Dr n. med.

Piotr Schneiberg

Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Bardzo kompetentny lekarz i bardzo miły człowiek. Dokładnie tłumaczy skąd mogą brać się dolegliwości i jak im zapobiegać. Serdecznie polecam .

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dzięki swej szerokiej wiedzy i ponad 30 lat doświadczenia, sprawdza się jako diagnosta i lekarz w każdych nawet najrzadszych jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i diabetologicznej. Bierze udział w corocznych zjazdach krajowych i zagranicznych, cały czas podnosząc swą wiedzę o najnowsze doniesienia medyczne. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i diabetologicznej. Dzięki swej wiedzy sprawdza się jak doskonały diagnosta rzadkich zespołów chorobowych

  Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Bardzo kompetentny lekarz i bardzo miły człowiek. Dokładnie tłumaczy skąd mogą brać się dolegliwości i jak im zapobiegać. Serdecznie polecam .

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo profesjonalne podejście lekarza. Wnikliwy przegląd posiadanej przeze mnie dokumentacji medycznej, kilka dodatkowych pytań i badań/pomiarów oraz wystawienie skierowania na badania uzupełniające. Wyniki tych dodatkowych badań dały mozliwość postawienia właściwej diagnozy. Serdecznie polecam wizyty u pana doktora Schneiberga.

  • J
   Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje internistyczne

   Do gabinetu pana doktora trafiłam pierwszy raz, dzięki rekomendacjom na stronie "znany lekarz". Mój problem wydawał się dość trywialny, a jednak dokuczliwy. Pan doktor przy okazji badania zdiagnozował jeszcze inny problem, a ponieważ głównym powodem jest moja zbyt niska waga ciała, dlatego doradził mi jak to zmienić i kłopot powinien zniknąć. Bardzo polecam pana doktora. Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem i z ogromną przyjemnością przyznaję najwyższą ocenę.

  • Przesympatyczny lekarz .Bardzo mnie uspokoila ta wizyta.Wielka kultura i profesjonalizm.Absolutnie polecam pana doktora.Na pewno nie jest to moja jedyna wizyta.Kontrolne tylko u pana doktora.Ciepły serdeczny czlowiek.Bardzo pomógł. Doskonaly diagnostyk.

  • O

   Świetny lekarz! Bardzo dociekliwy i konkretny, bada tak długo dopóki nie będzie wszystko jasne. Ja i cała moja rodzina do Niego chodzimy. Polecam

  • P

   Idealny lekarz!!!! Z całego serca mogę polecić.Lekarz godny zaufania!!! Lekarz z powołania.Jak dla mnie rewelacja!!!

  • J

   Wspaniały, empatyczny - lekarz z powołania . Niezwykle kompetentny. Trafne diagnozy. Cudowny człowiek. Trudno nawet określić , jak bardzo wartościowym jest specjalistą. Najtrudniej znaleźć jest zawsze " człowieka w człowieku" ,a do tego specjalistę przynoszącego Zdrowie i Ukojenie - to Ideał! Gratuluję i życzę Mu, tylko samych dobrych rzeczy w życiu zawodowym i prywatnym.
   Wdzięczny Pacjent

  • Z

   Dr Piotr jest Świetny i Święty! Uratował mi życie trafną diagnozą. Chciałbym żeby wszyscy lekarze prezentowali taki poziom etyki zawodowej.
   Zbyszek z Sydney

  • G

   Bardzo miły i sympatyczny doktor, świetny fachowiec. Każdego wysłucha i stara się pomóc . Prawdziwy lekarz z powołaniem. Szczerze polecam! Wdzięczna pacjentka z anemią.

  • Z

   Lekarz z powołania, zawsze wysłucha pacjenta a podczas rozmowy człowiek jest wyluzowany . Nie jest pseudo fachowcem stawiającym diagnozy z kosmosu, tak jak to robi spora część lekarzy. Przez kilkanaście lat dwa szpitale i i 4 przychodnie nie potrafiły postawić trafnej diagnozy. Nie kryję zadowolenia, że trafiłem na pana Piotra Schneiberga. To najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Nie zostawi pacjenta bez postawienia trafnej diagnozy. Powinno być wiecej lekarzy takich jak pan Piotr. W szpitalu gdzie jest ordynatorem, człowiek czuje się i jest traktowany jak w serialowym szpitalu w Leśnej Górze.