lek.

Piotr Stec

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

98 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Dr Piotr Stec jest specjalistą z zakresu Ginekologii i Położnictwa. Po ukończeniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: zabieg ginekologiczny

  Doktor Stec to profesjonalista ze świetnym podejsciem do pacjeta; udziela wyczerpujacych informacji, potrafi zadbać o komfort podczas wizyty i wzbudza zaufanie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w tej specjalizacji.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: antykoncepcja

  Po pierwszej wizycie u doktora jestem bardzo zadowolona. Wytłumaczył wszystko na spokojnie, odpowiadał na każde moje pytania. Miły, uśmiechnięty i kompetentny. Z chęcią do niego wrócę.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy ginekolog w Warszawie! Po dwóch obumarłych na wczesnym etapie ciążach pomógł uregulować hormony i zajść w wymarzoną ciążę. Niestety od samego początku borykałam się z plamieniami, a od 16tc zaczęły mi się napinania macicy i skracanie szyjki. Z pessarem na leżąco pod troskliwą i profesjonalną opieką doktora Steca udało się dotrwać do 37tc i obecnie szczęśliwie czekamy na narodziny synka. Pan doktor nigdy nie odmówił dodatkowej wizyty, zawsze reagował na niepokojące objawy. Ogromna wdzięczność. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat dr. Steca. Lekarz dokładny, delikatny, spokojny. Traktuje pacjentkę z szacunkiem. Mimo, że przyszłam na zwykłą wizytę ginekologiczną, wykonał również USG, aby upewnić się co do diagnozy.
  Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do Pana Doktora.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Świetny lekarz, cierpliwy, dokładny, wyważony, z dużą wiedzą. Pan Doktor ma na mnie zawsze dobry i uspokajający wpływ, co w przypadku mojej ciąży jest bardzo ważne. Szczerze polecam.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Pierwszy raz wizyta u lekarza ginekologa- mężczyzny- nie była przykrym przeżyciem. Lekarz wyjątkowo delikatny, miły i rzeczowy. Spokojna- pójdę już kolejny raz.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacja

  Do Doktora trafiłam przez przypadek, ale bardzo się cieszę, że tak się stało. Jest niezwykle miłym człowiekiem i empatycznym lekarzem. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wyjaśnił moje wątpliwości. Na pewno do niego wrócę. Polecam.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: założenie spiralki

  Z czystym sumieniem mogę polecić.
  Najlepszy specjalista u jakiego byłam do tego bardzo uprzejmy i delikatny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Bardzo miły i sympatyczny Pan doktor. Wszystko dokładnie i szczegółowo mi wyjaśnił, cierpliwie odpowiadał na każde pytanie. Była to moja pierwsza wizyta i z całą pewnością nie ostatnia. Po wizycie wyszłam o wiele spokojniejsza. Poświęca pacjentce cała uwagę, i tyle czasu ile potrzebuje. Nie spogląda niecierpliwie na zegarek (mimo późnej godziny i czekających w kolejce pacjentek). Jestem bardzo zadowolona.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: specjalistyczne badanie

  Wspaniały lekarz, życzliwy, uśmiechnięty, ciepły. Pełen empatii dla kobiety, delikatny. Fachowiec w swoim zawodzie. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma czas. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
  Małgosia Siekierzyńska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Dr Piotr Stec jest specjalistą z zakresu Ginekologii i Położnictwa.

  Po ukończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Dr Stec wyjechał do Wielkiej Brytanii gdzie ukończył specjalizację. W ciągu kolejnych lat miał możliwość kształcenia w najlepszych londyńskich szpitalach, między innymi w prestiżowym St Thomas' Hospital. Od 2010 roku jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w Londynie (MRCOG) i posiada certyfikaty tego towarzystwa z zakresu uroginekologii i chirurgii laparoskopowej.

  Dr Stec specjalizuje się w uroginekologii (leczeniu nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy), chirurgii laparoskopowej oraz problemami wczesnej ciąży.
  Wykonuje również Sono-HSG (ExEm Foam) - badanie drożności jajowodów.

  Więcej na stronie: pstec.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie