Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bolesława Krzywoustego 114, Poznań

Od 292 zł

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Pozostałe usługi


Bolesława Krzywoustego 114, Poznań

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąBolesława Krzywoustego 114, Poznań

Od 292 zł

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie ostatniego roku specjalizacji z chorób wewnętrznych, oraz w tra...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne
  • Gastroenterologia
  • Obesitologia

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Pan Doktor posiada szeroką wiedzę z wielu różnych dziedzin, przez co bezbłędnie zdiagnozował moje dolegliwości, oraz zalecił odpowiednie leczenie, które przyniosło skutek niemal natychmiastowy i spektakularny. Jest to o tyle wyjątkowe, że borykałam się z moimi dolegliwościami od kilku lat, oraz byłam konsultowana przez wielu lekarzy, z różnymi tytułami i w różnych miastach w Polsce, i żaden mi nie pomógł. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością farmakologiczne leczenie otyłości

Pan doktor potraktował mnie bardzo poważnie i z szacunkiem. Pierwsz raz nie wstydziłam się mówić o swojej wadze i nie czułam się oceniana. Dziękuję za wsparcie.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dobre, rzeczowe podejście. Lekarz z zainteresowaniem wysłuchał mnie o moich problemach i objawach. Zlecił dodatkowe badania obrazowe i przedstawił krótko dalsze metody leczenia. Całą wizytę uważam za bardzo udaną. Mój przypadek wymaga niestety, jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, dalszego leczenia, być może dłuższego, dlatego będę kontynuował wizyty u tego specjalisty. Myślę, że szczerze mogę polecić pana doktora.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością konsultacja internistyczna

Konkretne i szczere podejście do pacjenta. Dokładny wywiad. Wyszłam z gabinetu uspokojona. Pan doktor wzbudza duże zaufanie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7 konsultacja internistyczna

Bardzo sympatyczny i kontaktowy młody pan doktor.. Wizyta zaczęła się punktualnie, na spokojnie wysłuchał wszystkich moich bolączek i w przeciwieństwie do innych lekarzy nie wciskal antybiotyków za fortunę gdy nie są potrzebne.. Mogę śmiało polecić..


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo sympatyczny lekarz. Pan Doktor potraktował mnie bardzo poważnie, za co jestem wdzięczna. Przyjrzał się dokładnie historii mojej choroby i zaproponował konkretne leczenie.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania tego lekarza.
Wizyta odbyła się w Luxmed. Po pierwsze uważnie przeprowadzony wywiad i badanie, na tej podstawie lekarz wysunął prawdopodobną diagnozę i zlecił badanie USG i badania krwi, które mogły ją potwierdzić, lub wykluczyć. Po zrealizowaniu przeze mnie USG tego samego dnia w innej placówce LuxMed Pan doktor sam z siebie sprawdził wynik w systemie i zadzwonił do mnie aby poinformować o dalszym postępowaniu. Bardzo polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania