Adres

Legionowa 6 lok.9, Centrum, Białystok
CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Studia medyczne ukończyłem w 1987 roku w Białymstoku. W 1993 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Od 1994 posiadam II stopień specjalizacji z chor...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady wzroku
 • choroby narządu wzroku
 • witreoliza laserowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. laserowa korekcja wady wzroku

Umowienie się na zabieg laserowej korekcji wzroku to byla najlepsza decyzja w moim życiu. Dlugo się wahałam, ale teraz mogę na 100% polecić Pana Doktora Piotra Sobolewskiego. W końcu widzę wszystko bez okularów, soczewek - nie ma nic piękniejszego.. ☺️ dziękuję ???? Marzena


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. usuwanie mętów oka

Męty w oku, a zwłaszcza ich nadmierna ilość to "ciągła walka o przetrwanie", w sytuacji widzącego tylko jednego oka i o nie właśnie chodzi. Większość pacjentów opisuje stan widzenia zaraz po zabiegu u szanownego Pana dr. Piotra Sobolewskiego, jedynego fachowca w tym temacie, który może pomóc! Mój przypadek postanowiłem opisać po roku czasu od momentu pierwszego zabiegu "czyszczenia" oka przez dr. Piotra. Robię to celowo, aby przyszli zainteresowani takowym zabiegiem mieli szerszy pogląd na efekt po dłuższym czasie, a nie zaraz po. Efekt "zaraz po" zabiegu jest tak ogromny i daje tak dużą dawkę euforii i szczęścia, że trudno opisać! Od "małego" borykam się z oczami. Całe życie (55 lat) to stały kontakt z okulistami. A męty to problem, który narasta powoli do momentu, kiedy 50% pola widzenia jest zawalone "śmieciami", a to już poważny problem, zwłaszcza przy tylko jednym oku widzącym. Odwiedziłem różne polskie "autorytety" z dziedziny chorób oczu, nie będę wymieniał nazwisk, ale są to "grube" nazwiska. Zawsze zadawałem pytanie, czy coś dałoby się z tym zrobić? Padała odpowiedź: trzeba z tym żyć! I weź tu żyj!? Kiedyś zapytałem prof. X o usunięcie mętów laserem, bo ponoć jest taka metoda? Odpowiedział mi: szarlataneria lub jak kto woli szamanizm! Totalna załamka i w tym momencie "opatrzność" podpowiedziała mi: Szukaj dalej! Usiadłem i wbiłem w necie hasło: męty w oku i otworzyła mi się strona dr. Piotra Sobolewskiego. Poczytałem opinie pacjentów na ten temat, wciąż z dużą dawką nieufności, czy aby ta metoda daje długotrwały efekt, usiłowałem skontaktować się z osobami, które były po tym zabiegu, ale nikt mi nie odpowiedział. Postanowiłem zaryzykować. Umówiłem się telefonicznie na wizytę (25.08.2016) i pojechałem do Białegostoku. Poznałem dr. Piotra. Niesamowity "gość", super specjalista z ogromnym doświadczeniem i doskonały fachowiec w leczeniu mętów oka. Kontaktowy, wytłumaczył każdy detal. "Ciepły" typ człowieka, co w kaście lekarzy okulistów jest rzadkim zjawiskiem (moje własne doświadczenia). Wyposażenie gabinetu na bardzo wysokim poziomie, do diagnostyki jak i do leczenia. Efekt pierwszego zabiegu jest rewelacyjny i utrzymuje się do dnia dzisiejszego, jest dużo lepiej niż było. Choć, aby usunąć max - ile się da, pewnie odwiedzę Doktora 2 lub 3 razy - tak sądzę. Część mętów unicestwiona jest na "amen", a pozostałości z powrotem łączą się w większe skupiska i są łatwiejsze do usunięcia laserem następnym razem. Tak wygląda ten proces leczenia. Mój wpis jest informacją dla tych, którzy mają ten sam problem, co ja i dla tych, którzy usłyszeli: "trzeba z tym żyć" - nieprawda! Warto poświęcić czas, zaoszczędzić pieniądze, aby sobie pomóc i zobaczyć piękno świata na nowo.
Pozdrawiam serdecznie Pana doktora, dziękuję za pomoc, życzę zdrowia i wytrwałości w niesieniu pomocy potrzebującym. A tym, którzy zdecydują się - wielkiego szczęścia w oczach - życzę.
Krzysiek - Bory Tucholskie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. badania okulistyczne

Fachowiec z powołania. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do badań kwalifikacyjnych - od lat mam chore oko (astygmatyzm nadwzroczny) i nigdy do tej pory nie byłam tak szczegółowo i wnikliwie diagnozowana. Poza tym doktor zaraża spokojem, optymizmem - a to jest niezwykle potrzebne w tym zawodzie. Dzięki tym walorom wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Poza tym na szczęście się zakwalifikowałam do laserowej korekcji wzroku, która została zaplanowana na najbliższy wolny termin. Jedynie czego żałuję, to tego, że tak późno trafiłam do dr Sobolewskiego. Cieszę się, że mamy tu u nas w Białymstoku takiego fachowca. Z czystym sumieniem gorąco polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. Inny

Dr Sobolewski jest wyjątkowym lekarzem i bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalizacji. Ja mam przekonanie, że na bieżąco podażą za najnowszymi światowymi metodami i rozwiązaniami technologicznymi, co w przypadku okulistyki jest na pewno kluczowe. U Pana doktora przechodziłem zabiegi dwóch rożnych typów, był to zabieg zabezpieczenia siatkówki oraz zabieg usuwania zmętnień. Szczególnie dobrze oceniam zabieg usuwania zmętnień, te najbardziej przeszkadzające w widzeniu zostały usunięte. Ważne tu chyba jednak jest, aby w przypadku tego typu zabiegu pacjent miał realne oczekiwania, bo na pewno nie da się usunąć wszystkiego, ale na pewno da się ograniczyć ilość zmętnień.
Dziękuję i polecam tym, którzy maja problemy z oczami, Daniel


A
Użytkownik zweryfikowany

Mam nadzieję że tą opinią zakończę wątpliwości osób odnośnie udania się na zabieg witreolizy laserowej w celu usunięcia mętów. Pojawiło mi się kilka dużych, wyraźnych mętów, rzekomo dobrze położonych. W Internecie generalnie piszą że ta metoda jest bardzo mało skuteczna i szkoda czasu, ale było też kilka opinii, że troszkę udało się pomóc, dlatego postanowiłem spróbować. W jednym oku miałem duży, wyraźny męt, dlatego potrafię bardzo dobrze ocenić skuteczność zabiegu, ponieważ to właśnie na jego usuwanie umówiliśmy się z doktorem i zaczęliśmy zabieg od tego oka. Zapłaciłem za zabieg 1400zł, postrzeganie mętów jest bez zmian, a nawet jest odrobinę gorzej, bo pojawiła się mała czarna kropeczka po laserze. Z pozytywów mogę powiedzieć, że badania diagnostyczne są bardzo dokładne i tutaj nie mam zastrzeżeń. Jednak jeśli chodzi o męty i witreolizę laserową - ta metoda jest bezskuteczna. Wpisując "vitreolysis" w google można zobaczyć jak przebiega zabieg od strony lekarza - to nie jest usuwanie mętów, tylko bezskuteczna próba rozdzielenia ich, przesuwanie ich, i nawet gdyby jakoś zadziałała to te męty nadal pływają i znowu się połączą.Nie musiałem pisać tej opinii, ale myślę, że ktoś kto zastanawia się nad tym zabiegiem po tym poście znajdzie odpowiedź - trzeba czekać na jakiś przełom w medycynie, przyzwyczaić się albo w ostateczności wykonać FOV (floaters only virectomy) za granicą.


Użytkownik zweryfikowany

Miesiąc temu miałam zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Trans PRK. Jestem bardzo zadowolona. Doktor Sobolewski to profesjonalista. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, udzielał odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Widzę teraz bardzo dobrze, efekt jest lepszy niż się spodziewałam.


Użytkownik zweryfikowany

Na wstępie bardzo dziękuje Panie Doktorze. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, wszystko zostało mi wyjaśnione jak będzie przebiegał zabieg. Metoda korekcji jaką mi Dr zaproponował to Trans PRK (zabieg 22.10.2016 r.), po zabiegu trzymałem się zaleceń, już na trzeci dzień jakość wzroku się poprawiła, to było niesamowite uczucie jak z dnia na dzień widziałem coraz lepiej. Bardzo polecam niezdecydowanym wizytę u Doktora. Teraz mogę się cieszyć super wzrokiem, i tym samym lepszą jakością życia. Jeszce raz bardzo dziękuję.
Marcin Kopciewski


Użytkownik zweryfikowany

Panie Doktorze, Dziękuje ! Najlepszy Fachowiec, Specjalista! Serdecznie polecam, nie trzeba jezdzic po Polsce wystarczy wizyta u PRAWDZIWEGO LEKARZA jakim jest Pan doktor Piotr Sobolewski! Szkoda , że musiałam przejść taka gehennę i nikt wcześniej nie polecił mi Pana Doktora. Agnieszka Misiuk


U
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno minął rok od operacji mojej wady wzroku (-2,25 i -2,5, plus lekki astygmatyzm, mam 30 lat :) ). Czeka mnie jeszcze ostatnia wizyta ale już od dawna wiem, że było warto. Teraz po wadzie nie ma już śladu, ostatni wynik to 0,0. Cały strach okazał się bezsensowny a okres rekonwalescencji mało problematyczny. Pan doktor zawsze odpowiadał na pytania i wątpliwości, a wszystko przebiegło zgodnie z jego szczegółowym opisem, Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich
Zabieg miałem prawie rok temu i muszę stwierdzić ze był to strzał w 10.
Zapomniałem co to okulary,na początku moja kobieta obawiała się ze przejże na oczy, ale po tylu latach razem doszedłem do wniosku ze nie będę jej zmieniał.
Może nieznam się na tych wszystkich medycznych pierdołach ale dzięki gościowi widzę dobrze i napewno powierzył bym jemu swoje gały jeszcze raz bez wachania bez względu na cenę. A wszystkim tym co tylko narzekają i biadolą polecam pozostać przy patrzałkach. Pozdrowienia dla Dr.i jego ekipy.
Pozdrawiam. Dariusz W.


Usługi i ceny

Laserowa korekcja wady wzroku


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


Laserowe leczenie zaćmy


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


Laseroterapia jaskry


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


Pachymetria


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


USG gałki ocznej


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


Badania okulistyczne


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


Komputerowe pole widzenia


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.


OCT siatkówki, tarczy nerwu wzrokowego


Legionowa 6 lok.9, Białystok

Brak informacji o cenie

CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. laserowa korekcja wady wzroku

Umowienie się na zabieg laserowej korekcji wzroku to byla najlepsza decyzja w moim życiu. Dlugo się wahałam, ale teraz mogę na 100% polecić Pana Doktora Piotra Sobolewskiego. W końcu widzę wszystko bez okularów, soczewek - nie ma nic piękniejszego.. ☺️ dziękuję ???? Marzena


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. usuwanie mętów oka

Męty w oku, a zwłaszcza ich nadmierna ilość to "ciągła walka o przetrwanie", w sytuacji widzącego tylko jednego oka i o nie właśnie chodzi. Większość pacjentów opisuje stan widzenia zaraz po zabiegu u szanownego Pana dr. Piotra Sobolewskiego, jedynego fachowca w tym temacie, który może pomóc! Mój przypadek postanowiłem opisać po roku czasu od momentu pierwszego zabiegu "czyszczenia" oka przez dr. Piotra. Robię to celowo, aby przyszli zainteresowani takowym zabiegiem mieli szerszy pogląd na efekt po dłuższym czasie, a nie zaraz po. Efekt "zaraz po" zabiegu jest tak ogromny i daje tak dużą dawkę euforii i szczęścia, że trudno opisać! Od "małego" borykam się z oczami. Całe życie (55 lat) to stały kontakt z okulistami. A męty to problem, który narasta powoli do momentu, kiedy 50% pola widzenia jest zawalone "śmieciami", a to już poważny problem, zwłaszcza przy tylko jednym oku widzącym. Odwiedziłem różne polskie "autorytety" z dziedziny chorób oczu, nie będę wymieniał nazwisk, ale są to "grube" nazwiska. Zawsze zadawałem pytanie, czy coś dałoby się z tym zrobić? Padała odpowiedź: trzeba z tym żyć! I weź tu żyj!? Kiedyś zapytałem prof. X o usunięcie mętów laserem, bo ponoć jest taka metoda? Odpowiedział mi: szarlataneria lub jak kto woli szamanizm! Totalna załamka i w tym momencie "opatrzność" podpowiedziała mi: Szukaj dalej! Usiadłem i wbiłem w necie hasło: męty w oku i otworzyła mi się strona dr. Piotra Sobolewskiego. Poczytałem opinie pacjentów na ten temat, wciąż z dużą dawką nieufności, czy aby ta metoda daje długotrwały efekt, usiłowałem skontaktować się z osobami, które były po tym zabiegu, ale nikt mi nie odpowiedział. Postanowiłem zaryzykować. Umówiłem się telefonicznie na wizytę (25.08.2016) i pojechałem do Białegostoku. Poznałem dr. Piotra. Niesamowity "gość", super specjalista z ogromnym doświadczeniem i doskonały fachowiec w leczeniu mętów oka. Kontaktowy, wytłumaczył każdy detal. "Ciepły" typ człowieka, co w kaście lekarzy okulistów jest rzadkim zjawiskiem (moje własne doświadczenia). Wyposażenie gabinetu na bardzo wysokim poziomie, do diagnostyki jak i do leczenia. Efekt pierwszego zabiegu jest rewelacyjny i utrzymuje się do dnia dzisiejszego, jest dużo lepiej niż było. Choć, aby usunąć max - ile się da, pewnie odwiedzę Doktora 2 lub 3 razy - tak sądzę. Część mętów unicestwiona jest na "amen", a pozostałości z powrotem łączą się w większe skupiska i są łatwiejsze do usunięcia laserem następnym razem. Tak wygląda ten proces leczenia. Mój wpis jest informacją dla tych, którzy mają ten sam problem, co ja i dla tych, którzy usłyszeli: "trzeba z tym żyć" - nieprawda! Warto poświęcić czas, zaoszczędzić pieniądze, aby sobie pomóc i zobaczyć piękno świata na nowo.
Pozdrawiam serdecznie Pana doktora, dziękuję za pomoc, życzę zdrowia i wytrwałości w niesieniu pomocy potrzebującym. A tym, którzy zdecydują się - wielkiego szczęścia w oczach - życzę.
Krzysiek - Bory Tucholskie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. badania okulistyczne

Fachowiec z powołania. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do badań kwalifikacyjnych - od lat mam chore oko (astygmatyzm nadwzroczny) i nigdy do tej pory nie byłam tak szczegółowo i wnikliwie diagnozowana. Poza tym doktor zaraża spokojem, optymizmem - a to jest niezwykle potrzebne w tym zawodzie. Dzięki tym walorom wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Poza tym na szczęście się zakwalifikowałam do laserowej korekcji wzroku, która została zaplanowana na najbliższy wolny termin. Jedynie czego żałuję, to tego, że tak późno trafiłam do dr Sobolewskiego. Cieszę się, że mamy tu u nas w Białymstoku takiego fachowca. Z czystym sumieniem gorąco polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM OKULISTYCZNO-LASEROWE. Prywatny Gabinet Okulistyczny. Inny

Dr Sobolewski jest wyjątkowym lekarzem i bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalizacji. Ja mam przekonanie, że na bieżąco podażą za najnowszymi światowymi metodami i rozwiązaniami technologicznymi, co w przypadku okulistyki jest na pewno kluczowe. U Pana doktora przechodziłem zabiegi dwóch rożnych typów, był to zabieg zabezpieczenia siatkówki oraz zabieg usuwania zmętnień. Szczególnie dobrze oceniam zabieg usuwania zmętnień, te najbardziej przeszkadzające w widzeniu zostały usunięte. Ważne tu chyba jednak jest, aby w przypadku tego typu zabiegu pacjent miał realne oczekiwania, bo na pewno nie da się usunąć wszystkiego, ale na pewno da się ograniczyć ilość zmętnień.
Dziękuję i polecam tym, którzy maja problemy z oczami, Daniel


A
Użytkownik zweryfikowany

Mam nadzieję że tą opinią zakończę wątpliwości osób odnośnie udania się na zabieg witreolizy laserowej w celu usunięcia mętów. Pojawiło mi się kilka dużych, wyraźnych mętów, rzekomo dobrze położonych. W Internecie generalnie piszą że ta metoda jest bardzo mało skuteczna i szkoda czasu, ale było też kilka opinii, że troszkę udało się pomóc, dlatego postanowiłem spróbować. W jednym oku miałem duży, wyraźny męt, dlatego potrafię bardzo dobrze ocenić skuteczność zabiegu, ponieważ to właśnie na jego usuwanie umówiliśmy się z doktorem i zaczęliśmy zabieg od tego oka. Zapłaciłem za zabieg 1400zł, postrzeganie mętów jest bez zmian, a nawet jest odrobinę gorzej, bo pojawiła się mała czarna kropeczka po laserze. Z pozytywów mogę powiedzieć, że badania diagnostyczne są bardzo dokładne i tutaj nie mam zastrzeżeń. Jednak jeśli chodzi o męty i witreolizę laserową - ta metoda jest bezskuteczna. Wpisując "vitreolysis" w google można zobaczyć jak przebiega zabieg od strony lekarza - to nie jest usuwanie mętów, tylko bezskuteczna próba rozdzielenia ich, przesuwanie ich, i nawet gdyby jakoś zadziałała to te męty nadal pływają i znowu się połączą.Nie musiałem pisać tej opinii, ale myślę, że ktoś kto zastanawia się nad tym zabiegiem po tym poście znajdzie odpowiedź - trzeba czekać na jakiś przełom w medycynie, przyzwyczaić się albo w ostateczności wykonać FOV (floaters only virectomy) za granicą.


Użytkownik zweryfikowany

Miesiąc temu miałam zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Trans PRK. Jestem bardzo zadowolona. Doktor Sobolewski to profesjonalista. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, udzielał odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Widzę teraz bardzo dobrze, efekt jest lepszy niż się spodziewałam.


Użytkownik zweryfikowany

Na wstępie bardzo dziękuje Panie Doktorze. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, wszystko zostało mi wyjaśnione jak będzie przebiegał zabieg. Metoda korekcji jaką mi Dr zaproponował to Trans PRK (zabieg 22.10.2016 r.), po zabiegu trzymałem się zaleceń, już na trzeci dzień jakość wzroku się poprawiła, to było niesamowite uczucie jak z dnia na dzień widziałem coraz lepiej. Bardzo polecam niezdecydowanym wizytę u Doktora. Teraz mogę się cieszyć super wzrokiem, i tym samym lepszą jakością życia. Jeszce raz bardzo dziękuję.
Marcin Kopciewski


Użytkownik zweryfikowany

Panie Doktorze, Dziękuje ! Najlepszy Fachowiec, Specjalista! Serdecznie polecam, nie trzeba jezdzic po Polsce wystarczy wizyta u PRAWDZIWEGO LEKARZA jakim jest Pan doktor Piotr Sobolewski! Szkoda , że musiałam przejść taka gehennę i nikt wcześniej nie polecił mi Pana Doktora. Agnieszka Misiuk


U
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno minął rok od operacji mojej wady wzroku (-2,25 i -2,5, plus lekki astygmatyzm, mam 30 lat :) ). Czeka mnie jeszcze ostatnia wizyta ale już od dawna wiem, że było warto. Teraz po wadzie nie ma już śladu, ostatni wynik to 0,0. Cały strach okazał się bezsensowny a okres rekonwalescencji mało problematyczny. Pan doktor zawsze odpowiadał na pytania i wątpliwości, a wszystko przebiegło zgodnie z jego szczegółowym opisem, Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich
Zabieg miałem prawie rok temu i muszę stwierdzić ze był to strzał w 10.
Zapomniałem co to okulary,na początku moja kobieta obawiała się ze przejże na oczy, ale po tylu latach razem doszedłem do wniosku ze nie będę jej zmieniał.
Może nieznam się na tych wszystkich medycznych pierdołach ale dzięki gościowi widzę dobrze i napewno powierzył bym jemu swoje gały jeszcze raz bez wachania bez względu na cenę. A wszystkim tym co tylko narzekają i biadolą polecam pozostać przy patrzałkach. Pozdrowienia dla Dr.i jego ekipy.
Pozdrawiam. Dariusz W.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Studia medyczne ukończyłem w 1987 roku w Białymstoku. W 1993 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Od 1994 posiadam II stopień specjalizacji z chor...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • wady wzroku
 • choroby narządu wzroku
 • witreoliza laserowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Publikacje i artykuły