dr n. med.

Piotr Schneiberg

Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dzięki swej szerokiej wiedzy i ponad 30 lat doświadczenia, sprawdza się jako diagnosta i lekarz w każdych nawet najrzadszych jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w diagnostyce... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dzięki swej szerokiej wiedzy i ponad 30 lat doświadczenia, sprawdza się jako diagnosta i lekarz w każdych nawet najrzadszych jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i diabetologicznej. Bierze udział w corocznych zjazdach krajowych i zagranicznych, cały czas podnosząc swą wiedzę o najnowsze doniesienia medyczne. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i diabetologicznej. Dzięki swej wiedzy sprawdza się jak doskonały diagnosta rzadkich zespołów chorobowych

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Przesympatyczny lekarz .Bardzo mnie uspokoila ta wizyta.Wielka kultura i profesjonalizm.Absolutnie polecam pana doktora.Na pewno nie jest to moja jedyna wizyta.Kontrolne tylko u pana doktora.Ciepły serdeczny czlowiek.Bardzo pomógł. Doskonaly diagnostyk.

 • O

  Świetny lekarz! Bardzo dociekliwy i konkretny, bada tak długo dopóki nie będzie wszystko jasne. Ja i cała moja rodzina do Niego chodzimy. Polecam

 • P

  Idealny lekarz!!!! Z całego serca mogę polecić.Lekarz godny zaufania!!! Lekarz z powołania.Jak dla mnie rewelacja!!!

 • Wspaniały, empatyczny - lekarz z powołania . Niezwykle kompetentny. Trafne diagnozy. Cudowny człowiek. Trudno nawet określić , jak bardzo wartościowym jest specjalistą. Najtrudniej znaleźć jest zawsze " człowieka w człowieku" ,a do tego specjalistę przynoszącego Zdrowie i Ukojenie - to Ideał! Gratuluję i życzę Mu, tylko samych dobrych rzeczy w życiu zawodowym i prywatnym.
  Wdzięczny Pacjent

 • Dr Piotr jest Świetny i Święty! Uratował mi życie trafną diagnozą. Chciałbym żeby wszyscy lekarze prezentowali taki poziom etyki zawodowej.
  Zbyszek z Sydney

 • Bardzo miły i sympatyczny doktor, świetny fachowiec. Każdego wysłucha i stara się pomóc . Prawdziwy lekarz z powołaniem. Szczerze polecam! Wdzięczna pacjentka z anemią.

 • Lekarz z powołania, zawsze wysłucha pacjenta a podczas rozmowy człowiek jest wyluzowany . Nie jest pseudo fachowcem stawiającym diagnozy z kosmosu, tak jak to robi spora część lekarzy. Przez kilkanaście lat dwa szpitale i i 4 przychodnie nie potrafiły postawić trafnej diagnozy. Nie kryję zadowolenia, że trafiłem na pana Piotra Schneiberga. To najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Nie zostawi pacjenta bez postawienia trafnej diagnozy. Powinno być wiecej lekarzy takich jak pan Piotr. W szpitalu gdzie jest ordynatorem, człowiek czuje się i jest traktowany jak w serialowym szpitalu w Leśnej Górze.

 • Konkretny, rzeczowy, wyważony, trafne diagnozy, indywidualne podejscie do pacjenta.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Fantastyczny fachowiec. Zawsze wysłucha pacjenta, nigdy nie lekceważy objawów - wreszcie znalazłam lekarza, któremu mogę w pełni zaufać i z całego serca polecić. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • Wyjątkowy specjalista, dociekliwy, bardzo rzeczowo i zrozumiale wytłumaczy pacjentowi każdy szczegół o który pyta. Bardzo ważna cecha: traktuje wszystkich pacjentów jednakowo niezależnie od wieku, czego niestety nie można powiedzieć o innych. Przed wizytą u Niego zaliczyłam liczne szpitale bez zdiagnozowania mojej choroby. Jemu zawdzięczam to, że żyję bez kroplówek i czuję się świetnie.
  Z serca dziękuję i polecam gorąco każdemu tego wspaniałego lekarza. Wdzięczna pacjentka Krystyna M.