Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Nowowiejska 1C/U1, Szczecin
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Powstańców Wielkopolskich 72, Szczecin Przyjmuje na NFZ
Klinika Położnictwa i Ginekologii PUM

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

certyfikat USG w położnictwie i ginekologii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
certyfikat USG do badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
41 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Położnictwa i Ginekologii PUM Inny

Pana doktora poznałam na oddziale w szpitalu na Pomorzanach. Jest najlepszym ginekologiem na jakiego w życiu trafiłam. Bardzo spokojny, niezwykle zaangażowany w to co robi, po mistrzowsku wykonuje swoja pracę. Wszystko na bieżąco wyjaśnia i skupia się na dobru pacjentki w 100%.
Oby więcej takich lekarzy!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny prowadzenie ciąży

Doskonały profesjonalista, ciąża powikłana jednak dzięki prawidłowej diagnozie (po pierwszym poronieniu ) prowadzona przez doktora bez żadnych komplikacji. Córka urodziła się zdrowa a my ten okres wspominamy za najcudowniejszy w życiu. Wszystkie wizyty odbywały się bezstresowo i bezboleśnie. Najlepszy ginekolog. Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Uzar to najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Lecząc się u innej lekarki miałam problem z zajściem w ciążę. dr Uzar na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad, skierował na badania i przepisał leki. Na następną wizytę poszłam z pozytywnym wynikiem badania krwi. Przez całą ciążę czułam, że zawsze mogę na niego liczyć. Byłam panikarą, a on powoli i spokojnie wszystko tłumaczył, na smsy odpisywał w ciągu 15 minut. Niestety moja córcia nie poczekała na powrót doktora z urlopu i to nie on odbierał poród. Jego rady i wskazówki przed porodem (i jego urlopem) sprawiły, że w odpowiednim momencie pojechałam na IP i w porę zrobiono mi cc w 37 tc. W dodatku ma świetny kontakt z facetami, dzięki czemu mój mąż nie odpuszczał żadnej wizyty podczas ciąży! A co do pojawiającego się wątku o upominanie się o kasę, to nigdy nie zauważyłam żeby chciał skasować więcej niż w cenniku a porady pomiędzy wizytami były bezpłatne. Zdarzyło się także, że gdy krwawiłam na początku ciąży i chciałam jechać do szpitala to zadzwonił do mnie, kazał mi przyjechać do gabinetu i nie skasował za wizytę. Najlepszy lekarz w Szczecinie, dziękuję za córkę. Marta, Grzegorz i Oliwka


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor dwa dni temu odebrał poród mojego trzeciego, wymarzonego Synka. Po dwóch poronieniach byłam już bliska załamania. Inni lekarze odsylali mnie z kwitkien i mowili ze nic sie nie dzieje , zeby probowac dalej.
Pan Doktor miał dla mnie czas, słuchał z uwagą i szukał przyczyn. Bardzo się bałam w ciazy, ale czułam jednocześnie ze jestem pod doskonała opieka. Wszystko skończyło się bardzo dobrze i dzisiaj mogę tulić mojego dzidziusia. Doktorze jescze raz dziękujemy! Kasia, Kacper no i Władek


K
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz! Moja ciąża nie była lekka, miała wiele powikłań - w tym niewydolność cieśniowo-szyjkową. Dzięki Panu Piotrowi udało mi się donosić moje maleństwo, ponieważ fantastycznie założył szew na bardzo krótkiej (1cm) szyjce. Jestem dozgonnie wdzięczna, i polecam każdemu :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy do Pana Doktora z polecenia i jesteśmy bardzo zadowoleni! Doktor Uzar to bardzo kompetentny a zarazem miły lekarz. Poprowadził naszą ciążę do samego końca łącznie z przyjęciem porodu przez cesarskie cięcie i to dzięki niemu całą ciążę byłam spokojna o maleństwo, które dziś skończyło dwa tygodnie :) Po porodzie osobiście sprawdzał, czy wszystko dobrze i bardzo sobie to cenię, gdyż pozytywna energia Doktora od razu wywoływała uśmiech na mojej twarzy, a o ten niestety w szpitalu było ciężko (wiadomo, szpital). Zdecydowanie będzie to lekarz prowadzący nasze kolejne ciąże! Szczerze polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy
Joanna, Piotr i Ignacy Okoniewscy


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana Piotra i Pani Małgorzaty po tym jak trzech poprzednich ginekologów ignorowało moje problemy z zajściem w drugą ciążę - jeden wręcz śmiał mi się w twarz, że coś wymyślam. Tutaj zostały mi zlecone wszystkie badania łącznie z hsg. Myślałam, że umrę ze strachu po opowieściach koleżanek o metalowych szczypcach i strasznym bólu. A tu niespodzianka - ten sam szpital - Police - tylko lekarz, który jest człowiekiem a nie rzeźnikiem i nie czułam praktycznie nic chociaż cały czas wmawiałam sobie, że przecież zaraz zacznie boleć. Bez metalowych części - sprzęt jednorazowy silikonowy. Skierowanie na nfz. W konsekwencji zostałam zdiagnozowana i jestem w trakcie leczenia. Polecam ze względu na życzliwość szacunek i traktowanie kobiety jak człowieka. Nie musi boleć i nie trzeba cierpieć podczas hsg.


R
Użytkownik zweryfikowany

byłam w 5-6 tygodniu ciąży (3 dziecko) gdy udałam się do doktora - dziwił się, że tak wcześnie przyszłam, a ja wolałam dmuchać na zimne bo dwie pierwsze ciąże były zagrożone, o czym na początku wizyty poinformowalam. Kazał jedynie czekać. W 8 tygodniu ciąża obumarła, a jego ojciec powiedział mi w szpitalu, że od początku powinna być potrzymywana DUPHASTONEM - dwie pierwsze ciąże były wskazaniem.Po to właśnie poszłam tak wcześnie do Pana Doktora-po pomoc, a nie zdziwinie. Nie wiem co mnie podkusiło i poszłam do tego Pana, zamiast jak zwykle do jego ojca.Nie polecam i nie odradzam - przestrzegam!

lek. Piotr Uzar

Duphaston czyli progesteron nie jest lekiem zapobiegającym obumarciu ciąży, a zapobiega jedynie poronieniom. Jeżeli ciąża obumiera na tak wczesnym etapie to najczęściej przyczyną jest genetyczne uszkodzenie zarodka, którego nie da się wyleczyć lub zapobiec. Jeżeli we wczesnej ciąży występuje krwawienie lub bóle podbrzusza to wtedy ma sens zastosowanie Duphastonu lub Luteiny chociaż nasz wpływ na tak wczesne stadium ciąży jest bardzo ograniczony. Jeżeli nie było takich objawów a zarodek obumarł to Duphaston nic by nie pomógł. Natomiast jeżeli takie obumarcia się powtarzają to należy przeprowadzić diagnostykę przyczyn np. infekcje, immunologia, genetyka. Każda strata ciąży jest nieszczęściem i bardzo przykrą sytuacją, jednak lekarz to nie cudotwórca i nie każdą sytuację można przewidzieć. Około 90% ciąż jest traconych w I trymestrze i w części przypadków nie wiemy dlaczego tak jest. Myślę, że tą ciążę straciłaby Pani nawet pod opieką najlepszego lekarza na świecie i szukanie winnych tej sytuacji jest tylko tematem zastępczym w tej przykrej sytuacji. Na pewno kolejna Pani ciąża będzie udana bez względu na wybór lekarza czego Pani życzę.


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Piotr prowadził moją ciążę. Urzekł mnie swoim spokojem i ciepłem, wspominam je jako pierwsze gdyż, jak czytam, często zarzuca mu się szorstkość. Moje odczucia są zupełnie inne. każda wizyta była dla mnie czasem uspokojenia moich skołatanych nerwów i upewnieniem się, że z synkiem jest wszystko w porządku. Doktor, to rzeczywiście prawdziwy profesjonalista i bardzo dba o swoje pacjentki. Kiedy leżałam w szpitalu Dr każdorazowo odwiedzał mnie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Synek urodził się zdrowy a z wszelkich komplikacji w trakcie połogu Dr pomógł wyjść mi szybko i bez szwanku.
Polecam Paniom dr Uzara, ja zostanę jego pacjentką pewnie już na dłużej:))


G
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz o obszernej wiedzy i doświadczeniu. Kompetentny, jednak trochę szorstki w obyciu i trochę mało delikatny przy badaniu ginekologicznym. Jednak przy stole operacyjnym niesamowity człowiek i ogromny profesjonalista. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

certyfikat USG w położnictwie i ginekologii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
certyfikat USG do badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania