na nie jeden po drugim bez mrugnięcia okiem. A my kobiety lubimy drążyć "dziurę w całym".
  Jest również możliwość rejestracji internetowej . A wyniki badań sa wysyłane internetowo. Więc nie trzeba wydzwaniać lub czekać na telefon do nie wiadomo kiedy.
  Z wielkim szacunkiem dla pana Wajdy za cierpliwość do kobiet .
  Pozdrawiam !

  Piotr Wajda2016-09-09

  Rejestracja internetowa jest wyłączona ale można w prosty sposób to robić bezpośrednio na mój telefon komórkowy dzwoniąc lub wysyłając sms. Gdybym nie odbierał to zawsze oddzwaniam,jak mam chwile czasu.Dziękuje za opinię i pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, z poczuciem humoru, potrafiący rozładować napięcie towarzyszące wizycie... Myśle, ze to najważniejsze kryteria, które powinien spełniać dobry ginekolog, a pan Wajda na pewno je spełnia. Polecam:)

  Piotr Wajda2016-04-08

  dziękuje i pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo mily i rzetelny. Byla to pierwsza mona wizyta i dzieki niemu wszystko poszlo sprawnie i na luzie.

  Piotr Wajda2016-04-08

  dziękuje i pozdrawiam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwszą wizytę u Pana Doktora oceniam bardzo dobrze. Kompetencja i profesjonalizm. Jest dla swoich pacjentek zawsze "pod telefonem", nawet w weekend.

  Piotr Wajda2015-10-14

  dziękuje i pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  serdecznie polecam , pełen profesjonalizm , Pan Doktor rzetelnie informuje pacjentkę o jej stanie zdrowia, a opinie o poczuciu humoru nie są przesadzone :) na prawdę potrafi rozładować sytuację :)

  Piotr Wajda2015-10-05

  dziękuje i pozdrawiam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam. Pan doktor to bardzo sympatycznyi wesoły człowiek. Wszystko wyjaśnia w łatwy i przystępny sposób. Gorąco polecam i pozdrawiam Pana doktora.

  Piotr Wajda2015-09-16

  dziękuje i również pozdrawiam

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta i pełne zadowolenie. Pan ginekologi jest miły, rzetelny. Nie ma się do czego przyczepić. PEŁEN PROFESJONALIZM :) Pozdrawiam

  Piotr Wajda2015-09-08

  dziękuje i pozdrawiam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zarórwno na pierwszej jak i na kolejnej wizycie atmosfera bardzo mila, Pan doktor odpowiedzial na wszystkie pytania rze zowo. Wyniki badń wysłane na maila-super-. Dziekuje i pozdrawiam

  Piotr Wajda2015-09-03

  dziękuje i również pozdrawiam

Pytania pacjentów (112)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje