Adres

Dmowskiego 25B, Marki
Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

www.neurolog-szymanski.pl; www.migrena-botulina.plCennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański

Lekarz konkretny, kompetentny z dużym doświadczeniem, na pierwszej konsultacji poświęcił mi bardzo dużo czasu. Diagnoza okazała się trafna, wdrożone leczenie skuteczne. Gabinet nowoczesny, dobrze wyposażony, polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański zawroty głowy

Z problemem zawrotów głowy męczyłam się od wielu miesięcy. Mimo wielu konsultacji lekarskich, nikt nie potrafił postawić diagnozy i wprowadzić skutecznego leczenia. Sugerowano mi nawet problemy innej natury niż neurologiczna. Dopiero dr. Szymański wziął się za temat poważnie. Wywiad, odpowiednie badania, trafna diagnoza i leczenie, które bardzo szybko przyniosło skutek. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański bóle głowy

Nie potrafiłam sobie juz poradzic z moimi bólami główy. Lekarze mnie odsyłali tylko do kolejnych a badania nic nie wykazywały. Nareszcie dr Szymański odkrył, że te bóle są związane z moim kręgosłuoem. Dzięki niemu nareszcie odczułam ulgę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański

Gabinet bardzo nowoczesny, czysty, badanie bezbolesne. Bardzo szybko wyszła moja choroba, ale to pewnie dzięki temu, że Pan Doktor jest tak mądrym człowiekiem, dzięki Panu moje dolegliwości minęły, a ja mogę nadal cieszyć się swoją starością, Bardzo dziękuję :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański bóle

Musze przyznać, że Pan Szymański jest bardzo kulturalnym mężczyzną, trafnie diagnozuje i przepisuje odpowiednie badania, a następnie leki. Miła osoba, na odpowiednim stanowisku, bardzo polecam. Jeżeli znów będę miała problemy to do Pana wrócę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Piotr Szymański

Jest to bardzo dobry lekarz. Mozna smialo zapisac sie do niego na wizyte. Pomogl mi w diagnozie migren glowy. Bardzo jestem zadowolona z profesjonalnego podejscia do pacjenta. Doswiadczony lekarz


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Nie spotkałam jeszcze tak super lekarza jak Pan Szymański, perfekcja, dokładność, wyśmienity kontakt z pacjentem. Pan doktor zna się na swojej pracy jak nikt inny . Lekarz z powołania !


M
Użytkownik zweryfikowany

Jedyny neurolog, który był w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach bólowych. Po pierwszej wizycie przepisał mi leki, które w końcu pomogły. Skierował mnie dodatkowo na badania, dzięki którym wykryto torbiel. Pan Doktor nie "wyciąga" pieniędzy od swoich pacjentów. Po wykonanym rezonansie magnetycznym nie kazał od razu przychodzić na wizytę, prosił żeby zadzwonić, przeczytać wynik i wtedy zadecydujemy co robić dalej. W razie negatywnego wyniku zapewnił, że zajmie się mną w szpitalu, w którym pracuje. Lekarz z powołania!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest jednym z najlepszych specjalistów z jakimi do tej pory miałam kontakt. Wiedza, zaangażowanie i zdecydowanie w przeprowadzaniu diagnostyki to jego cenne atuty. Bardzo sympatyczny zarówno prywatnie jak i państwowo. Nie mogę zgodzić się z żadną negatywną opinią na temat Pana Doktora. Razem z mężem cieszymy się że to właśnie do Niego trafiliśmy.


A
Użytkownik zweryfikowany

W pracę wkłada umysł i serce, odbieram dr Piotra jako osobę otwartą, łagodną, niekolizyjną w dialogu- jednocześnie konkretną i skuteczną... zabieganą? :). Kocha ludzi i chce im pomóc... taką mam nadzieję :).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

www.neurolog-szymanski.pl; www.migrena-botulina.plSpecjalizacje

  • Neurologia