lek.

Piotr Stec

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Piotr Stec jest specjalistą z zakresu Ginekologii i Położnictwa.

Po ukończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Dr Stec wyjechał do Wielkiej…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr Piotr Stec jest specjalistą z zakresu Ginekologii i Położnictwa.

  Po ukończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Dr Stec wyjechał do Wielkiej Brytanii gdzie ukończył specjalizację. W ciągu kolejnych lat miał możliwość kształcenia w najlepszych londyńskich szpitalach, między innymi w prestiżowym St Thomas' Hospital. Od 2010 roku jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w Londynie (MRCOG) i posiada certyfikaty tego towarzystwa z zakresu uroginekologii i chirurgii laparoskopowej.

  Dr Stec specjalizuje się w uroginekologii (leczeniu nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy), chirurgii laparoskopowej oraz problemami wczesnej ciąży.
  Wykonuje również Sono-HSG (ExEm Foam) - badanie drożności jajowodów.

  Więcej na stronie: pstec.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz. Cierpliwy, wyrozumiały i ciepły człowiek! Zainteresowany pacjentem i bardzo empatyczny. Polecam z czystym sercem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście. Informuje o kolejnych czynnościach które bedzie wykonywał. Spokojny, dokładny i bardzo miły.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

  Prowadziłam u dr Steca ciążę (w ramach pakietu w Luxmedzie) i byłam bardzo zadowolona z opieki. Ceniłam tego lekarza za profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość - zlecał wszystkie badania i "trzymał rękę na pulsie", a jednocześnie nie medykalizował nadmiernie ciąży, gdy wszystko było w porządku, co zapewniało mi poczucie bezpieczeństwa. Miałam wrażenie, że zawsze stoi po stronie pacjentki i stara się pomóc. Wizyty były dość krótkie, ale to chyba "wina" organizacji korporacji medycznej (zapewniającej 15 minut na wizytę) a nie samego lekarza i nie zaważyło to na jakości opieki. Lekarz wydaje się raczej małomówny, ale przekazuje istotne informacje, a dopytany, zawsze udziela dodatkowych wyjaśnień, których potrzebuje pacjentka. Po ciąży, na rutynowych wizytach kontrolnych też nie miałam żadnych zastrzeżeń. Lekarz godny polecenia!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Doktor Stec zdiagnozował u mnie HPV oraz wykonywała zabieg Konizacja szyjki macicy pętlą elektrochirurgiczną (loop electrosurgical excision procedure – LEEP) zabieg przebieg bez problemów, minął nie cały rok od zabiegu a ja jestem w 3 miesiącu ciąży. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ciężko ocenić kompetencje lekarza po rutynowej wizycie, bez zmian chorobowych. Badanie i usg w porządku, lekarz jednak małomówny i niezbyt kontaktowy dlatego 4.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Moja sytuacja z ciążą była dość skomplikowana.Okazalo się, że musiałam mieć indukcję poronienia.Podczas kontroli po zabiegi, lekarz poinformował mnie, że konieczna kolejna operacja, gdyż nie zostałam poprawnie wyczyszczona. Dzień później ( po nieprzespanej i przepłakanej nocy), pojechałam na Izbę Przyjęć w szpitalu, w którym wykonywano łyżeczkowanie i po przebadaniu przez 2 lekarzy,, okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Obraz usg odpowiada typowemu dla stanu po tego typu ingerencji medycznej, a objawy towarzyszące, były również standardowe.
  (Dodam, że po wizycie na Izbie Przyjęć, udałam się też prywatnie do innych lekarzy, którzy nie potwierdzili diagnozy doktora Steca.)

  Generalnie lekarz jest uprzejmy, taktowny, zaangażowany, cierpliwy, mogłam też liczyć na kontakt za pośrednictwem maila.

  Niemniej, Jego błędna diagnoza była dla mnie psychicznie wyczerpująca. W szpitalu dowiedziałam się, że często zdarza się, że lekarze "z miasta", nie do końca wiedzą, jak faktycznie powininno/ jak moze endometrium po łyżeczkowaniu. Ciężko mi jednoznacznie ocenić tego lekarza, niemniej nie zdecydowałam się prowadzić kolejnej ciąży, czy też monitoringu cyklu.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Dr.Stec to po prostu złoty człowiek. Bardzo obawiałam się swojej wizyty ginekologicznej, ponieważ borykam się z problemem pochwicy, jednak badanie u pana doktora było zupełnie bezbolesne, co wydawało mi się przy moim problemie niemożliwe. Dodatkowo pan doktor jest bardzo kulturalny, wszystko szczegółowo wyjaśniał oraz dał mi pomocne wskazówki na przyszłość. Szczerze polecam wszystkim tego doktora, a szczególnie osobom, które na taką wizytę wybierają się po raz pierwszy, albo po prostu boją się bolesnego badania.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Specjalista na najwyższym poziomie. Dr Piotr ma wszystko to co powinien mieć prawdziwy lekarz. Jest bardzo dokładny, wszystko tłumaczy, pokazuje i opisuje jak będą przebiegały badania. Dodatkowo jest bardzo miły i kulturalny. Ogromnie się cieszę, że trafiłam do Pana Piotra. :) Serdecznie polecam.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Do Pana Piotra trafiłam dokładnie 10 miesięcy temu. Szukałam lekarza, który poprowadzi moją 1-szą ciążę. Bardzo się cieszę, że poznałam Pana Piotra. To genialny ginekolog. Godny zaufania. Zlecał potrzebne badania i szczegółowo mi wszystko wyjaśniał. Na każde wyniki badań zawsze odpisywał na portalu pacjenta w Luxmendzie :) gorąco polecam wszystkim kobietom

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Dr. Stec to NAJLEPSZY ginekolog jakiego znam! Bardzo delikatnie i z wyczuciem przeprowadza badanie. Rozwiewa wszelkie watpliwości i spokojnie wszystko wyjaśnia. Poza tym jest uprzejmy, miły i niezwykle taktowny.
  Moim zdaniem ocena odpowiednia dla Pana Doktora to nie 5-tka, lecz 6-tka! :)